Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.kknezic.net

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Isair



Joined: 11 Aug 2006
Posts: 20
Location: Donja Stubica

PostPosted: 23.07.2007 22:59    Post subject: www.kknezic.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav

konacno sam si supio srediti stranice mog portfolio, napravit ih u flashu onak kak sam zelio.
Zanimaju me vasi komentari, naravno moram napomenut da nisam webdizajner, vec sam ovo radio sebi iz gushta Smile

www.kknezic.net

TIA

_________________
He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster...
when you gaze long into abyss the abyss gazes into you...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 23.07.2007 23:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super!

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Jay-S
Guest





PostPosted: 24.07.2007 06:44    Post subject: Reply with quote

nice portfolio na webu...
Back to top
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 24.07.2007 09:13    Post subject: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

sadržajno, nemam prigovora.
Content se d bolje izvest Confused

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
MersauX



Joined: 20 Jun 2004
Posts: 35
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 24.07.2007 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedna zamjerka, na samom startu pise se Welcome, ne Wellcome. Very Happy

_________________
www.mersaux.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Marvin



Joined: 22 Apr 2004
Posts: 72

PostPosted: 24.07.2007 10:12    Post subject: Re: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

falco wrote:
sadržajno, nemam prigovora.
Content se d bolje izvest Confused


Jel mi možeš objasniti razliku između sadržaja i contenta - izgleda da mi nejde baš najbolje engleski.
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 24.07.2007 11:51    Post subject: Re: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

Marvin wrote:

Jel mi možeš objasniti razliku između sadržaja i contenta - izgleda da mi nejde baš najbolje engleski.


Evo ih, skaču odma ko hijene ne živo meso!

Moja greška mislio sam na Content Placeholder, iliti na dio di se prezentira sadržaj.
Sve od Nav-a prema doli se da bolje izvest, da bude možda po uzoru na Nav.

Jao...., samo da je odma skakat na nekoga.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Jay-S
Guest





PostPosted: 24.07.2007 12:02    Post subject: Re: sajt Reply with quote

[quote="falco"]
Marvin wrote:


Jao...., samo da je odma skakat na nekoga.


smiri se Cool
Back to top
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 24.07.2007 12:18    Post subject: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

i'm cool LeaveMeBe

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
moko



Joined: 02 Dec 2003
Posts: 159
Location: zagreb

PostPosted: 24.07.2007 12:43    Post subject: Re: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

falco wrote:
i'm cool LeaveMeBe


smajli je prekul Very Happy

_________________
to explore and not explode
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 24.07.2007 12:59    Post subject: Re: sajt Reply with quote

Cheers!
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.07.2007 14:18    Post subject: Re: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

falco wrote:
Marvin wrote:

Jel mi možeš objasniti razliku između sadržaja i contenta - izgleda da mi nejde baš najbolje engleski.


Evo ih, skaču odma ko hijene ne živo meso!

Moja greška mislio sam na Content Placeholder, iliti na dio di se prezentira sadržaj.
Sve od Nav-a prema doli se da bolje izvest, da bude možda po uzoru na Nav.

Jao...., samo da je odma skakat na nekoga.


pa dobro ti je i rekao, nemoj okrivljavat decka za to sto si se ti krivo izjasnio

inace super.. tamo "o tebi" gdje je onaj cilindar ili upss ako se dobro sjecam hihihi,, sam mislio da su ono objasnjenja dijelova Smile cak sam mislio da cu nauciti nesto Smile

super siteic
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 24.07.2007 14:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sviđa mi se, jednostavno i lijepo.

Mali komentar:
Na about stranici, bilo bi mi puno ljepše da si napravio lagano prebacivanje s jednog na drugi tab odnosno resume na my way of thinking, a ne da se sve "gasi" pa ponovo "pali", ako me razumiješ. Ista je stvar sa tabovima u portfoliu.
Možda i neki malo lakši prijelaz sa slike na sliku u portfoliu.

Inače jako mi se sviđa.

Pozdrav!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Isair



Joined: 11 Aug 2006
Posts: 20
Location: Donja Stubica

PostPosted: 24.07.2007 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na pohvalama, sugestijama i ukazanim greshkicama! Surprised

@Mersaux
Ispravljeno je, thnx na ukazanoj greshci Wink

@falco
Quote:
Sve od Nav-a prema doli se da bolje izvest, da bude možda po uzoru na Nav.

Imas neki primjer, da malo detaljnije objasnis? ili si mislio na nesto kao sto je Vj3k0 reko?

@Xcosmos
Taj "cilindar" je zapravo fuel injector iliti po nashki ubrizgavalica goriva, eto iapk si nesto i naucio Wink

@Vj3ko
Sad kad to velis, sad mi se cini da bi tak bilo definitivno bolje, jer se nebi gubilo vrijeme za ponovnu anmaciju tabova!
Demit da si mi to prije reko Wink

Vidit cu kak cu biti s vremenom, te kolko bi mi trebalo da prepravim, ovak i onak sam ovo poprilicno dugo radio.

_________________
He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster...
when you gaze long into abyss the abyss gazes into you...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 24.07.2007 19:18    Post subject: sajt Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa neznam ,nekako mi oni tabovi kockasto plavi nisu baš sili.
Ja sam mislia onako možda neke zaobljene kvadrate po uzoru na Nav, mislim kakvi su i botuni.
Pa sad, npr. About, dva velika crna kvadrata onako "staklena" sa linkovima Resume i My way of thinking, naravno sve fino animirano, možda neki efekt još dodat, itd, da sad ne idem u detalje, pa ti razradi.... Smile

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 24.07.2007 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razz Sve ok, makar bih ja neke stvari drukcije rijesio (tabove) i napravio bih full screen tj. window stranicu...
Ima mala greskica odmah na pocetku wellcome www.kknezic,net (zarez -> tocka)

Pozz

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Isair



Joined: 11 Aug 2006
Posts: 20
Location: Donja Stubica

PostPosted: 25.07.2007 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Falco

Ok kuzim kaj oces rec, da sve bude u skladu s nav gumbichima, odnosno da sve bude zaobljeno glossy reflektirajuce itd.

Moja zamisao je bila, da ovi dolje tabovi, budu kao mape, odnosno kao papiri, blueprint, zbog toga sam ih izveo na taj nacin, tak da u pravilu ne mislim mijenjat taj koncept.
Al u svakom slucaju hvala na sugestiji Wink

@Djankey
thnx na ukazanoj greshkici. Full screen je odlicna ideja!, al za sad je to prenapredno za moj nivo znanja, bar mi se tak cini.
U svakom slucaju za drugo izdanje sitea cu probat izvest full window.

_________________
He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster...
when you gaze long into abyss the abyss gazes into you...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 25.07.2007 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Isair wrote:
thnx na ukazanoj greshkici. Full screen je odlicna ideja!, al za sad je to prenapredno za moj nivo znanja, bar mi se tak cini.
U svakom slucaju za drugo izdanje sitea cu probat izvest full window.
Nije problem izvesti full screen. Ako trebas pomoc javi Wink

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Isair



Joined: 11 Aug 2006
Posts: 20
Location: Donja Stubica

PostPosted: 26.07.2007 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djankey hvala na ponudjenoj pomoci Smile

za sad necu nist dirat jer imam druge obaveze koje moram sredit, kad ponovo uhvatim vremena onda cu ukomponirat neke od prijedloga, a ak zapnem zatraztit cu pomoc Wink

_________________
He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster...
when you gaze long into abyss the abyss gazes into you...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group