Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako dobiti ovakve efekte???

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 17.08.2007 14:45    Post subject: Kako dobiti ovakve efekte??? Add user to your forum ignore list Reply with quote



Nagađam da su u pitanju brushevi, ali nisam uspio ništa ovakvo naći...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 17.08.2007 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve je to crtano u vektorima, mislim možda je i brush ali nije toliko ni komplicirano za nacrtat.

Ak si mislio na ove retro krugove i floral "efekte".
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 17.08.2007 15:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Na koje tačno efekte misliš - cijela kompozicija?
Inače odgovor jeste brushevi, ali ne raster već vektor ... no svejedno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 17.08.2007 15:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Ak si mislio na ove retro krugove i floral "efekte".


Da na to sam mislio. Jel ima netko nekakvu ideju gdje naći paket ovakvih brusheva? Mislio sam se izvući na lakši način i uz nekoliko klikova rješiti cijeli problem jer bi crtanje krugova te njihovo editiranje uzelo dosta vremena, a da ne pričam o ostalim oblicima...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 17.08.2007 16:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo za početak:
http://www.vecteezy.com/
...a ovo je za lovu:
http://www.gomedia.us/arsenal/index.php

Dubwise
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 17.08.2007 16:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovo bas i nije komplicirano za crtati mozda nekih 5-10 min, ali eto

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 17.08.2007 16:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lično sam ne znam koliko su ti brushevi dobri ili loši.
Svi ih koriste, jednostavno natrpaj par paketa na disk, i slaži željenu grafiku.
A opet prelaki su za napraviti, no svima je draže "kupiti sa hrpe".
Na kraju je efekat 50 % wallpapera, općenito idejnih riješenja za print i sl. ima iste elemente, a različite potpise.
Sve to dođe kao slaganje Lego kockica, gubi se vrijednost izvornog grafičkog oblikovanja, a to je postalo boom.
Nije da pičim neki konervativan stav ili nešto, volim napredak u svakom pogledu (ali pozitivnom), te naravno da se dobar rad ii uložen trud vidi "od oka", ali opet ... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 17.08.2007 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, sve to totalno kužim. Inovacija na prvom mjestu, no projekt na kojem radim zahtjeva baš takve shapeove i jedna od rijetkih stvari koje sam naučio iz svoje lijenosti je to da ću uštediti na vremenu, ali ne i na kvaliteti ako koristim neke stvari koje su mi pružene...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 17.08.2007 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Gle, sve to totalno kužim. Inovacija na prvom mjestu, no projekt na kojem radim zahtjeva baš takve shapeove

Kakav je to projekt? rrrrrrrah

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 17.08.2007 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Gle, sve to totalno kužim. Inovacija na prvom mjestu, no projekt na kojem radim zahtjeva baš takve shapeove i jedna od rijetkih stvari koje sam naučio iz svoje lijenosti je to da ću uštediti na vremenu, ali ne i na kvaliteti ako koristim neke stvari koje su mi pružene...


Ma da, ja sam govorio općenito o brush najezdi Smile i načinu na koji se koristi sve to.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 17.08.2007 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
Nemesis wrote:
Gle, sve to totalno kužim. Inovacija na prvom mjestu, no projekt na kojem radim zahtjeva baš takve shapeove

Kakav je to projekt? rrrrrrrah


Vidjet ćete kad bude gotovo, i ako bude gotovo...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Junior



Joined: 08 Aug 2007
Posts: 6
Location: Ma kog´ briga

PostPosted: 17.08.2007 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes wrote:
Ovo bas i nije komplicirano za crtati mozda nekih 5-10 min, ali eto

Kako kome Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
wache



Joined: 15 Jun 2006
Posts: 220
Location: Zagreb

PostPosted: 20.08.2007 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nomes wrote:
Ovo bas i nije komplicirano za crtati mozda nekih 5-10 min, ali eto


bas za 10 minuta... nisam siguran...

_________________
of all the things I've lost, I miss my mind the most..
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 21.08.2007 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oke, našao sam među brushevima iste takve shapove.
http://www.brusheezy.com/brushes

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
miryala



Joined: 25 Oct 2007
Posts: 4

PostPosted: 02.11.2007 11:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na ovim stranicama.
svejedno, jedno pitanje. čim stavim veličinu brusha u PSu na cca 120 px, ne ispadaju mi oštri rubovi već zblurani.
jel znate kako bi iste mogla prebaciti u vektorski oblik za Illustrator?
a možda znate još koju stranicu za downloadiranje vektorskih brusheva?

puno hvala.

_________________
hm
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 02.11.2007 13:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Htio bi kazati kako su ti ornamenti meni prezakon, iako ih sam ne crtam, nisam toliko u vektore ufuran ali mi super izgleda kao dodatni efektic. Naravno, da radim nesto gdje bi to bio "main theme" onda bi se potrudo i sam nacrtao a za neki efekt dodatni moze proc i gotova "juha iz kesice" Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
madrasko



Joined: 17 Jan 2007
Posts: 21

PostPosted: 14.01.2008 10:59    Post subject: idiot Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy Adi je dao link http://www.vecteezy.com/ na kojemu je Europ map vector besplatan a radio ga je očito neki debil pa je Balkan vratio na staro! Twisted Evil http://www.vecteezy.com/vf/327-europ-map
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 08.02.2008 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imaš na deviantart-u ko pljeve!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Raster All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group