Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
novi iPodovi?
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 29.08.2007 15:53    Post subject: novi iPodovi? Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://blogs.business2.com/apple/2007/08/speculation-the.html

ili napokon the beatles on iTunes ... ili nešto treće

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 29.08.2007 17:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma novi iPodovi će imati maximalno 16GB, ali će biti fensi šmensi. Meni je ovo važno jer će padat cijene onih 80GB teških iPodova.

A što se tiće iTunesa, mislio sam da mjuzu kupuju samo neznalice i snobovi...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.08.2007 18:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina,, ako novi ipodovi nano budu kao sto kruze slikice,, zvat ce se ipod mc'fat nano Smile

@nemesis: van balkana je ne kupovanje vezano za neznalice Smile kada malo odrastes neke stvari ce ti biti jasnije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 29.08.2007 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Van balkana je isplativije kupovati, a također se više vjeruje kupnji preko interneta, kod nas su Latinice i sranja tog tipa natjerali ljude da ne vjeruju kupovini putem interneta glupim intervjuima s glupim ljudima koji su uložili svu svoju zaradu u kenijske rudnike dragulja za koje su saznali preko spama...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.08.2007 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Van balkana je isplativije kupovati, a također se više vjeruje kupnji preko interneta, kod nas su Latinice i sranja tog tipa natjerali ljude da ne vjeruju kupovini putem interneta glupim intervjuima s glupim ljudima koji su uložili svu svoju zaradu u kenijske rudnike dragulja za koje su saznali preko spama...


lol Smile
mjuza u itunesu kosta tu isto ko i u australiji.
uostalom, mislim da mjesas neke pojmove, jer tvoja dva komentara bas nemaju smisla.

Quote:
mislio sam da mjuzu kupuju samo neznalice i snobovi.

Quote:
Van balkana je isplativije kupovati, a također se više vjeruje kupnji preko interneta,

Quote:
natjerali ljude da ne vjeruju kupovini putem interneta glupim intervjuima s glupim ljudima koji su uložili svu svoju zaradu u kenijske rudnike dragulja


neznam tko sada ispada neznalica?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.08.2007 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sam da nisu nano u ovo tu pretvorili

Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 29.08.2007 19:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Sam da nisu nano u ovo tu pretvorili



reko ja, ipod mc'fat

vise mi se svidja crni
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 30.08.2007 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
Nemesis wrote:
Van balkana je isplativije kupovati, a također se više vjeruje kupnji preko interneta, kod nas su Latinice i sranja tog tipa natjerali ljude da ne vjeruju kupovini putem interneta glupim intervjuima s glupim ljudima koji su uložili svu svoju zaradu u kenijske rudnike dragulja za koje su saznali preko spama...


lol Smile
mjuza u itunesu kosta tu isto ko i u australiji.
uostalom, mislim da mjesas neke pojmove, jer tvoja dva komentara bas nemaju smisla.


Ovdje su jako male šanse da ti netko počne pratiti od kud skidaš mjuzu i jesi li je legalno skinuo. Druga stvar je to što je vani standard veći i kod nas ćeš se više naraditi za jedan album sa iTunesa, nego vani...

:cosmos: wrote:
Quote:
mislio sam da mjuzu kupuju samo neznalice i snobovi.

Quote:
Van balkana je isplativije kupovati, a također se više vjeruje kupnji preko interneta,

Quote:
natjerali ljude da ne vjeruju kupovini putem interneta glupim intervjuima s glupim ljudima koji su uložili svu svoju zaradu u kenijske rudnike dragulja


neznam tko sada ispada neznalica?


1. ovo i dalje stoji za lijepu našu
2. ovo sam argumentirao gore
3. wft?

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 30.08.2007 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam si neki dan naručila ovu igračku i čini mi se da ću proć bolje nego s ipod-om
zen w - jeftinije svakako, možda čak i kvalitetnije

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 30.08.2007 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
ja sam si neki dan naručila ovu igračku i čini mi se da ću proć bolje nego s ipod-om
zen w - jeftinije svakako, možda čak i kvalitetnije


a šta ja znam ... debel je, puno botuna ... a za par dana novi iPodovi, neznam koliko ćeš se usrećiti Wink

G.
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 30.08.2007 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni za oko pada PSP lite, tv, mp3, filmovi, igre, (i to fenomenalne, od gta3 do wormsa + sve sa PSX-a). Još može služiti kao daljinac. Dolazi slijedeći mjesec kao 30% manji i 19% lakši...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 30.08.2007 15:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:


Ovdje su jako male šanse da ti netko počne pratiti od kud skidaš mjuzu i jesi li je legalno skinuo. Druga stvar je to što je vani standard veći i kod nas ćeš se više naraditi za jedan album sa iTunesa, nego vani...


ma ne radi se o tome, da ja kupujem mjuzu jer se bojim radi necega. standard je puno visi u hr nego ovdje, a iskreno, kupujem samo trackove za koje mislim da se isplate, rijetko mi se koji album svidja cijeli.

kuzim ja tebe, i sada se izvlacis, a meni je zasmetalo tvoje razmisljanje o kupovanju valjda ocpenito svega, od muzike, programa pa do dvda,, jer za tvoje godine, to je i za ocekivati, sve se moze skinut, sve se moze ukrast. i onda se cudis zasto netko tvoj rad cijeni 80% manje nego sto bi trebao Smile



a sto se tice topica.. mislim da ce spec event svima otvoriti usta do poda Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.09.2007 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote





sutra u 7navecer apple event, live on gizmodo.com

Quote:
Hi there. Here's a bit more party spoiler from the spies at Think Secret, who are all but promising that the iPod touch will be here tomorrow, at Apple's "The Beat Goes On" event. Check out these beefy stats.
•3.5-inch touchscreen, a la iPhone. A hard drive, not flash, for pricing and capacity limitations. Wireless is not a sure thing, despite other rumors.
•New nano will have a 320 x 240 pixel resolution, 12GB or 16GB of memory.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 05.09.2007 08:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

grzzi wrote:
jojo wrote:
ja sam si neki dan naručila ovu igračku i čini mi se da ću proć bolje nego s ipod-om
zen w - jeftinije svakako, možda čak i kvalitetnije


a šta ja znam ... debel je, puno botuna ... a za par dana novi iPodovi, neznam koliko ćeš se usrećiti Wink

G.


novi ipod će vjerojatno biti bolji. ali velika je razlika što sam ovog mog platila 270$ a stari ipod s istom memorijom je 490$. novi model će sigurno biti papreniji...
što se veličine tiče meni je dobar dok stane u džep. važno mi je da je ekran što veći jer mislim pogledat koji film na njemu. čak mi je draže da je malo masivniji - imam dojam da ga je teže izgubiti Wink

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 05.09.2007 08:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za nekih 7 sati očekujte prve vijesti. Tko prvi zdigga dobije rušenje sitea...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
flek



Joined: 15 Jun 2005
Posts: 172
Location: Split

PostPosted: 05.09.2007 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
sutra u 7navecer apple event, live on gizmodo.com


Ta mi je informacija trebala Smile. Ima ko za preporuciti neki dobar World Clock za mac os? Neznam ja rucno preracunavati vrijeme Embarassed, i svaki put kad mi neko napise 10AM PDT, ja nemam blage kad ce to bit. Sorry na OT
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.09.2007 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.apple.com/search/downloads/?q=World+Clock

G.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.09.2007 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na gizmodo pise live blogging.. jel to video ili cu stiskati refresh svakih 2sek Very Happy? evo jos uricu i pol njami
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.09.2007 17:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pocelo je....
store.apple.com je down.. mmmmmmmmmm Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.09.2007 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jesu ih smanjili Smile) ... iPod touch ... ipak ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.09.2007 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovdje mozete pratiti live chat
http://live.ilounge.com/chat/chat.php
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.09.2007 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Man, Zune is going to have to step it up juuuust a little bit. Smile))


G.
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.09.2007 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se svidja mali debeli.,,
ipod touch.. tak tak,.. fora, al nekako mi iphone vise lezi..
super sto su pale cijene
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.09.2007 19:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ... nano mi je fora ... ko mrki medvjed je , malo veći ... a i cijene nisu strašne ... touch je super, al za tu lovu uzmem phone ... to je za one koji ne mogu minjati telefon, a hoće iPod ... očekujte novi iPhone krajem 11. mjeseca ili i prije ...

G.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 05.09.2007 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovaj nano ce mi savrseno pasat na podlakticu kad trcim...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group