Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
novi iPodovi?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 05.09.2007 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovaj classic je majka, 160GB i vozi...

Inače, imam ovaj 20GB iPod, jako je dobar, pretrpio je svašta, no nije i crknutu bateriju, inače vgg stvar...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 05.09.2007 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BTW, evo hands on by engadged...
Classic | Touch | Nano

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 06.09.2007 08:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iPod Touch je fora, ali najvise mi pase novi Nano...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 06.09.2007 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eee...
ipod classic 80 giga - 250 $
160 giga - 350 $

poštene cifre.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.09.2007 11:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
poštene cifre.


Nije problem u cijenama (btw cijena 16gb toucha je promasaj totalni), problem je u dimenzijama nanoa.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 06.09.2007 11:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
Nije problem u cijenama (btw cijena 16gb toucha je promasaj totalni), problem je u dimenzijama nanoa.

kakav problem, koji nano?
komentiram cijene classica...
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.09.2007 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa velim, nije problem u cijenama Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 06.09.2007 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, ipak je to iPod, jedan Brand. Kupuješ mercedes jer je elegantan i jer na njemu piše mercedes, kupuješ traxdata diskove jer su pouzdani, koristiš firefox jer je siguran.

Stvar je u tome da je iPod provjeren, to je svijetski poznat brand. On je u testovima izdržao i pucanj sačmaricom, tako da nema zajebancije.

BTW: oni se ne orjentiraju prema našem standardu jer se najviše iPodova proda u zapadnoj Europi, Japanu i fkorz SAD-u. A tamo je 350 baksa sitnica...

PS: a promašaj je cijena iPod toucha, zato jer je bliska iPhone-u, a iPhone ipak nudi više usluga (telefoniranje ie.)

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2007 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.apple.com/hotnews/openiphoneletter/

100$ store credit za sve iPhone owners...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 07.09.2007 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
PS: a promašaj je cijena iPod toucha, zato jer je bliska iPhone-u, a iPhone ipak nudi više usluga (telefoniranje ie.)

e, s ovim se nimalo ne slažem.
čak štoviše, mrtav sam uvjeren da će za godinu dana najviše, touch biti među 5 najprodavanijih mp3 playera na amazonovoj listi...
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.09.2007 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
Nemesis wrote:
PS: a promašaj je cijena iPod toucha, zato jer je bliska iPhone-u, a iPhone ipak nudi više usluga (telefoniranje ie.)

e, s ovim se nimalo ne slažem.
čak štoviše, mrtav sam uvjeren da će za godinu dana najviše, touch biti među 5 najprodavanijih mp3 playera na amazonovoj listi...

treba za ekipu koja a) nemoze preci na at&t b) ima telefon na ugovoru jos godinu dvije c) zeli svoj klasicni phone... itd, itd.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 07.09.2007 16:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam rekao da neće biti najprodavaniji, ali je cijena promašaj.
BTW: zar nisu srušili zaštitu at&t-a?

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 08.09.2007 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Nisam rekao da neće biti najprodavaniji, ali je cijena promašaj.

ajme...
ako u idućih godinu dana prodaju pet milijuna ipod touch-eva i apple ostvari planirani prihod, zašto bi cijena bila promašaj?
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 08.09.2007 11:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
treba za ekipu koja a) nemoze preci na at&t b) ima telefon na ugovoru jos godinu dvije c) zeli svoj klasicni phone... itd, itd.

plus, gotovo svaki gadget freak kojeg poznajem NE želi sve u jednom gadgetu...
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 08.09.2007 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

novi ipodovi su, kao i svi ostali, ruzni ko smrt.

kad ih vidim, prva asocijacija mi je da je to neka bolnicka sprava za monitoring vitalnih funkcija Very Happy.

tipicno je da se mac (l)useri boje "botuna" (wtf!).
nedo bog da si moze osoba izkonfigurirati neki device tocno onako kako zeli.

brijem da macovci neznaju ni rucno napisati q2 config file Laughing

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 08.09.2007 13:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bash gledam review za ipod touch, jedina stvar koja valja, napokon ima univerzalni headphone jack. ostali - smece.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 08.09.2007 13:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
novi ipodovi su, kao i svi ostali, ruzni ko smrt.

kad ih vidim, prva asocijacija mi je da je to neka bolnicka sprava za monitoring vitalnih funkcija Very Happy.

tipicno je da se mac (l)useri boje "botuna" (wtf!).
nedo bog da si moze osoba izkonfigurirati neki device tocno onako kako zeli.

brijem da macovci neznaju ni rucno napisati q2 config file Laughing

tja, sve ovo što si napisao jest samo tvoje mišljenje.
jonathan ive, dizajner koji stoji iza ipoda, pokupio je svu silu nagrada i pohvala od strane struke, pa ćeš mi oprostiti što ću tvoje mišljenje smatrati manje vrijednim od struje utrošene za osvjetljavanje piksela kojim je ispisano (btw, obzirom da su slova crna - to baš i nije nešto).

također, siguran sam da ne bi prepoznao neki novi trend u industrijskom dizajnu ili razvoju user interfacea ni da udari brzinom od 450 km/h drito u glavu.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 08.09.2007 14:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
...(btw, obzirom da su slova crna - to baš i nije nešto).


actually... Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 08.09.2007 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
actually... Very Happy

jebatga, nisam siguran za lcd-e, ali znam kako funkcioniraju crt-ovi.
obzirom da sam doma, na starom crt-u, čini mi se da komentar šljaka i na tehničkoj razini.
megabelj
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 08.09.2007 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe

Al pwn razina je sljakala, tak da nije bed anyway Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 08.09.2007 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
Nemesis wrote:
Nisam rekao da neće biti najprodavaniji, ali je cijena promašaj.

ajme...
ako u idućih godinu dana prodaju pet milijuna ipod touch-eva i apple ostvari planirani prihod, zašto bi cijena bila promašaj?


Jer je preblizu iPhone-u. Pomisli samo, za 100 baksa više dobiješ i mobitel uz sve to. Trebali su cijenu iPod Toucha spustiti za $100, da bar bude jeftiniji od classica. jedino u čemu je touch bolji od iphone-a je memorija, ali ona ide do 16GB (duplo više). Ovako će touch kupovati samo oni koji imaju već neki bolji mob ili ugovor. Prodavaniji će biti classic od toucha. Tu su negdje po veličini, a classic ima 50 baksa nižu cijenu i 10x više memorije. Po tom pitanju bi Touch kupovali samo oni kojima je stalo do šminke.

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 08.09.2007 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
blackduke wrote:
treba za ekipu koja a) nemoze preci na at&t b) ima telefon na ugovoru jos godinu dvije c) zeli svoj klasicni phone... itd, itd.

plus, gotovo svaki gadget freak kojeg poznajem NE želi sve u jednom gadgetu...


Možda se krećeš u krivom društvu. Svi gadget freakovi koje ja znam ne žele prenatrpane džepove.

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 08.09.2007 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
Jeezus F Kryst wrote:
novi ipodovi su, kao i svi ostali, ruzni ko smrt.

kad ih vidim, prva asocijacija mi je da je to neka bolnicka sprava za monitoring vitalnih funkcija Very Happy.

tipicno je da se mac (l)useri boje "botuna" (wtf!).
nedo bog da si moze osoba izkonfigurirati neki device tocno onako kako zeli.

brijem da macovci neznaju ni rucno napisati q2 config file Laughing

tja, sve ovo što si napisao jest samo tvoje mišljenje.
jonathan ive, dizajner koji stoji iza ipoda, pokupio je svu silu nagrada i pohvala od strane struke, pa ćeš mi oprostiti što ću tvoje mišljenje smatrati manje vrijednim od struje utrošene za osvjetljavanje piksela kojim je ispisano (btw, obzirom da su slova crna - to baš i nije nešto).

također, siguran sam da ne bi prepoznao neki novi trend u industrijskom dizajnu ili razvoju user interfacea ni da udari brzinom od 450 km/h drito u glavu.


as i sed, imho.

moram si promjeniti sig u: "ne diraj mac (l)usere dok spavaju".

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 08.09.2007 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst, pricas gluposti. Ja nisam neki pretjerani Apple zaljubljenik, stovise, uvijek trazim alternative Appleovim proizvodima Very Happy, ali moras priznati da iPodovi odskacu dizajnom daleko od konkurencije, a to sto je Jonathan Ive pokupio razne nagrade samo i dalje potvrdjuje ovo sto sam napisao.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 09.09.2007 17:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
http://www.apple.com/hotnews/openiphoneletter/

100$ store credit za sve iPhone owners...


Svi trebaju učiti od ovog čovjeka ... Jobs je genij, istinski genij. Smanjiti cijenu za 200 dolara, otvoriti tržište još više za one koji nisu razmišljali dosada o iPhoneu, razljutiti fanove i onda ih pridobiti natrag i oduševiti sa 100 dolata bonom koji će u konačnici samo donijeti profit appleu ... koji lik ... znam da to ekipa ne kuži uglavnom, al ovakva firma ne postoji nigdje na svijetu ... Shocked Mad Shocked Mad Shocked Mad Shocked

http://en.wikipedia.org/wiki/Disruptive_technology



there's always more to Steve Jobs than meets the eye. What he let's you see about what he's thinking and doing is what he wants you to see. Jobs has so deftly controlled his own image over the last 9 years that he has brought even the most intelligent observers to the point of tin-foil hat wearing conspiracy theorists. No man is infallible, but if appearance is reality, then Steve Jobs may be the world's most perfect human. He has us all thinking that even things that appear to be mistakes are finely calculated maneuvers that we're only meant to think were mistakes -- every marketing misstep or accidental leak is actually by design in furtherance of the Jobs master plan. Somewhere between a smart guy, who's really good at PR and more than a little bit lucky, and some superhuman demigod, who has already calculated every possible move on the board a decade out and is sitting there saying to the entertainment industry and to Microsoft and to the telcos "'mate in 437", lies the real truth about Steve Jobs. But it is a truth we will likely never know (and one could hypothesize that Jobs' own pathology is such that he doesn't know the real truth himself).

I strongly believe Jobs' maneuvering of the entertainment industry will go down as one of the most brilliant feats of business acumen in our time and will ultimately be his most meaningful and enduring legacy -- after decades of everyone from Sony to AOL to Microsoft trying and failing with tremendous displays of money and power to displace the preeminence with consumers that labels and studios had secured through their stranglehold on content, Jobs comes out of nowhere to do it with little more than elegance and cunning (oh and by the way, he now basically owns Disney -- the flagship brand of the entertainment industry).


I think Jobs is looking to do to the telcos exactly what he did to the labels and is trying to do to the networks and studios. AT&T thinks they got a great deal by being the exclusive launch partner for the iPhone, but that was just Steve dangling some short-term candy in front of them so they wouldn't realize that he's slowly coming up behind them with a knife.


ili kako je netko napisao, vrijednost appleovih dionica ne bi se bitno smanjila ni kada bi čovjek otpustio kompletnu firmu i prodao svu njenu imovinu i ostavio samo tajnicu i sebe da upravlja appleom ...



G.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group