Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
novi iPodovi?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 09.09.2007 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote



500eurica,, i ako sam dobro skuzio 50eurica mjesecno? sa njemce.. za rvate,, popust 2% Smile
??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 09.09.2007 21:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Apple ima svoje fanboye kao i nintendo, sony, microsoft, adobe, mercedes, itd. Oni mogu sa ulice sastrugat bijelo govno i staviti u jednu vrećicu i crno govno u drugu vrećicu te napiknuti naljepnicu iShit i ljudi će to kupovat. Njima nije problem nešto prodati jer uvijek mogu uzeti određenu skupinu potrošača zdravo za gotovo. Oni imaju brand, a brand se dugo i skupo razvija, te ga je teško uništiti.

A ovo sa vraćanjem $100 je ista stvar što telekomunikacijske tvrtke rade u RH. Kupi mob sa paketom za 200kn i dobiješ na račun 100kn.

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 10.09.2007 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Apple ima svoje fanboye kao i nintendo, sony, microsoft, adobe, mercedes, itd. Oni mogu sa ulice sastrugat bijelo govno i staviti u jednu vrećicu i crno govno u drugu vrećicu te napiknuti naljepnicu iShit i ljudi će to kupovat. Njima nije problem nešto prodati jer uvijek mogu uzeti određenu skupinu potrošača zdravo za gotovo. Oni imaju brand, a brand se dugo i skupo razvija, te ga je teško uništiti.

A ovo sa vraćanjem $100 je ista stvar što telekomunikacijske tvrtke rade u RH. Kupi mob sa paketom za 200kn i dobiješ na račun 100kn.

gle, ni jedna teza ti ne stoji.
niti apple i pripadajuće fanatike možeš uspoređivat sa firmom koja prodaje konzumnu elektroniku široke potrošnje, niti apple može proć sa lošim proizvodima (očio ne poznaješ povijest kompanije).
a ovo sa izjednačavanjem vračanja 100$ i domaćim telekom paketima je notorna besmislica.
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 13.09.2007 12:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niksy wrote:
Jeezus F Kryst, pricas gluposti. Ja nisam neki pretjerani Apple zaljubljenik, stovise, uvijek trazim alternative Appleovim proizvodima Very Happy, ali moras priznati da iPodovi odskacu dizajnom daleko od konkurencije, a to sto je Jonathan Ive pokupio razne nagrade samo i dalje potvrdjuje ovo sto sam napisao.


nisam ja kriv kaj mi se ne svidja, sorry, svako ima svoj ukus.

meni se moj beosound2 najvise svidja (makar je reprodukcija zvuka smece).

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 13.09.2007 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niksy wrote:
Jeezus F Kryst, pricas gluposti. Ja nisam neki pretjerani Apple zaljubljenik, stovise, uvijek trazim alternative Appleovim proizvodima Very Happy,


nisam ja mac hejter, samo me smetaju mac juzeri koji nisu dovoljno pametni da koriste PC bez problema.

dapace, mislim da je macov hardware stvarno kvalitetan i da je macos totalno pogodjen komad softwarea za svoju ciljanu skupinu.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 13.09.2007 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:


nisam ja mac hejter, samo me smetaju mac juzeri koji nisu dovoljno pametni da koriste PC bez problema.


o kako da ne,, mrzis apple i sve ljude okolo,, neznam dal ti se ipod prije zamjerio ili ti je pao na nogu,, i zbog toga ga mrzis,, ali vjerujem da je ipodu zao,,da mu falis.. i da ce uciniti sve da vrati tvoju ljubav prema njemu i appleu Very Happy ok malo sale...


neznam sta je "koristiti PC bez problema"? imati original windowse? znati u 3 sata ocisitit komp od svog smeca i ubrzati rad do 60%? znat stisnut ctrl-alt-del i restartat komp kod sranja? prckat po registriju da bi patchirao neku igru?

tu imas pravo,, za to stvarno trebas biti dovoljno pametan a i bome imati dovoljno vremena.. ja dok ti to radis,, bolje pogledam film ili odradim nesto,,, nema se vremena na bacanje. zato sam i pobjegao od toga!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.09.2007 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
nisam ja mac hejter, samo me smetaju mac juzeri koji nisu dovoljno pametni da koriste PC bez problema.

e, pa stvarno ne znam što bih ti rekao...
smetaju i mene nekulturni vozači pa ne kenjavim zbog toga na forumu alfista (ili bilo kojem drugom).

plus, kakve veze taj tvoj problem ima sa iphoneom?
ili appleovim industrijskim dizajnom?
ili razvojem user interfacea?
ili novim trendovima kod mobitela?
Back to top
View user's profile Send private message
20



Joined: 15 Sep 2007
Posts: 12
Location: Bjelovar

PostPosted: 15.09.2007 15:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovak...ipod je super stvar...imam onaj od 20gb i jako sam zadovoljan...ali od iphonea sam očekivao više...
Kad sam prvi put gledao prezentaciju Stevea Jobsa, iPhone mi se činio savršenim mobitelom.

No, ima on i mana...
Recimo, nešto što je jako čudno je da nema uopće namještavanje postavki za kameru. Nema mijenjanja rezolucije, balansa bijele... Ničega. Samo on-screen tipka za slikanje. Malo čudno.

Također, iPhone ne snima video! Nema. Jednostavno nema.
Kad smo već kod slika i videa, iPhone ne podržava MMS. Ako želite poslati, primiti sliku, video ili nešto treće, morat ćete koristiti mail.

Također, uvjeti kupnje su u najmanju ruku sumnjivi (u Americi, naravno). Kao prvo, morate produžiti ugovor za dvije godine, te se morate pretplatiti na "iPhone unlimited data plan" koji košta 20$ mjesečno, a donosi vam 200 besplatnih SMS poruka. Veći paketi postoje (manji ne). Također, da bi aktivirali telefon, morate ga spojiti na PC ili Mac te se spojiti na internet i registrirati na iTunes, makar i ne htjeli kupovati glazbu i video preko iTunesa.
Te gluposti mi se baš i ne sviđaju. Pogotovo ova pretplata (navodno nema veze s operaterom - kojeg god imate, morate se pretplatiti) za SMS-ove. Ja nikad nisam poslao 200 SMS-ova na mjesec. A dati 20$ za nešto takvo mi i nije sila.

Također, ako vam se telefon pokvari (ili dobijete neki s greškom), nećete ga moći odnijeti u trgovinu u kojoj stze ga kupili da vam ga poprave, već ćete ga morati slati u Apple da ga pregledaju. Ako je tako u Americi, ne vjerujem da će kod nas biti bolje. Kao što ne vjerujem da će kod nas uopće popravljati iPhone. Vjerojatno ćete ga morati slati u inozemstvo. Sad

Ima Safari koji radi odlično, ali zasad ne podržava ni Javu ni Flash. Nije veliki problem, ali ne znam zašto su to izostavili. Nadam se da će to doći u nekoj sistemskoj zakrpi. Ne podržava ni streaming sa WMP-a, ali to je razumljivo...

Još me nešto čudi. Podrška za styluse je očajna. Morate koristiti baš prste, što opet nije baš praktično i precizno u nekim situacijama (recimo, surfanje).

Također, multitasking mu nije jača strana. A i nema exit buttona u aplikacijama... Čudno.

Bluetooth postoji, no ne i za file sharing. Samo za handsfree i headset (wireless slušalice za iPhone još ne postoje, no to bi se uskoro trebalo promijeniti). Isto malo čudno.

sve u svemu, ne kažem da ga nebi htio imati...ali uz tu cijenu i najave o "revoluciji među mobitelima" sam jednostavno očekivao više
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.09.2007 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm, mislim da smo za iphone napravili vec topic i utvrdili da je sranje Smile ali ipak hvala.

@dunga: kao sto bi teh_Pownerer na pocetku desete epizode rekao:

a> hi dunga.. u r a XXX Laughing

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 17.09.2007 08:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
@dunga: kao sto bi teh_Pownerer na pocetku desete epizode rekao:

a> hi dunga.. u r a XXX Laughing

OT.
Back to top
View user's profile Send private message
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 17.09.2007 09:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:*

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 26.09.2007 06:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam chekirao iPhone i iPod touch... kao netko tko je gadget freak, mogu reci da mi nije drago kad su mi dzepovi puni. Ovo sa all-in-one gadgetima je relativan pojam, i to iskljucivo zat jer se bavim biciklizmom pa mi je malo u banani ako moram nositi npr iPhone dok idem na voznju, jer time preuzimam rizik da mu se nesto skrshi prilikom pada.... S druge strane sam freak za smartphone uredjaje i probao sam vecinu stvari koja se nalazi na trzistu, dosta toga i posjedovao... I UZASNO me smetaju neke stvari kod iPhonea koje su normalne na ostalim "fensi" mobitelima.... bluetooth je skroz izgubio funkciju, ne moze se customizirat (niti instalacijom aplikacija, a da ne spominjem gluposti tipa "e nemresh imat custom ringtone")... tako da sam odlucio kupit iPod touch...

Mogu ga ostavit doma kad idem nekam. Mogu ga syncat sa kalendarom (moram se samo informirat jel displaya taskove na idle screenu) i playat fileove.... Trenutno imam iPod G4 od 30 giga i to je igracka kojom sam prezadovoljan premda je rijetko kad pun muzike i slika (video ne podrzava) jer jednostavno nema smisla imati 30 giga muzike na njemu kad nema sanse da sve slusas istovremeno, a imati stvari na njemu samo zato kaj bi mi se jednom u 6 mjeseci mogle slusati mi je cisto bezveze. Mana tog uredjaja je sto ima disk unutra i zna se ponekad stiltati ako se autom vozim po nekom makadamu ili ako trcim.

Zato sam odlucio uzeti touch - flash memorija se nece stiltat, 16 giga prostora mi je dosta za sve sto mi treba (premda ce biti malo knap jer sam siguran da ce kolicina multimedije porasti kada dodam i video sadrzaje). Sto se telefona tice, mislim da cu radije ubost P1, cisto radi nekih funkcija koje mi trebaju u svakodnevnom zivotu i na koje sam navikao. Nemam nista protiv iPhonea, genijalan je proizvod za prosjecnog korisnika, uspjeli su staviti puno stvari u jednu, no netko tko je navikao na smartphone i sklon je customiziranju svega jednostavno nece vidjeti nesto u njemu izuzev odlicnog dizajna.

p.s.
Namjerno nisam spominjao kameru na iPhoneu nigdje jer mi je to oduvijek bila debilana; pa koji ce ti qratz kamera na telefonu? Ok je za poslikat nesto nebitno, tipa nekoga da ti popupa kao kontakt pic, ali nesto "ozbiljno"... za to se nosi fotic.

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jeezus F Kryst



Joined: 13 May 2007
Posts: 190

PostPosted: 15.10.2007 09:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hi leon.

neznam dali si imao priliku osobno proklikat kroz P1, ako nisi, nemoj ga uzimati.
kazem ti to kao jedan gadget freak drugom.

ako zelis pravi business mob sa boljim symbianom od ovog kojeg ima P1 uzmi si Nokiu e61i.



vjeruj na rijec, neces pogrijesiti.

isprike na OT-u.

_________________
F#%&ing is my middle name.
Ljudi koji uživaju mučiti druge, koriste MAC Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Bel



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 5

PostPosted: 15.11.2007 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeezus F Kryst wrote:
niksy wrote:
Jeezus F Kryst, pricas gluposti. Ja nisam neki pretjerani Apple zaljubljenik, stovise, uvijek trazim alternative Appleovim proizvodima Very Happy,


nisam ja mac hejter, samo me smetaju mac juzeri koji nisu dovoljno pametni da koriste PC bez problema.


malo lurkam ovdje već neko vrijeme i ne mogu vjerovat koji si load of bull i***** dosad lol.
Back to top
View user's profile Send private message
saletto



Joined: 22 Dec 2005
Posts: 130
Location: zagreb

PostPosted: 15.11.2007 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
n
p.s.
Namjerno nisam spominjao kameru na iPhoneu nigdje jer mi je to oduvijek bila debilana; pa koji ce ti qratz kamera na telefonu? Ok je za poslikat nesto nebitno, tipa nekoga da ti popupa kao kontakt pic, ali nesto "ozbiljno"... za to se nosi fotic.




Very Happy Very Happy Very Happy napokon netko!!!!!...to i ja mislim....

_________________
youth is wasted on the young
Back to top
View user's profile Send private message
Bel



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 5

PostPosted: 15.11.2007 21:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
leon wrote:
n
p.s.
Namjerno nisam spominjao kameru na iPhoneu nigdje jer mi je to oduvijek bila debilana; pa koji ce ti qratz kamera na telefonu? Ok je za poslikat nesto nebitno, tipa nekoga da ti popupa kao kontakt pic, ali nesto "ozbiljno"... za to se nosi fotic.




Very Happy Very Happy Very Happy napokon netko!!!!!...to i ja mislim....


Same here ;D
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Mac FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group