Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
auspuh.org i vidosh.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 01.09.2007 16:13    Post subject: auspuh.org i vidosh.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo sam se malo potrudio pa si napravio novi personalni sajtic - http://www.vidosh.com - nije nesto spesl, vise je namjerno napravljen ovako, al eto malo da nabacim negdje svoje radove. Ugasija san burne.org kao pfolio, diga ovo, pa kud puklo Smile Ovaj potonji zasad nije nigdi, cekam vrime za upgradeat ga na wordpress i napravit ga kao blog... za koji i neman vrimena, al eto Very Happy

A drugi sajt s popisa bi bio http://www.auspuh.org koji smo napravili ante i ja, on programski dio, ja dizajn. To je vec dugo stalo na mom disku, cekalo da ars mi javi neke odrednice, koje se oduzise toliko dugo da je ventil.org propao, netko otkupio domenu, i vise ga nema. Pa ja i on odlucili dignit alternativu. Koliko uspjesna, i do not know, tek je krenilo, pa ga valja malo "prosirit", da se cuje za njega.

Volio bi cut kakove komentare mozda, vise me zanima kod, malo sam zahrdja kod webova, vise san se bacio na faks i predavacke vode, al eto, cisto me zanima sta raja ode misli...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Jay-S
Guest





PostPosted: 01.09.2007 17:00    Post subject: Re: auspuh.org i vidosh.com Reply with quote

nice p folio, samo si malo odsjaj loga zaribal...

auspuh je ok, lijep dizajnich Smile
Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 01.09.2007 19:30    Post subject: Re: auspuh.org i vidosh.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
Evo sam se malo potrudio pa si napravio novi personalni sajtic - http://www.vidosh.com - nije nesto spesl, vise je namjerno napravljen ovako, al eto malo da nabacim negdje svoje radove. Ugasija san burne.org kao pfolio, diga ovo, pa kud puklo Smile Ovaj potonji zasad nije nigdi, cekam vrime za upgradeat ga na wordpress i napravit ga kao blog... za koji i neman vrimena, al eto Very Happy

A drugi sajt s popisa bi bio http://www.auspuh.org koji smo napravili ante i ja, on programski dio, ja dizajn. To je vec dugo stalo na mom disku, cekalo da ars mi javi neke odrednice, koje se oduzise toliko dugo da je ventil.org propao, netko otkupio domenu, i vise ga nema. Pa ja i on odlucili dignit alternativu. Koliko uspjesna, i do not know, tek je krenilo, pa ga valja malo "prosirit", da se cuje za njega.

Volio bi cut kakove komentare mozda, vise me zanima kod, malo sam zahrdja kod webova, vise san se bacio na faks i predavacke vode, al eto, cisto me zanima sta raja ode misli...


pa de si ti icovjece?
iskreno,, svidjao mi se stari burne.org.. iako je i ovaj novi ok, kako si sam rekao,, simple..

auspuh je fora.. vec mi se nakupilo sranja, tak da cu b it aktivni user Smile

a bome je i ars nestao,,,
welcome back Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 02.09.2007 10:54    Post subject: Re: auspuh.org i vidosh.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jay-S wrote:
nice p folio, samo si malo odsjaj loga zaribal...

vidis, jesam malo Smile nisam ni skuzija, al to cu nekad popravit kad bude Rolling Eyes

:cosmos: wrote:
pa de si ti icovjece?

uf, jos pitas, malo sturdiram (2. god skoro cista, jos 2 ispita), malo freelancam, predajem u jednoj skoli (graficke i web tecajeve), ozenia se, pa uziva misec dana, i opet pocinje dolazit posal i'm da man

:cosmos: wrote:
iskreno,, svidjao mi se stari burne.org.. iako je i ovaj novi ok, kako si sam rekao,, simple..

nije stari burne.org potpuno mrtav, moram ga dignit kao neki blog ili nesto, ipak san se zgazija ko kreten oko tog sajta, ali zasad neman puno vrimena. ionako mi domena vridi jos 2 godine rrrrrrrah
ovo je vise kao "cisti folio" sa sto manje stvari, nepredizajniranim webom koji mi satare radove, bez specijalnih efekata i detalja. no nisam mogao da ne nabacim ove neke đinđe-minđe sta web2.0 donosi... hihi...

:cosmos: wrote:
auspuh je fora.. vec mi se nakupilo sranja, tak da cu b it aktivni user Smile

hehe, ne sumnjam, samo ga triba malo prosirit po forumima i sl. Neman sad previse vrimena, pa sam zahvalan svakome ko prenese rijec dalje ...at the O.K. Corral

:cosmos: wrote:
a bome je i ars nestao,,,
welcome back Very Happy

ja zapravo s ovog foruma nisam nesta jos otkad sam se registrira, ali nemam vrimena puno za postanje kad zareda posal Brick wall
uskoro ce bit jos koji web sta je u procesu, neznan kad ce to bit, cim mi odobre dezen...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 02.09.2007 14:26    Post subject: Re: auspuh.org i vidosh.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
[uf, jos pitas, malo sturdiram (2. god skoro cista, jos 2 ispita), malo freelancam, predajem u jednoj skoli (graficke i web tecajeve), ozenia se, pa uziva misec dana, i opet pocinje dolazit posal i'm da man


hah. os silnog teksta mislin da niko nije sinja ovo Very Happy Very Happy

a kolega kolega... cestaitan po 5 put. vidimo se jos na faksu kad te uvatimo u djir..
[/b]

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 02.09.2007 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi maknuo sjenu ispod loga i gradijent u bg-u.
Skroz bi mi ok bilo da je bg samo onaj orange ton iz trenutnog gradijenta.
Inace, bas dobro.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 02.09.2007 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe, burne se vratio Cool Cestitke na vjencanju Wink

Sjena na vidosh.com logou je lose napravljena, a site je inace sasvim OK
Drago mi je da ste se potrudili oko rebuilda ventil.org, jako lijepo izgleda.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 03.09.2007 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se na auspuhu nikako ne svidja to sto kad kliknem na bilo koji link izgleda kao da se nije nista promijenilo... zato sto se za doci do sadrzaja treba odskrolat... i tako svaki klik... pa bude dosta nervirajuce i onda ga zatvorim...

inace, cestitke na vjencanju i welcome back :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 03.09.2007 18:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
meni se na auspuhu nikako ne svidja to sto kad kliknem na bilo koji link izgleda kao da se nije nista promijenilo... zato sto se za doci do sadrzaja treba odskrolat... i tako svaki klik... pa bude dosta nervirajuce i onda ga zatvorim...


Sredjeno na djelovima di su poruke. :)
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 03.09.2007 19:22    Post subject: Re: auspuh.org i vidosh.com Reply with quote

Back to top
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 03.09.2007 19:27    Post subject: Re: auspuh.org i vidosh.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jay-S wrote:


Smile
brijem da samo spameri to vide


Quote:
Ljubavne sms poruke...


busted Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Jay-S
Guest





PostPosted: 03.09.2007 19:42    Post subject: Re: auspuh.org i vidosh.com Reply with quote

slucajno sam pejstal jedan link... zatim sam isao bezveze utipkat slova da vidim dal je to tako i na kraju je bilo, zakaj sam ja sad spammer?
Back to top
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 07.09.2007 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
burne wrote:
ozenia se

hah. os silnog teksta mislin da niko nije sinja ovo Very Happy Very Happy

Mislim da nitko nije ni skuzio to dok ti nisi ovo oznacio Smile Bang!

Moebius wrote:
Ja bi maknuo sjenu ispod loga i gradijent u bg-u.
Skroz bi mi ok bilo da je bg samo onaj orange ton iz trenutnog gradijenta.
Inace, bas dobro.

Ilitiga - makni sve i bit ce super Smile Planiram imat 2-3 CSS stajla za isti dizajn.

niksy wrote:
Drago mi je da ste se potrudili oko rebuilda ventil.org, jako lijepo izgleda.

A neko je mora. Spread the wordz men!

che.UP wrote:
meni se na auspuhu nikako ne svidja to sto kad kliknem na bilo koji link izgleda kao da se nije nista promijenilo... zato sto se za doci do sadrzaja treba odskrolat... i tako svaki klik... pa bude dosta nervirajuce i onda ga zatvorim...

A sad ono... Bemti, ovo je bilo vracanje iz mrtvih. Potrudit cu se da redesign kad ga buden radio ispravi ove bitne stvari i bude user friendly. Ovo je bilo cisto da pokrenemo stvar. Zelim cut komentare, da mogu popravit.
Cilj je zapravo bio dignit ventil.org, a ovaj dizajn je davno bio zapocet, malo sam ga sredio i pokrenio. Vise ocekujte kad uvatim opet malo vrimena.

ante wrote:
Sredjeno na djelovima di su poruke. Smile

Nije bas ono sto je covik isa rec Smile Al nema veze, bojle je.

Jay-S wrote:

Kuis ono rista, ovo nije za ostavljat linkove i duge stvari. Bum popravil to ak stignem, iako sam imao dovoljno iskustva da nitko nema te probleme - linkovi se ionako brisu... A ako si toliko zivcan da napises toliko znakova, onda ti ni ovaj sajt nemoze pomoc Very Happy

Tenks na komentarima (i cestitkama). Cim stignem ispravim ove zamjerke. A i auspuh ce jedan dan dozivit redizajn u duhu ovih ispravaka.

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group