Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
neki soft za voditi projekte, vrime, radni nalozi i sl.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 05.09.2007 13:57    Post subject: neki soft za voditi projekte, vrime, radni nalozi i sl. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me, pogotovo od vas što radite ili vodite projekte po studijima od desetak ili više ljudi kako se snalazite ... dakle vaša iskustva vezano uz neke aplikacije (neka preporuka) sa radnim nalozima, praćenjem projekata (potrošeno vrijeme, broj osoba na projektu, izmjene itd itd) ... bilo bi dobro da je server based, dakle da se vrti kroz browsere (mac i pc) , da se ljudi mogu ulogirati ujutro i odlogirati po završetku posla) ...

Uglavnom zanima me kako što bolje voditi projekte, da se što bolje prati potrošeno vrijeme, resursi itd ... svaka sugestija ili prijedlog / aplikacija je dobrodošla Smile

G.
Back to top
View user's profile Send private message
[x.man]



Joined: 21 Jan 2004
Posts: 48
Location: Labin/Istra, Rovinj

PostPosted: 05.09.2007 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja preporučam Jiru:
http://www.atlassian.com/software/jira/

Mi je koristimo na poslu i dosta smo zadovoljni.
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 05.09.2007 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za raspoređivanje poslova, kontrolisanje deadline-a provjere koliko je jednom radniku ostalo do završetka njegovih zadataka + zajednoička provjera za cijeli tim, "kačenje" fileova vezanih za projekat, komentarisanje rokova i mnogo toga - moja preporuka dotProject, web based alat urađen u php-u + open source je

http://www.dotproject.net/

također bih ti preporučio Tortoise SVN kao Subversion client - Postavi se SVN server na jedan računar, svaki od članova tima instalira na svoj komp. SVN Client Podesi se svaki klijent da ide na SVN server i onda svak radi na svom dijelu software-a. nakon toga klijent šalje na server sve izmjene + nove stvari, a drugi korisnici to lako mogu povući sa servera i koristiti kod sebe .Olakđšica je što se uvijek možeš vratiti nazad na reviziju koda za koji znaš da je 100% radio, ili ako si pravio neke izmjene, poslije skontao da to netrebaš raditi samo se vratiš na verziju koja ti odgovara. Olakšava rad u timu

Isto je dobra fora ako radite na istom file-u on vam obično sam sastavi file koji radi (u 99% slučajeva) ukoliko on nije siguran kako da sastavi file izbaci konflikt, označi crvenom bojom šta mu se neslaže (šta ga zbunjuje) i ručno možeš da ispraviš pogrešku.

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 05.09.2007 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mi koristimo BugTracker

asp.net aplikacija.
znaci radi po principu otvaranja zadataka, grupiranje usera, lista klijenata, lista tipova poslova, vrijeme potrebno za odradjivanje, automatsko slanje mejllova 'radniku' i gazdi.
uglavnom gazda ima pracenje svega ispred sebe. sta jos..
a da.. setupiran mejl info@nesto.. odma ulazi u sustav i salje se mejl sa ID zadatka userima koji su setupirani.
na kraju, osoba koja salje fakture, placa etc.. ima report kolko sati je koji posao odradjen za koju firmu, sve zadatke koju odradjeni tj zatvoreni.

jako fino, i jako jednostavno, sto je bitno
i naravno pod gnu licencom ali mislim da je besplatan

pozz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
ylodi



Joined: 14 Nov 2003
Posts: 90

PostPosted: 06.09.2007 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:

asp.net aplikacija.


Kad vam je već odabir asp.net da li ste vidjeli BugNET?

http://www.bugnetproject.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grasshopper



Joined: 01 Oct 2004
Posts: 21

PostPosted: 06.09.2007 13:38    Post subject: Software Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poštovani,
Tvrtka intro je razvila takav software .Software već koriste 3 agencije, ako ste zainteresirani slobodno nas kontaktirajte za prezentaciju...

Intro[makni zagrade ]@intro.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group