Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kamo idu ljudi?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2003 17:47    Post subject: Kamo idu ljudi? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Petak je... skuplja se ekipica na designated okupljalištu-zagrijavalištu spremajući se za ludi night out in the city. Varijabla, city=zagreb. Vec lagano svi zagrijani, smijeh žubori kafićem, nogice spremne za provod, glavu boli k#"$ za sve. Najednom sve stane i netko se zapita: "E pa kam mi idemo sad?"

E pa kamo ljudi? Kud vi idete u ovom gradu tražeć ludu zabavu?

Šalu nastranu, dajte nabrojite neka superkulđezifanki mjesta u Zagrebu koja vrijedi posjetiti. All suggestions welcome.

Thnx :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.09.2003 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pusten s lanca? :)))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2003 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Heheheh, somewhat & kinda :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 16.09.2003 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

niko nikud nejde?
a taman sam mislijo da ce bit rpetina ideja neakvih zanimljivih

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.09.2003 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nas di se ide petkom?...
hmm.. baobab, aquarius, papaya, sokol?

posjetio sam jedino aquarius buduci da je petkom blackout lounge
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 16.09.2003 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Močvara, Stara Sava,... Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LJUDI!! sad je tochno 24:00 Smile
a ja sam sad doletio na posao da submitam report za danasnji dan jer se resetira u ponoc,... taman sam stigao i poslao ga,...

i onda sad da ja kazem di idem van??

@%^@%^@%^@%^@%^ ps mtr!!!

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 17.09.2003 00:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u postu ti pise 5 minuta poslije ponoci... mozda si zakasnio :)?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 17.09.2003 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm...st se mene tice...nikad ne znam di cu dok ne dodjem u grad...a onda....obicno zavrsim ili uz prugu negdje oko glavnog ili s ekipom na pivi negdje u cuntru u nekom socijalnom bircu di nazdravljam s kronerima Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 14:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto to je vec nesto, ajmo ljudi dalje... kamo se ide? :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
lee



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 67
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 17:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam otisla u trakoscan prije par tjedana ophodala jezero jela sendvice i citala harrija plotera. stajaznam bilo mi je ok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 17.09.2003 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lee wrote:
ja sam otisla u trakoscan prije par tjedana ophodala jezero...

to sam i ja probo u agregatnom stanju "hajezamadrfakr", nije mi uspjelo a skoro sam se i izgubijo, velko je to tam :|

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 17.09.2003 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Di se ide???? Dobro pitanje... Po ljetio bio par puta na jarunu i tamo ima hrrrpppaa komada... Moras imat hrpu love takodjer.. Ali bilo je rezultata Wink
Ince mi je cool Melin, Portal i ta spika pa u Purgeraj... ali sve je to zapravo bez veze... dodjes cugas spikas, ak imas srece spikas s nekim komadom i to je to... S tim da u Melinu i portalu su chicks with brains, pa se kakti nekaj spika i nekaj zajebava... zapravo je sve to qurac... Zalosno je da je sve to stvarno tak bez veze.. imas tri mjesta u gradu i to je to... Papaja i te spike ne pusim, mada sam cuo da je OK, ali nemrem ja provarit tu ekipu tamo... I neam toliki novcanik Smile
Cekam da se zarola ovo Groodanje malo pa da vidim kaj tam ima Smile
Mada na koncu sve ispada na isto... Ak imas spiku za komade lovit, sve jedno ti je, a ak ti se ide cugat opet je sve jedno... Jedino je bitan novcanik.. Kolko je dubok Smile
U principu blizi se jos jedna, vec tisucu puta pregazena i profurana, zima Smile
Ko sretniji od nas Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 20:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lord Bond wrote:
Papaja i te spike ne pusim, mada sam cuo da je OK, ali nemrem ja provarit tu ekipu tamo... I neam toliki novcanik :)
Cekam da se zarola ovo Groodanje malo pa da vidim kaj tam ima :)


B0me da, Papaja mi je totalka no-go. Skvadra je upravo prestrašna :)

Groodanje?! Elaborate? :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 17.09.2003 20:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemoj rec da nisi cuo za Groodanje... Plesna spika u Ksetu... To ti je slicno ko Kontrapunkt ali nije tak, jer se ne preseravaju s nekim "eklektizmom". Mjuza je crossover house, disco, funk, soul, jazz, break beat, dnb, uglavnom svi ti neki zmjesani groovovi. Ekipa nije sminak ko na kontrapunktu... Imali su neki parti proljetos u Klaonici Shocked kod Veterinarskog... Uglavnom je Kset ili Skuc...
Samo pazi uzmi ovo s zadrskom jer ja nisam nikad bio ali cuo sam od ljudi i svi ga hvale kao najopusteniji klupski stimung. Nema veze s Bestom, Otv-om i tim "nabrijanim" spikama. Mislim sorry ko voli to, ali meni to nije neki good. Uglavnom treba ic i vidjet. U subotu 20. je neki englez, tak da to moze biti i super i sranje, jer takve veceri ovise o stranom dju. Koji ti se moze svidjet i ne. A ne zelim sudit cjeli program po jednoj veceri ili nekom krelcu od dja...
Uglavnom sezona im je krenula i to ide onak svaka 2-3 tjedna... Treba vidjet... Naravno ak volis groove... Smile Ko nevoli... well fuck it.. u dont have to Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E lepa! :) Prvi konstruktivni, osim naravno, onog Sintexovog gore :)

Mislim da ce se to itj pogledat siguro, vidimo se tamo mejbi :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 17.09.2003 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mejbi i ja skoknem u subotu... mada velim taj neki englez je... moze bit OK a i shit... no ima dana...groodat cemo se cijele zime...
Neznam dali si primjetio imaju jako cool design plakata. Svaki plakat je radjen na temu komunistickih plakata iz 40 ih i 50ih. One spike s prvo borcima i radnicima udarnicima. Sve je u tom nekom stihu onak komunjarski retro ko plakati za slet JNA ili novu sjednicu KPH... Uglavnom cool su Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 17.09.2003 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Osim toga laprdam bez veze
check it out 4 yourself
Code:
www.groodanje.com
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Je, dobri su :) Jebote, skoro sam dobio napadaj epilepsije kad se sajt otvorio. A ne patim bash od epilepsije :)

Btw. check this out:
http://unix.rulez.org/~calver/pictures/EarlyWarningSign.jpg

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 17.09.2003 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidjeh... imam ja jednu cool pic ali neam pojma kak da ti posaljem... daj neki mail na brzinu jer idem anva Smile
isplati se Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

marko@eph.hr :) Imash u infou inache :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 17.09.2003 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam vidio Smile
Skokni do moje galerije pa baci look Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 17.09.2003 21:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oke, thnx :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 20.09.2003 09:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam fina guza pa izlazim u londoner!
jedno Leffe, tamno, molim!

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 21.09.2003 23:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Taj Londoner je malo xpensiv... Sto metara niže u Melinu se napijem za pare dvije pive u Londoneru... Mada sam znao ići par puta i nije tak loše...
BTW Groodanje je bilo katafuckingstrofa... Tom englezu ili ko god je već pušto bi trebalo zabranit pristup blizu ikakvih miksera (laptopa u njegovom slučaju). I sve to za 55 kn... fuck off... Možda drugi put bude bolje Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group