Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
thunderbird

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 18.09.2007 22:19    Post subject: thunderbird Add user to your forum ignore list Reply with quote

owai, eto instalirao sam thunderbird. nije mi prije baš nešto sjeo, ali sad sam vidio neke stvari koje mi se sviđaju, ali imam i dosta nekih zamjerki, ali pošto ima dosta add-onsa, odlučio sam mu dat šansu.

pitanje:
jel ima neki addon da kad se skida mail otvori neki prozorčić da prikazuje šta skida, koliko je veliko i to. Ovo kad ga prikazuje u status baru imam osjećaj kao da mi radi nešto iza leđa Smile

gledao sam na njihovoj stranici, nisam ništa našao.
ako netko još zna neki zgodan dodatak...

pozdrav

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2007 01:06    Post subject: Re: thunderbird Add user to your forum ignore list Reply with quote

ivan wrote:
owai, eto instalirao sam thunderbird. nije mi prije baš nešto sjeo, ali sad sam vidio neke stvari koje mi se sviđaju, ali imam i dosta nekih zamjerki, ali pošto ima dosta add-onsa, odlučio sam mu dat šansu.

pitanje:
jel ima neki addon da kad se skida mail otvori neki prozorčić da prikazuje šta skida, koliko je veliko i to. Ovo kad ga prikazuje u status baru imam osjećaj kao da mi radi nešto iza leđa :)

gledao sam na njihovoj stranici, nisam ništa našao.
ako netko još zna neki zgodan dodatak...

pozdrav


ja ti koristim nod za to. kad je nes velko, imam status i sve i skida se.
i jos si skini plugin da ga bacis dole u system tray, meni je otvoren stalno. i kad dodje mail samo iskoci popup! jeij. i iskoci i iznad screensavera.. i ima filtre i tagove i svasta. i <3 thun
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2007 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm da, probat cu prec preko toga, ima nekih drugi prednosti a eto. tenks
pozdrav

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group