Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
jedno glupo ali moram

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 21.09.2007 14:41    Post subject: jedno glupo ali moram Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel se mi3dot čita kao zdravo sljački po naški 'mitri' ili ala amerikanizirano 'emajthree' ?

bilo je na telki znam jedan prilog o tome i spikerica je pročitala po naški 'mitri' ali onda ti novinari uvijek briju neki čist hrvatski jezik bez primjesa pa ono....
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2007 14:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi se samo nadovezao, otkud naziv mi3dot? Koje je značenje?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
teqnik



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 22
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 21.09.2007 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vi'š, nisam se nikad to pitao, ali pa njih 3 su napravili sajt, pa otud ime http://www.mi3dot.org/mi3/ pretpostavljam da se onda i cita ponaški "mitri"

ali kak se zaprav čita? bila bi fora kad recimo klikneš na točku od loga na početnoj, pa onak u yahoo! stilu neko se izdere: "mitri" ili "emajtri"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 21.09.2007 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://mi3dot.org/mi3/

Prva verzija mi3dot.org-a nastala je iz potrebe trojice dizajnera (Marka Kršula, Saše Lazića i Slavka Janjića) da na hrvatskoj web sceni pronađu sadržaje i vijesti vezane uz svijet dizajna, kao i mjesto na kojem bi mogli komunicirati s ljudima sličnih interesa...
Back to top
View user's profile Send private message
357ica



Joined: 26 Apr 2005
Posts: 75
Location: Zagreb

PostPosted: 21.09.2007 14:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako se ne varam, koliko me pamćenje služi, nekoć davno, davno... u jednom (neću ga sad navesti) comp. časopisu je bio interview sa ekipom miTri-ja, i ako se ne varam, interview se odvijao negdje na Zrinjevcu (po slikama sam zaključio otprilike)... uglavnom, na ideju pokretanja mi3-ja je došlo mislim 3 tipa, sa svrhom prikupljanja informacija iz svijeta dizajna na jedno mjesto, a to je mi3. Sad nisam siguran, ali neka me ekipa iz mi3-ija ispravi ako griješim. Uglavnom, brijem da priča ide tako nekako, ako krivo brijem, onda brijem krivo gro vremena. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 21.09.2007 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

357ica wrote:
Ako se ne varam, koliko me pamćenje služi, nekoć davno, davno... u jednom (neću ga sad navesti) comp. časopisu je bio interview sa ekipom miTri-ja, i ako se ne varam, interview se odvijao negdje na Zrinjevcu (po slikama sam zaključio otprilike)... uglavnom, na ideju pokretanja mi3-ja je došlo mislim 3 tipa, sa svrhom prikupljanja informacija iz svijeta dizajna na jedno mjesto, a to je mi3. Sad nisam siguran, ali neka me ekipa iz mi3-ija ispravi ako griješim. Uglavnom, brijem da priča ide tako nekako, ako krivo brijem, onda brijem krivo gro vremena. Smile


Sjecam se toga, brzinski sam preletio po starim temama i mislim da je to bilo u Vecernjaku.
Uglavnom, ja citam mitri Cool
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 21.09.2007 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

off pc chip, summer edition..
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 21.09.2007 19:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imho je "em aj tri". Kako britanci imaju one službe, em aj six i em aj fajv... Wink

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group