Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Webideja.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ex25



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 14
Location: Split

PostPosted: 30.09.2007 22:47    Post subject: Webideja.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.webideja.com

Site blog sa Photoshop tutorialma, uskoro i htlm i css tutoriali.
Site je jos u izradi, odnosno nema jos toliko tutoriala, al s vremenon ce ih bit.

Tutoriali su pisani iz osobnog znanja, s nekim detaljima naucenim na interetu no sve usvemu mislim da ce biti dosta orginalnih ideja i tutoriala, kad se stranica malo uhoda.

Design je preradeni ovaj deafultni template od Wordpressa, i bit je da je jednostavan..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 01.10.2007 08:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trebalo bi se malo bolje pripremiti kod stvaranja tutorijala. pogledaj malo monkeyeve tutorijale kao primjer dobrih i originalnih
inače svaka je ovakva inicijativa po meni dobra. ako ništa drugo i vi ćete napredovati u radu s ps-om

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 01.10.2007 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo vam mogu reći sretno, neću previše komentirat ideju jer je more takvih siteova, a ima ih i full dobrih..

nego što se site tiče...
- mislim kako ste mogli unjeti malo više boja i živosti u ovaj header i opčenito layout...
- pošto si već naslagao 3-4-5 tutoriala za redom pa ima dosta scrollanja dobro bi došla interna navigacija na vrhu sa anchorima na članke..
- sam dizajn i nije toliko bitan... ali sa pokretanjem ovakvog sitea si morao izletiti sa puno više materijala... po meni odmah 50-tak 100tinjak tutoriala.. izgleda prazno Confused

cja .. i nadam se da će ti uspjet..

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 01.10.2007 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jojo wrote:
trebalo bi se malo bolje pripremiti kod stvaranja tutorijala. pogledaj malo monkeyeve tutorijale kao primjer dobrih i originalnih
inače svaka je ovakva inicijativa po meni dobra. ako ništa drugo i vi ćete napredovati u radu s ps-om


Ovo je kompliment kolegice, zahvaljujem. Very Happy
Moji tutorijali su trenutno nedostupni jer je istekao hosting zaboravih nadoplatiti. Embarassed

Jedna moja dobronamjerna kritika, ne ja ne mislim da sve znam ali smatram da bi netko tko ide pisati tutorijale o nečemu trebao znati u prosjeku više od drugih kako bi on njih imao nečem naučiti za takvo nešto treba zauzeti i takav stav prema tome.

Znači vaša web stranica je u biti tamplate sa izmjenjenim headerom cijenim jednostavnost ali smatram da bi ovdje trebalo trunku više dizajna čisto da se pokaže što vi znate. Složite neki oku ugodan, pregledan i funkcionalan dizajn stranica kako bi ljudi vidjeli da vi znate radit u tom Photoshopu o kojem pišete... a onda kasnije krenite na step by step tutorijale znači sa screenshotovima iz PS za svaki korak kako bi se ljudi lakše snalazili, a i općenito ljudima su draže slike nego tekst.

Toliko od mene.

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 01.10.2007 14:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yep, možda da u prvo vrijeme sajt ne bude prezentiran kao sajt s PS tutorijalima (jer se od takvoga sajta zahtjeva kvaliteta tutorijala) nego kao recimo svojevrstan workbook jednog tima ljudi koji voli raditi u PS-u i želi to podijeliti s ostalima

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Jay-S
Guest





PostPosted: 01.10.2007 14:46    Post subject: Reply with quote

Ja se potpuno slažem sa mankijem i jojo...

Ideja je ok...
Back to top
ex25



Joined: 30 Apr 2007
Posts: 14
Location: Split

PostPosted: 01.10.2007 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala svima na komentarima.

U pravu ste oko izgleda, no to mi i nije bilo toliko bitno, isa san na jednostavniji izgled. Al detalji ce se popravit.

Site je zamisljen i je blog, koncepcija mu je takva da idu jedan tut po jedan, tek je na pocetku, bit ce i vise kategorija i sve Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
EX



Joined: 18 Jan 2005
Posts: 36

PostPosted: 17.10.2007 00:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo naprijed Very Happy

_________________
http://www.exdizajn.com
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group