Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Izrada video web portala - partnerstvo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kiborgz



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 23

PostPosted: 02.10.2007 09:01    Post subject: Izrada video web portala - partnerstvo Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tražim osobu koja želi ući samnom u projekt video web portala.
Nudim udio u vlasništvu. Radi se o principu sličnom web portalu 24 sata, ali puno boljem i ljepšem.

Ukoliko stranica bude gotova kroz 2 tjedna, imamo oglasni prostor u tiskovini za studente u nakladi 25 000 primjeraka. Također, bannere u vrijednosti 50 000 kn na nekim portalima (npr. Net.hr-u). Vrlo brzo možemo podići posjećenost i početi zarađivati.

Imam gotovu skicu kako bi dizajn portala trebao izgledati.

Dali ima zainteresiranih za više informacija?

_________________
www.1klik.hr
www.automobili.hr
Back to top
View user's profile Send private message
kiborgz



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 23

PostPosted: 02.10.2007 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mogu vam ponuditi i novac ukoliko vam to više odgovara, pod uvjetom da pratite moju skicu i dovršite stranicu do 01.11.207.

Ako ste zainteresirani poslat ću vam skicu na mail da vidite o čemu se radi.

Last edited by kiborgz on 02.10.2007 14:54; edited 1 time in total

_________________
www.1klik.hr
www.automobili.hr
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 02.10.2007 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako nadjes nekog prijavite se u guinessovu knjigu rekorda :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 02.10.2007 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

.. a cuj 15.10 je malo bed ali do 16.10 tam oko 12.00 bi bilo ok:)
Back to top
View user's profile Send private message
Jay-S
Guest





PostPosted: 02.10.2007 15:13    Post subject: Reply with quote

lol, presmješan trid...
Back to top
kiborgz



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 23

PostPosted: 02.10.2007 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene zanima tko želi i zna raditi...
Koliko bi me koštala izrada takvog portala?

_________________
www.1klik.hr
www.automobili.hr
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 02.10.2007 16:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vise nego ovaj oglasni prostor koji si dobio

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
corporate



Joined: 13 Dec 2005
Posts: 61

PostPosted: 02.10.2007 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zašto mora biti gotovo baš za 2 tjedna ?
Back to top
View user's profile Send private message
rasljenka



Joined: 14 Jan 2005
Posts: 42

PostPosted: 02.10.2007 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

JE, i vi?e mjeseci dobrog rada. A ne dva tjedna.
________
Giugiaro Ford Mustang specifications

Last edited by rasljenka on 01.02.2011 08:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 04.10.2007 17:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidim standardno se odgovara na sve osim na pitanje koje osoba postavi ... moze pitanje bit glupo no buduci nitko nije odgovorio na pitanje znaci da nitko niti ne zna kako bi se to uopce napravilo.

kiborgz.. neces moci to napraviti samo zbog jednog razloga .. video streaming... za to ti treba veliki upload, puno mjesta na serveru i naravno neki streaming server.. te stvari dodju puno novaca i treba ti netko tko ce ti pokrit taj dio, nakon toga moras nac nekoga tko ce ti to napraviti.

i to je odgovor, a ne "za to treba puno", "ovo je dzouk" etc.
Back to top
View user's profile Send private message
gorrc



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 87

PostPosted: 04.10.2007 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bilo bi ljepo kad bi se moglo dobiti više informacija o projektu. Dali je potreban "live streaming" ili samo obični prijenos podataka.

Nažalost odgovori ne dolaze.

Ukoliko je potreban live streaming troškovi se mogu smanjiti korištenjem open source tehnologije no opet ne vjerujem da će troškovi biti mali.

_________________
www.topnogomet.com -- http://www.gorrc.blogspot.com/ - http://code.google.com/p/bet-script/
Back to top
View user's profile Send private message
kiborgz



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 23

PostPosted: 06.10.2007 00:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala što me razumijete Smile

Konkretno, radi se o tipu video portala koji radi na principu kao web stranica od 24 sata.
Nije potreban live streaming, već samo video koji se vuče sa Youtube-a.

Potrebno je napraviti stranicu koja se jednostavno ažurira (mislim da se to zove CSS?).
Postoje rubrike (npr. sport, tehnologija, glazba, itd..), komentari ispod svakog članka.

To je u osnovi to. Dali ima zainteresiranih? Kolika bi bila cijena i rok izrade?

_________________
www.1klik.hr
www.automobili.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Plexihack



Joined: 10 Mar 2007
Posts: 53

PostPosted: 06.10.2007 11:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

CMS...
Prema tvom opisu bi bilo nešto lako,ali ako misliš nešto kao dnevnik.hr to bi bilo teže.
To možeš i sam napraviti.Uzmi neki od Free CMS-ova i instaliraj ga na server,ostalo je lako.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group