Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
dizajnerski časopis
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 13.10.2007 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx na vrlo izdašnim informacijama Very Happy
prema tome bi mi više odgovarao ca projects,ali nema mi druge nego se zaletit do algoritma ili profila(mislim da bi ga i tamo mogli imati)pa procijenit..
Back to top
View user's profile Send private message
simple and logical



Joined: 03 Oct 2007
Posts: 105
Location: zagreb

PostPosted: 13.10.2007 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boka otidji na ovaj link po meni najbolji dizajnerski casopis http://www.bakdergisi.com/
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 31.10.2007 13:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ Nave:
ove linkove šta si postao sad vidim o čemu se radi.. obadva izdanja mi primamo u knjižnici na faxu... weee.. Very Happy ne trebam pretplatu Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 31.10.2007 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dr. guillotine wrote:
@ Nave:
ove linkove šta si postao sad vidim o čemu se radi.. obadva izdanja mi primamo u knjižnici na faxu... weee.. Very Happy ne trebam pretplatu Cool


Laki ju Wink

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 31.10.2007 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bak - drfinitivno zakon http://www.bakmagazine.com/

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 31.10.2007 18:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Julius wrote:
Bak - drfinitivno zakon http://www.bakmagazine.com/


ponavljas se , skoci okom na 3 poruke iznad od simple and logical-a Wink

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
SANDRA24



Joined: 19 May 2006
Posts: 42
Location: ZAGREB

PostPosted: 01.11.2007 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da li ima netko za preporučiti neku dobru knjigu o grafičkom dizajnu ( ne priručnik ) ....nešto tipa ANATOMY OF DESIGN ......?
Back to top
View user's profile Send private message
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 01.11.2007 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SANDRA24 wrote:
da li ima netko za preporučiti neku dobru knjigu o grafičkom dizajnu ( ne priručnik ) ....nešto tipa ANATOMY OF DESIGN ......?



Per Mollerup - Marks of excellence
http://www.amazon.com/Marks-Excellence-Per-Mollerup/dp/0714838381

Michael Johnson - Problem Solved
http://www.amazon.com/Problem-Solved-Michael-Johnson/dp/0714844535/ref=sr_1_1/103-4303288-7590249?ie=UTF8&s=books&qid=1193925655&sr=1-1

Beryl McAlhone-A Smile in the Mind
http://www.amazon.com/Smile-Mind-Beryl-McAlhone/dp/0714838128

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Julius



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 376
Location: Jastrebarsko

PostPosted: 03.11.2007 00:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Nave
PostPosted: 31.10.2007 22:29 Post subject:
Julius wrote:
Bak - drfinitivno zakon http://www.bakmagazine.com/


ponavljas se , skoci okom na 3 poruke iznad od simple and logical-a Wink

Sorry. Fakat nisam vidio. Cita osam i gledao sve brojeve do sada. Prejeben mi je casopis.

_________________
BOlje biti mrtav Pijan nego mrtav Trijezan...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
skomdra



Joined: 27 Mar 2006
Posts: 71
Location: travoltino

PostPosted: 03.11.2007 12:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

saletto wrote:
www.commarts.com
www.howdesign.com
www.printmag.com

osobno, ovi su mi najkorisniji. Posebno Communication Arts

Potpisujem!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ole



Joined: 31 Dec 2004
Posts: 94

PostPosted: 05.11.2007 23:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super da si pitao booka .. baš sam se ja pitao gdje doći do takvih časopisa ... nisam imao pojma da se daju nabavit kod tiska, a na Algoritam sam zaboravio...

hvala svima na linkovima... Wink

_________________
www.dizajniramo.net
Back to top
View user's profile Send private message
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 08.03.2008 17:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koliko vidim, sve su ovo strani časopisi.

postoje li takvi hrvatski časopisi? u rijeci pokrećemo prvi hrvatski festival časopisa (kulturnoumjetničkog profila), pa bismo vrlo rado htjeli predstaviti i dizajn, ali ne znamo nijedan hrvatski časopis za dizajn. zar to kod nas ne postoji?

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 09.03.2008 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima Oris ali to je vezano samo za arhitekturu...
Back to top
View user's profile Send private message
dr. guillotine



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 170
Location: u zamišljenom kutu okrugle sobe

PostPosted: 24.04.2008 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nave wrote:
booka wrote:
Jel computer arts ili computer arts projects ima na kioscima tiska ili duhana?


Ima, kako gdje, u Zg ima u Teslinoj (Tisak), i na krizanju Tesline i Praske (isto Tisak).
U RI (TISAK) na Korzu... U Zg ima u Algoritmu 100% uvijek.
A mozes i naruciti putem www.tisak.hr pa ti dolazi na tvoj kiosk... samo pazi imaju neki
uvrnuti naziv za computer arts projects

Wink


sad pogledah na tisak.hr i piše da je cijena 131 kunu šta mi je malo čudno s obzirom da na samom magazinu piše cijena 7 i pol funti šta je oko 70 kuna.. wtf ?

il je greška? kolko vi plaćate ?
Back to top
View user's profile Send private message
GR



Joined: 02 Apr 2007
Posts: 301
Location: Zagreb

PostPosted: 25.04.2008 07:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja naručio godišnju pretplatu (čekam 1 broj) 65 funti ili ti ga 650kn za 13 brojeva, a kod nas ovi smradovi naplačuju jedan broj 140 kn,pa ti računaj....pa tko bi pametan kupovao to kod nas???
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group