Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.europatrade.hr

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 25.10.2007 08:07    Post subject: www.europatrade.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Novi site tvrtke Europatrade je online.

Neki od featurea:

- administracija kataloga proizvoda
- usporedba proizvoda i pretraživanje kataloga - AJAX

Po našem sudu nedostaci su uglavnom sadržajne prirode (možda premalo informacija o proizvodima, cijene koje nisu navedene, nedostatak sekundarnih sadržaja) no nadamo se da ćemo i taj segment popuniti u dogledno vrijeme (ovisi o klijentu).

Link: www.europatrade.hr

PS. eksterni siteovi poput Europatrade Mobile nisu naših ruku djelo.
Back to top
View user's profile Send private message
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 25.10.2007 08:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

veri najs.

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 25.10.2007 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne stignem "ocjenjivati" site ali
a) nema nikakvog vertikalnog ritma
b) navigacija za otvorenu kategoriju je za WTF moment (vidi)
c) hmm kad smo već kod ritma, nema ni horizontalnog (vidi)

look & feel je ono što bi očekivao od EuropaTradea, dakle good work al dajte napravite i ostalih 20% posla Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 25.10.2007 09:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neloš.

Fali neki clearing na #content-container div-u, recimo clear: left; buduci da je sve floatano ljevo.
Code:
div#content-container { clear: left; }

Kad se doda clear, moci ce se resize teksta raditi, a site se nece tako gadno razletati
kao sto je sad slučaj.
Istu (ili sličnu) stvar treba napraviti i za search container.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 25.10.2007 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
c) hmm kad smo već kod ritma, nema ni horizontalnog (vidi)


- oće reć nije poravnato zdesna na macu
- meni subnav lista nije baš za wtf, ali bi mogla dobit malo zraka (dobro su mi sjele strelice)

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 25.10.2007 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zamislio sam se vec Smile (malo je ipak previse zamisljanja)

Navi ok, meni nije wtf (lako je uocljivo, ali pomoglo bi pomaknut malo desno recimo, da se podvuce)

Very good
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 25.10.2007 11:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Stripe: Imagine ili Zamisli ovo, ono... Smile je trenutna Samsungova kampanja.
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 25.10.2007 11:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja moj odgovor mogu dati kao recimo "korisnik" Very Happy

Prvo mi se ne svidja koncept stranica align-anih uljevo jer mi na monitoru ostaje jos toliko prazno sa desne strane. Slozio bi se sa lekke da je subnav onak malo nejasan, a i za moj ukus malo previse boja tj. previse stvari mi odjednom odvlaci paznju.
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 25.10.2007 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Još jedan mali detaljčić koji sam primjetio:
Tek sam nakon 4-og ili 5-og otvaranja site-a skužio da ovo desno nisu standardni banneri,
nego mjesto za (internu) promociju isključivo samsungovih proizvoda.

Do tog trenutka sam ih potpuno ignorirao, tj. banner blindness potpuni. Možda se to moglo
nekako sretnije riješiti?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 25.10.2007 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Do tog trenutka sam ih potpuno ignorirao, tj. banner blindness potpuni. Možda se to moglo
nekako sretnije riješiti?

Same here...

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 26.10.2007 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svidjam, samo potpuno trivijalna stvar mi je zapela za oko. Naime jedan od headera skace sam sebi u stomak. Mutan je.
http://www.europatrade.hr/images/headers/head_102.jpg

Smile

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 26.10.2007 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sajt je vrlo lijep u globalu. Veri najs.

Neke stvari mi ipak malo ne leže:

na bannerima iliti slikovnim linkovima na proizvode, font je gotovo nevidljiv, imam osjećaj da je neki jako tanki font u pitanju, kojemu je netko još i pomicao "resize handle", pa je sav nečitak.
Barem bold stavit.

Font ispod velikog bannera mi je premali.

Slika proizvoda kad ga se otvori je mala dosta, tu bih volio već vidjeti kako proizvod izgleda na slici veličine bar 250 - 300px.

Ove "bannere" velike bi maknuo na pregledu proizvoda, dosta odvlače pažnju, i rade debalans vizualno...

Eto, zasad tolko...
Još jednom, fin sajt. Applause

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 26.10.2007 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni lijep sajt.
Jedino me malo bode sredisnji banner na svakoj stranici (visina 240px), previse prostora to uzima, al to valjda po samsungu mora tako biti (http://wireless.samsung.de/type_kom.asp).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 27.10.2007 00:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tanko
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 27.10.2007 10:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Tanko

De baci link na nesto debelo, cisto za usporedbu Confused
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group