Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
A4host

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 20.03.2004 23:23    Post subject: A4host Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.a4host.info

Sad znam da i nije klasična ponuda za posao ali je ponuda za hosting, i zaradu preko istoga, nadam se da neće nitko zamjeriti ako je krivo postano.

Za već 16 kn mjesečno, Vaš ili dom Vašeg klijenta na webu.
Uključite se još danas u naš affiliate program i skupite bodove koje kasnije možete zamjeniti za NOVCE ili beplatan hosting paket!

Ukratko, dođite, pogledajte, nadamo se da će Vam se svidjeti naši paketi, cijene i ponude za obostranu zaradu.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.03.2004 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne bih htjela kvariti nikome veselje ali provjera domena na vasem sajtu je malo cudna... bas sam danas kupila tri domene a provjerim kod vas i kaze da su slobodne...
nakon toga kazem "naruci" a dobijem "doslo je do greske" nazad i tako vec 15 minuta isto...


eh da sad opet prodajete moju domenu, ma nije slobodna garant Laughing
e da i kaze da moj odgovor u anketi nije prihvacen i da sam vec glasala (a nisam!) Question

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 21.03.2004 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tx popravićemo sorry zbog gnjavaže. Nadam se da neće nitko zamjeriti, smješne greške se dešavaju jer nikad nemožeš provjeriti svoj rad kak bi trebalo jer si ga sam i radio.

TX još jednom, nadam se da Vas to neće odvratiti od suradnje sa nama (kad popravimo )

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 22.03.2004 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

toplo preporucam 'hrvatski pravopis' kao litetaruru za slobodno vrijeme.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 22.03.2004 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.03.2004 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.a4host.info/NaruciDomenu.asp

ajd' nek netko samo klikne na dnu "posalji" bez da ista napise Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 22.03.2004 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda da ozbacite dizajn iz ponude s obzirom na izgled vasih stranica?

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 22.03.2004 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na iskrenim kritikama, potrudićemo se da ih ispravimo. Embarassed

Dizajn nije na visini slažem se, no to ni nije primarni segment naše ponude, to je Vaš posao. Very Happy Zainteresirani smo uvijek za redizajn stranica, ako je cijena prihvatljiva.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.03.2004 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

page rank vam je 0 ako vam treba referenciranje sajta ili SEO samo se javite na www.ksw.fr Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 22.03.2004 21:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vrlo rado, no francuski mi nije baš nešto pa ko zna šta klikam Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Charli.



Joined: 27 Nov 2003
Posts: 17

PostPosted: 22.03.2004 21:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm s obzirom na puno konstruktivnih kritika bio bi red da vam damo neki popust, šta kažete? Question
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.03.2004 21:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Charli. wrote:
Vrlo rado, no francuski mi nije baš nešto pa ko zna šta klikam Crying or Very sad


ok onda se javi meni Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.03.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye jel daješ neke darove? pri narudžbi? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.03.2004 22:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
keye jel daješ neke darove? pri narudžbi? Laughing


mi dajemo popust samo privrzenim i stalnim klijentima Cool Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2004 22:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa dakle, nevjerojatno ! pa jesi li ti mogla ikako utjecati na to da ima i ENGLESKA verzija ! moja cura je francuskinja i kuzim ja da su stvarno nevjerojatno ponosni na to sto su francuzi i na francuski...al ne mogu vjerovati da nema engleske varijante. ili ja ne vidim !
ili su ti francuzi ( a cinimi se da jesu, pogotovo francuskinje ) toliko dobri/e da ne vodis vise racuna o engleskom jeziku i o tome da te itko drugi razumije....Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.03.2004 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rundll32 wrote:
pa dakle, nevjerojatno ! pa jesi li ti mogla ikako utjecati na to da ima i ENGLESKA verzija ! moja cura je francuskinja i kuzim ja da su stvarno nevjerojatno ponosni na to sto su francuzi i na francuski...al ne mogu vjerovati da nema engleske varijante. ili ja ne vidim !
ili su ti francuzi ( a cinimi se da jesu, pogotovo francuskinje ) toliko dobri/e da ne vodis vise racuna o engleskom jeziku i o tome da te itko drugi razumije....Smile


ne, ne, francuski ok ali ipak sam ja 'rvatica Laughing
upravo radim prijevode... na talijanski i engleski (a mozda i rvacki).. coming soon Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.03.2004 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam mislio za moje potrebe (why??), nego njemu,, al nema veze

. inače kod tih odnossa france/england.. bio sam u 12.mj na bordanju u francuskoj i katastrofa sa strane francuza, forsaju s tim da je francuski svjetski jezik da je strašno, frajer (cca 22g) mi nije znao reći gdje mogu kupiti hranu (tipa getro), samo je govorio "mcdonals..mcdonalds.." .

no hard filing keye..al ono, toga si svjesna ne Smile?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.03.2004 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:


no hard filing keye..al ono, toga si svjesna ne Smile?


jesam jesam.. tek sad, nakon tri godine, pomalo prihvacam to Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.03.2004 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gud grl!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 22.03.2004 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ae ja se slazem da to nije uredu sa strane francuza, ali opet kad pogledas ako malo duze provedes vrijeme u franc ili svratis cesce, a i ti ces se potrudit koju rijec prozborit...a kad oni dodju nam a, ko nam brani da se i mi pravimo ludi i pricamo samo na rvatskom!!! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.03.2004 23:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

debelo OT"!!!!!!

ja sam se potrudio i pitao ribu "eskezemua, la farmaci??" trebalami neka krema za mišiće.. al ono,, ne možeš ti u sezoni ne govoriti strani jezik, da kod u Poreču neznaš tih par stranih jezika, di bi švabo i talijan, i ostala bagra ponovo došli.. nope!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group