Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
DARUJU SE PSI

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
psina
Guest





PostPosted: 07.12.2007 16:26    Post subject: DARUJU SE PSI Reply with quote





Pogledajte ove male umiljate oči. Tko ih je mogao samo tako ostaviti, pitaju se svi koji su upoznali najnovije štićenike udruge Noina Arka. Prije skoro tri tjedna pet štenaca je ostavljeno u kutiji, vani na hladnoći, da čekaju pomoć koja nije stizala. Cvilili su, zvali nekoga, ali nitko ih nije čuo. Ujutro ih je, izgladnjele i promrzle, zatekla volonterka Noine Arke, primila ih i smjestila na toplo i sigurno.

Oni sada imaju šest tjedana, svi su se uspjeli spasiti, usprkos teškim uvjetima u kojima su se našli. Četiri su cure i jedan ponosni dečkić. Bili su malo prehlađeni i mirniji, dok su sad izrasli u prave male hahare. Curice su nešto zaigranije dok dečko uvodi red, ali svi su prave male maze.

Ove buhtlice dijele puse, vole se nositi na rukama i priželjkuju ljudsko društvo s veseljem. Križanci su rottweilera, ali čini se da neće dostići veličinu karakterističnu za tu pasminu.

Samo jedan pogled na pet mališana dovoljan je, da si poželite uljepšati život jednim vjernim psećim drugom. Oni traže svoje ljude. One koji ih nikada neće ostaviti, koji će ih voljeti, maziti, koji će biti samo njihovi.

Traže dom u kojem im nikada neće biti hladno, gdje će uvijek imati obrok, gdje će ispuniti svoj poziv najboljeg čovjekovog prijatelja.

Udomitelji ovih slatkiša imaju pravo na besplatno cijepljenje protiv zaraznih bolesti i bjesnoće u prvoj godini od udomljenja, besplatno mikročipiranje, te besplatnu sterilizaciju ili kastraciju.


Za sve informacije i pitanja, možete se obratiti na broj telefona 091 171 0585.


awwww predivni su!! mislim da će uslijedit major nagovaranje mojih doma,da uzmemo jednog.
Proslijedite dalje, stvarno stvarno su predragi!
Back to top
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 07.12.2007 16:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I meni su preslatki, ja sam vec udomio jednog takvog Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
psina
Guest





PostPosted: 07.12.2007 16:45    Post subject: Reply with quote

awww jelda da jesu Very Happy ja nemam psa već neko vrijeme a imali smo uvijek psa i fakat mi fali sad neki, morat ću uzet nešto ubrzo

Svaka ti čast što si uzeo tako jednog psa

Back to top
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 07.12.2007 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hodog Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 07.12.2007 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam udomio prije godinu dana iz noine arke jednog psića i svakako topla preporuka.
Nažalost zaboravio sam ime cure koja volontira tamo...

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
psina
Guest





PostPosted: 08.12.2007 16:15    Post subject: Reply with quote

da,u noinoj arci stvarno vrijedi uzet i općenito volontirati tamo.
jedino ako ste pre emotivni ko ja onda se zbedirate tamo.. =)

BTW imam još ponudu- daje se rot (rotwailer) star 5god. predivan je pas, uščuvan,zdrav i cijepljen protiv svega mogućeg.
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group