Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
3d projekti

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lou_reed



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 22.12.2007 01:36    Post subject: 3d projekti Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bavim se 3d stvarima par godina, sad sam počeo konačno puniti stranicu, pa evo bacite oko i komentar

www.kichl.info

hvala
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 22.12.2007 01:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jesi siguran da nisi snimao onu animaciju interijera? Ako nisi......onda je predobar render!

Inače sajt bi po mom mišljenju za 3D anmatora trebao biti masu upečatljiviji.
I makni one G-Adds.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
lou_reed



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 22.12.2007 01:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala Smile
ne, sve je 3d.
Upečatljjivije, hm ok, ali moram smisliti kako.
Što se tiče oglasa, još razmišljam ...

_________________
www.kichl.info
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 22.12.2007 01:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E da, dizajn weba je malo previše skučen i google reklame vrište.
Lightbox fazon dobro dodje.
Sa 3D strane, vec sam naveo da ima kulish radova Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
lou_reed



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 22.12.2007 01:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, smanjit ću doživljaj sa reklamama Smile

_________________
www.kichl.info
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 22.12.2007 02:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adi wrote:

Lightbox fazon dobro dodje.

agree

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 25.12.2007 15:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lou_reed wrote:
ok, smanjit ću doživljaj sa reklamama Smile


kao profesionalcu te ti reklame niti ne trebaju. ne bavis se prodajom tutoriala, programa itd. vec si profesionalac koji radi 3d.
one samo smetaju i daju krivu poruku mogucem klijentu. tvoj bi fokus trebao biti na 3du a ne da se zamaras sa eventualnim prihodima od oglasavanja.
radovi su ti jako dobri, istakni ih!

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
lou_reed



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 26.12.2007 15:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok hvala ti na komentaru, malo ću promjeniti koncepciju

_________________
www.kichl.info
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 26.12.2007 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, slozio bi se da promjenis koncept. Po meni ima dosta posla Smile

Prvi dojam je bio, neka spam stranica radi svih tih silnih reklama?
A u poslu dojam je najvazniji.

Ja bi stavio par slika radova na pocetnu, cisto da posjetitelj u pola sekunde zna o cemu se radi, ovaj slideshow desno izgleda ko da je isto neka reklama ovako kad se vrti a i upada u "ad blindes", ali i oni koji ne "filtriraju" odmah, njima malo smeta za citat text kad se "vrti".
Text na pocetnoj ti je u "slici" no-no.
Gore sve zgurano a dole puno praznog prostora? Navigacija mi je nekako bacena u drugi plan, prebliza gornjem rubu prozora i ruzna.
A i ja kao posjetitelj prvo sto me zanima "Pocetna, imas oko 2 sec da me zainteresiras, poslje toga ocu vidjet radove.. Ako mi se svidaju radovi onda idem dalje citat servis i proces."
Kod services nebi bile lose neke slicice da odmah "vidim" o cemu se radi, bas mi se da citat toliko texta, proces isto tako, vizualno docaraj, mene kao klijenta moras me natjerat da procitam a ovo mi izgleda suhoparno, ko da citam neke zakone ili pravilnike.
Osobno bi process i prices stavio pod services a 3d portfolio odmah nakon pocetne.

Na pocetnoj isto text ovaj donji dio kao za contact, "how very reasonable we can be", ovaj very totalno smeta a i probaj malo ljepse poslozit recenicu.

Slike stavi lightbox ali normalan ne ove klasicne pop-upove jer je jednostavan za upotrebu, lakse navigiram kroz radove itd.
Suzi kontakt formu i malo ju podigni.
Pise na pocetnoj da ste "company" a jedino sto ima od vas je mail, daj malo podataka, moras izgledat vjerodostojno! Osim kvalitete radova potencijalnim klijentima je vazan dojam, klijent se misli -moram biti uvjeren da si sigurna tvrtka kojoj povjeravam novce, a za to moras davati dojam ozbiljnosti, a to radis sa pristojnim sajtom Smile

Uglavnom ono najvaznije, radovi su super, osobno sam se volio tu i tamo igrati u lightwaveu i radit male svemirske brodice, jednom sam cak spojio par tocki i ajde mozda se moglo reci da lici na auto Very Happy ali na stranici ti tvoji radovi ko da su sporedna stvar, trebas to malo istaknut.

Evo za pocetak da vidis u kom smjeru da ides radi, par dobronamjernih savjeta, to je moje osobno misljenje kako bi ja dotjerao, naravno za sve to treba vremena a i pretpostavljam da si veci expert u 3d-u nego sto si u web dizajnu, tak da ono kako stignes, al tebi je u interesu.

Jos samo jedan detalj, kad sredis sajt i sve to mozes proucit te neke social sajtove ili neke gluposti uglavnom reklamiras free materijale jer putem toga privuces posjetitelje ljude itd. a i mozes neke nagradne igre da "poklanjas" neki malo kompliciraniji rad kao nagradu, a uz neku nadoplatu dobije full service itd. to su ajde vec biznis spike a ne bas web dizajn ni 3d Smile

E da, nemoj me mrzit jer imas posla sada sta radit hihi Very Happy
Wink
Back to top
View user's profile Send private message
lou_reed



Joined: 23 Feb 2006
Posts: 18

PostPosted: 27.12.2007 09:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaka čast , stvarno si bacio oko.
Sve što si rekao stoji, kad malo razmislim svi komentari su logični i ne vidim kako to nisam ni sam skužio Smile
Zato kad napravim novi koncept stranice (a to je brzo), molim ponovljenu kritiku Smile

_________________
www.kichl.info
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group