Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Problem,hmm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 25.12.2007 20:33    Post subject: Problem,hmm Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovako, koristim joomla cms, i imam cudan problem. Do sad se to nije javljalo, ali sada sve cesce...cini mi se da se problem javlja s obzirom kako je stranica ucitana, tj. imam wireless dsl konekciju (privatna firma u Medjimurju) koja je dost 'zagusena' s obzirom da sada vise ljudi odjednom koristi. Jednom kad ucitam stranicu se problem javi, onda ju ucitam drugi puta i onda je sve u redu. Greska je ova: Warning: Invalid argument supplied for foreach() in ...
Da li to ovisi o tome kak se stranica 'zlouda' ili kaj? Stvarno ne mogu uopce shvatiti otkud da pocnem rijesavat problem kad se jednom pojavi, jednom ne. Ajd helpajte, hvala!
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 26.12.2007 00:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo sad isprobavam (23 sata) i sve uredno ucitava i sve radi. Ta greska se ne pojavljuje. Jel stvarno to ima veze s tim sto sam gore opisao?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 26.12.2007 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kaj nitko ne zna? Smile

Onda ovo... da li postoji kakav nacin da stavim flash komponentu 'to back', ako me kuzite. Znaci, da bude iza i da se ostali elementi (kao menu ili tak nes) pojavljuje iznad flasha.
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group