Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako osigurati tajnost developanja aplikacije?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Petar_Popara_Crni



Joined: 30 Aug 2005
Posts: 42
Location: zagreb

PostPosted: 27.12.2007 13:51    Post subject: Kako osigurati tajnost developanja aplikacije? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok svima i odmah dva pitanja:

1. kako osigurati poslovnu tajnu (dajem programerima ideju za aplikaciju/website, oni kucaju kod, na kraju skuze sa je odlicna stvar i jednostavno naprave svoj proizvod ili website')

2. zasto mi je zakljucan topic u kojem trazim nekoga da mi nakuca kod za website, malo nize ovdje na forumu? I od 140 pogleda niti jedan odgovor, bas nitko nije zainteresiran za job Smile ?

pozdrav svima i sve sve najbolje za protekli Bozic...tko slavi...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 27.12.2007 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako osigurati kod/ideju - ugovorm

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 27.12.2007 18:31    Post subject: Re: Kako osigurati tajnost developanja aplikacije? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Petar_Popara_Crni wrote:
2. zasto mi je zakljucan topic u kojem trazim nekoga da mi nakuca kod za website, malo nize ovdje na forumu? I od 140 pogleda niti jedan odgovor, bas nitko nije zainteresiran za job Smile ?

zato jer lockamo skoro sve topice takvog tipa u ponuda/potraznja forumima...
sto zbog toga da se ne razvija nepotrebna diskusija na krivom mjestu, sto zbog toga da se
ljudi nauce razmisliti o oglasu koji zele objaviti Wink

sto se drugog dijela pitanja tice, no idea, jesi probao u Posao > ponuda forumu?
http://www.mi3dot.org/forum/viewforum.php?f=16

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Petar_Popara_Crni



Joined: 30 Aug 2005
Posts: 42
Location: zagreb

PostPosted: 27.12.2007 20:30    Post subject: sorry Add user to your forum ignore list Reply with quote

brzopletost, nemogucnost da se provede dovoljno vremena na mi3ju prije nego company IT guys skuze da sam na forumu i ukinu pristup Wink

nebu se ponovilo
ciaos
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group