Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
4. natjecanje u web dizajnu, opet 500 kuna :D

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mAtAk



Joined: 08 Aug 2007
Posts: 27

PostPosted: 07.01.2008 14:15    Post subject: 4. natjecanje u web dizajnu, opet 500 kuna :D Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tema 4. natjecanja u web dizajnu je stari Egipat. Dakle, piramide, faraoni, sfinge i sve ostalo što je vezano uz prapovijesni Egipat. Zaboravite klasičnu strukturu web stranice s lijevim ili desnim menijem i standardnim prikazom načinom prikazivanja sadržaja. Pokušajte se oslobodit lanaca koje postavlja klasični HTML/CSS dizajn i budite što je više moguće originalni.

Više o natjecanju u web dizajnu

Sretno :w

_________________
7. Natjecanje u web dizajnu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 07.01.2008 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NHF al ubit će se narod od kreativnosti za 500 kuna Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
mAtAk



Joined: 08 Aug 2007
Posts: 27

PostPosted: 08.01.2008 05:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a što ti misliš da je lako zaraditi 500 kuna?jesi ti sin nekog tajkuna pa znaš kako je to imati 500 kuna u džepu...

_________________
7. Natjecanje u web dizajnu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 08.01.2008 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mAtAk wrote:
a što ti misliš da je lako zaraditi 500 kuna?jesi ti sin nekog tajkuna pa znaš kako je to imati 500 kuna u džepu...


Zar su stvarno potrebni ovakvi komentari Confused

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
loodi.sale



Joined: 15 Feb 2006
Posts: 99

PostPosted: 08.01.2008 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mAtAk wrote:
a što ti misliš da je lako zaraditi 500 kuna?jesi ti sin nekog tajkuna pa znaš kako je to imati 500 kuna u džepu...


1. Ne nisam sin tajkuna..
2. Nije mi bla namjera da omalovazam natjecaj..

Samo mi je bila smjesna gornja recenic.. zar da ocekujes da ce se neko ubit od kreativnosti i truda za 500 kn.. eto to je sve..

A ako je tebi 500kn tako velika racunica neznam onda odakle ti lova za racunar i internet..

sorry na OT..
Back to top
View user's profile Send private message
mAtAk



Joined: 08 Aug 2007
Posts: 27

PostPosted: 08.01.2008 11:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

savršeno dobar računar se u hrv može kupit za 2300 kuna. + 1000 monitor. ma niš, sinoć mi je bila teška večer pa sam pukao i komentirao. kao i prošlo natjecanje, i na ovo će se prijaviti oni kojima odgovaraju uvijeti.. sorry na komentaru...

_________________
7. Natjecanje u web dizajnu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 08.01.2008 13:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma pustite decu nek se igraju... Very Happy

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
godzilla



Joined: 22 Oct 2007
Posts: 46

PostPosted: 09.01.2008 08:15    Post subject: :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da nije toliko ni bitno tih 500,00 kuna...na kraju krajeva, uvijek ti ostane ta stranica za portfolio ...svakako ću napraviti nešto. Wink

_________________
Veni ,vidi, viči...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group