Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
index.hr novi look
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 17.01.2008 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hm, sada to na nešto liči, drago mi je što ste mjenjali izgled glavne navigacije, i što ste izbacili one ie framove. Sad je ok, neću ništa pisati o samom portalu, novinarima itd... Čisto onako sa dizajnerske strane, djeluje ok. S obzirom koliko je ta naslovnica najavljivana, i koja je promocija izvšena za njeno predstavljane, očekivao samo neku "revoluciju" u dizajnu, ali na žalost ona je izostala.

Pozdrav Wink

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
fanatic



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 81
Location: vienna

PostPosted: 17.01.2008 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije savrseno, ali bitno bolje nego sto je bilo.
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 18.01.2008 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Isprva su me pilale te promjene, ali vidim da nisam bio jedini pa je sad izbacen slide show i scroller sto je po meni puno bolje!

Da je malo ipak previse nabacano stvari to stoji, i negdje sam bas citao kao jedno od pravila modernog dizajna da se ne pokusava ubacit sve na prvi screen.

Osobno bi jos maknuo kad kliknem na pojedinu vijest i onaj dio Najnovije vijesti gdje text scrola za gore, joj to animirano tako ometa u citanju texta, po meni je to no-no, pa imamo sa strane Najcitanije vijesti, imamo vezane vijesti, imamo naslovnicu ako bas moraju i tu biti najnovije vijesti nek makar nisu animirane Sad

U firefoxu kad malo brže za skrolam gore dole ova reklamica za index chat mi malo pobjegne sa svog mjesta i ode "dole" Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
p4P3r



Joined: 20 Sep 2005
Posts: 656

PostPosted: 18.01.2008 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

s konja na magarca...

_________________
http://www.centar-zdravlja.net // portal za zdravlje i ljepotu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Zubic Villa



Joined: 15 Dec 2007
Posts: 33

PostPosted: 18.01.2008 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa i treba im magarac da ih dugo vuce Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Zubic Villa



Joined: 15 Dec 2007
Posts: 33

PostPosted: 18.01.2008 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

matijababic wrote:
Pažljivo smo pratili sve kritike i sugestije, te korigirali priličan broj stvari na naslovnici. Korigirana naslovnica kreće kroz pola sata.

Na stranu sad sviđaju li Vam se naši novinari ili ne, cijenit ćemo komentare i sugestije na korigiranu naslovnicu.

Još jednom hvala na komentarima, bili su nam vrlo korisni.


Zasto stalno gurate index chat kada vam jednostavno ne ide sa njim?
Back to top
View user's profile Send private message
BubaMara



Joined: 27 Jan 2004
Posts: 87

PostPosted: 18.01.2008 18:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno s konja na magarca.
prije mi je index bio nezaobizalan kad bi ujutro dosao na posao, vise nije.

ubili ste ono sto je index.hr imao, a to je preglednost.
svaka kategorija je bila odvojena svojom bojom i znao sam ako me zanima fun, idem na narandzasti dio, ako sport na zeleni itd. sad je pored narandzastog crno pa crveno pa zeleno, sve se izgubilo.

thumbovi su preveliki, osim ako ne stavljate sise kao thumbove svih vijesti morati cete sacekati da procitam o cemu se radi tako da su ti veliki tumbovi bespotrebni.

ovi su to sasvim solidno rijesili http://www.sarajevo-x.com/

i btw, s desne strane, blinkajuci flash pa sadrzaj pa opet blinkajuci flas pa...

taj sadrzaj rijetko tko primjeti, i po meni je to lose izvedeno.
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 18.01.2008 18:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja niti ne znam zasto su isli redizajnirat naslovnicu... meni je stara bila bolja... sad uopce vise ne idem na index..

zasto matija? reci nam... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 19.01.2008 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Smješni su vam komentri, jednostavno ste bili naviknuti na astari design, došao je novi (po meni moderniji i bolji, a i bilo je vrijeme da se odradi redesign), naviknut će te se i na ovaj.

Sarajevo - x mi nema uopšte designe-a u sebi, i jedini portal koji ima posebno dizajnran skoro svaku kategoriju je index. Inače jedino taj portal i posjećujem u zadnje vrijeme što se tiče info portala i obično dobijem aktuelne vijesti koje me interesuju, tako da pljuvanje po novinarima isto nije uredu Wink

Poz

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dead Man



Joined: 18 Jan 2006
Posts: 668
Location: Split

PostPosted: 19.01.2008 16:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
pljuvanje po novinarima isto nije uredu Wink


Ja isto idem na index pogledat što se dešava sa vlatkom pokos, severinom, paris hilton.. jednostavno ne mogu zamislit dan bez toga Wink .. iako ovakve teme me najmanje smetaju kod indexovih "novinara"

_________________
www.myspace.com/kadet
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 19.01.2008 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dead Man wrote:
fun.ky wrote:
pljuvanje po novinarima isto nije uredu Wink


Ja isto idem na index pogledat što se dešava sa vlatkom pokos, severinom, paris hilton.. jednostavno ne mogu zamislit dan bez toga Wink .. iako ovakve teme me najmanje smetaju kod indexovih "novinara"



Laughing

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
nomes



Joined: 07 May 2006
Posts: 292
Location: Zagreb

PostPosted: 19.01.2008 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne vezano, Dead Man pogledaj broj postova, 666, zipa se Wink

_________________
Last fm
Back to top
View user's profile Send private message
BubaMara



Joined: 27 Jan 2004
Posts: 87

PostPosted: 19.01.2008 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
Smješni su vam komentri, jednostavno ste bili naviknuti na astari design, došao je novi (po meni moderniji i bolji, a i bilo je vrijeme da se odradi redesign), naviknut će te se i na ovaj.

Sarajevo - x mi nema uopšte designe-a u sebi, i jedini portal koji ima posebno dizajnran skoro svaku kategoriju je index. Inače jedino taj portal i posjećujem u zadnje vrijeme što se tiče info portala i obično dobijem aktuelne vijesti koje me interesuju, tako da pljuvanje po novinarima isto nije uredu Wink

Poz


nebi se selozio, nije samo stvar navike, vjeruj pokusao sam pustiti da neko vrijeme prodje i da se malo naviknem na novi design, ali nije proslo i uopce mi se neda vise, nasao sam zamjenu Smile.
Back to top
View user's profile Send private message
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 19.01.2008 17:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BubaMara wrote:


nebi se selozio, nije samo stvar navike, vjeruj pokusao sam pustiti da neko vrijeme prodje i da se malo naviknem na novi design, ali nije proslo i uopce mi se neda vise, nasao sam zamjenu Smile.


zamjenu za što?

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Zubic Villa



Joined: 15 Dec 2007
Posts: 33

PostPosted: 19.01.2008 18:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fun.ky wrote:
Smješni su vam komentri, jednostavno ste bili naviknuti na astari design, došao je novi (po meni moderniji i bolji, a i bilo je vrijeme da se odradi redesign), naviknut će te se i na ovaj.

Sarajevo - x mi nema uopšte designe-a u sebi, i jedini portal koji ima posebno dizajnran skoro svaku kategoriju je index. Inače jedino taj portal i posjećujem u zadnje vrijeme što se tiče info portala i obično dobijem aktuelne vijesti koje me interesuju, tako da pljuvanje po novinarima isto nije uredu Wink

Poz


Pljuvanje po "novinarima" je u redu jer to zasluzuju, mozda ne svi ali dosta njih su cesto predmet sprdnje po raznim forumima i newsima zbog svoje nekompetencije.
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 21.01.2008 08:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Zubic Villa: A ljudi koji pljuju po njima su obično "strašno" kompetentni

@Dead Man: Gledaš pogrešnu rubriku Very Happy - obično na index idem gledati ko je koga ubio zavjere u hr vladi i okolnim zemljama i slično, jedino što pratim u Fun-u je Bitney Laughing + imali su dosta afera koje su oni pokrenuli, tako da neznam čemu pljuvanje po njima...

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2008 00:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije je sve bilo nekak sitno i nabacno.
Sad Preglednije puno.
Forum me još uvjek živcira sa onim temama sa strane.
Da se barem rasteže ovak je nepregledan.
Mrzim kad se forum ne rasteže.
A i mi3 forum bi se mogo rastezat usput Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 22.01.2008 08:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrvoje_86 wrote:
A i mi3 forum bi se mogo rastezat usput


Ne bi :)
forum != teniski teren

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 22.01.2008 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:

Ne bi Smile
forum != teniski teren

A nekakav izbor u postavkama korisnika?
Teniski teren = true or false Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 22.01.2008 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
hrvoje_86 wrote:
A i mi3 forum bi se mogo rastezat usput


Ne bi Smile
forum != teniski teren


istina,, zamisli neke sa malo vecim rezama,, vrat bi me poceo bolit Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group