Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
crtam aute, stanove, kuće i ostalo a ne znam čemu sve to..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sdesign



Joined: 07 Jan 2008
Posts: 2

PostPosted: 14.01.2008 21:51    Post subject: crtam aute, stanove, kuće i ostalo a ne znam čemu sve to.. Add user to your forum ignore list Reply with quote

Crtam od malih nogu, osim nekoliko objava u nekom revijama ništa se značajno nije dogodilo.
Zanima me na koji način plasirati neki rad, kome se treba obratiti za savjet ili usmjerenje, najviše volim raditi prostom rukom i sam realizirati ideje iz glave na papir-nikakav komp. ili sl.
U zadnje vrijeme posebno volim osmišljavati tlocrte hedonistički uređnih stanova sa malima saunama, fitness opremom i barovima, ponekad se tu ukomponira i bazen ili garaža za automobil. Volio bih nekome adekvatnome sve to pokazati pa makar da prođe kao kakav idejni nacrt.
Back to top
View user's profile Send private message
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 14.01.2008 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, pocni tak da stavis par radova ovdje u galeriju Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
LilaZee



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 28

PostPosted: 12.01.2009 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ dr.lijenjin - skini se s foruma ako namjeravas ostavljati takve komentare! imas dva komentara i oba su besmislena, mediokritetska i uvrijedljiva.
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 12.01.2009 15:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LilaZee wrote:
@ dr.lijenjin - skini se s foruma ako namjeravas ostavljati takve komentare! imas dva komentara i oba su besmislena, mediokritetska i uvrijedljiva.


Poptisujem. Uostalom bi mu trebalo banirati, ip, nick, mail etc etc...
Back to top
View user's profile Send private message
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 12.01.2009 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nekontam - Sdesign posts: 1 - koji je drugi komentar ?

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
LilaZee



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 28

PostPosted: 19.01.2009 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@fun.ky - mislila sam na personu koja je stavila nick "dr.lijenjin". sad je ovdje njegov post obrisan...
nisam bila neko vrijeme na forumu pa neznam dalje detalje.. nadam se da je lijenjin zbrisao. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Crtanje, slikanje, itd. All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group