Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Vizualni identitet - Pula film festival

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 08.02.2008 16:42    Post subject: Vizualni identitet - Pula film festival Add user to your forum ignore list Reply with quote

Javna ustanova Pula Film Festival objavila je natječaj za osnove vizualnog identiteta 55. festivala igranog filma u Puli odnosno idejno rješenje vizualnog identiteta (likovno - grafičko rješenje) 55. festivala igranog filma u Puli s primjenom na plakat B1 i katalog (prijedlog korica) format 21,5 x 27 cm.

Autori mogu prijaviti najviše dva rada s tim da svaki rad mora biti dostavljen u zasebnoj pošiljci.

Natječajni rad treba sadržavati idejno rješenje vizualnog identiteta (likovno-grafičko rješenje) 55. festivala implementirajući: Arenu kao prepoznatljivo mjesto održavanja pulskog filmskog festivala, tekst i datum (55. Pula, 19. - 26. 7. 2008., Festival igranog filma u Puli te, što nije obavezno, slogan na hrvatskom jeziku)


Ako vas zanima, ostatak teksta nalazi se ovdje:
http://info-pult.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1341&Itemid=79

Sretno svima!

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 17.02.2008 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jel se ikako može doći do arhive plakata s prošlih festivala? mislih se okušati, pa da vidim koliko moje ideje drže vodu...
Back to top
View user's profile Send private message
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 21.02.2008 22:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kristl Karington wrote:
a jel se ikako može doći do arhive plakata s prošlih festivala? mislih se okušati, pa da vidim koliko moje ideje drže vodu...

Na žalost, ja ti ne mogu pomoći... I am just a messenger Smile
ali probaj direktno kod njih!
sretno!

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
picollogo



Joined: 20 Jan 2008
Posts: 1
Location: Zagreb

PostPosted: 06.03.2008 12:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jucer je trebao biti na sajtu stavljen popis pristiglih radova...

Zasto nije, ima netko neki info?

p.s. Radi se o Natjecaju za vizualni identitet Turisticke zajednice grada Pule
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Reggie



Joined: 31 May 2004
Posts: 76

PostPosted: 21.03.2008 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nijedan rad nije zadovoljio njihova očekivanja... tako vele
Back to top
View user's profile Send private message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 24.03.2008 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

transparentan im je natječaj za popizdit. potrošiš vrijeme na rad, novac na print i pošiljku i ne dobiješ ni obavijest da si odjeban na mail. kažu da ih je 9 zadovoljilo uvjete od 60. jesu li mogli prikazati barem tih 9, reći imena dizajnera ili tako nešto? a ima li tko kakav komentar na (potencijalni) pobjednički rad?
Back to top
View user's profile Send private message
hyperactive_anki



Joined: 28 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 24.03.2008 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... nazovi ih... kad oni već tebe ne zovu.

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
RHnC



Joined: 30 Mar 2006
Posts: 282
Location: Vienna

PostPosted: 24.03.2008 15:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da..... jos jedan javni natjecaj:)
Back to top
View user's profile Send private message
plavi



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 10

PostPosted: 24.03.2008 16:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vidio sam radove i nije mi jasan kriterij žirija koji je doveo do takve blamaže. Trebali su dodijeliti bilo kakvu nagradu jer je nekolicina radova zadoovoljhavala sve tražene kriterije što se za rad koji su preporučili (loše DIZAJNIRANA tetovaža arene na nadlakticama MŽ likova) ne bi moglo reći, jer a. nije ni originalan, ni kreativan, ni u duhu FILMSKOG festivala (prije bi pasao modnom) tako da mi postupak žirija nije jasan - pomiješali su svoj posao sa poslom dizajn biroa. Uz to otvorili su tu jednu kovertu s podacima o autorima - pa su po svim utzancama to trebali učiniti i sa svim ostalim autorima. Brljaona na sve načine. Nije dovoljno htjeti. Žiri je u ovom slučaju bio ispod svake razine zadatka.

_________________
A čime bi se egoisti sluižili da ne postoji opće dobro?
Back to top
View user's profile Send private message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 24.03.2008 18:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plavi wrote:
Vidio sam radove


gdje? kako mi smrtnici možemo vidjeti radove?
Back to top
View user's profile Send private message
plavi



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 10

PostPosted: 24.03.2008 19:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

više nije moguće, bilo je moguće na licu mjesta (galerija INK-a) tijekom 3 dana (uto-sri-čet) nakon objave NErezultata. Vjerujem da se na upit može dobiti uvid u rješenja ako si sudjelovao-la u natječaju - ali samo na licu mjesta, u festivalu)

_________________
A čime bi se egoisti sluižili da ne postoji opće dobro?
Back to top
View user's profile Send private message
iffka



Joined: 05 Jul 2007
Posts: 26
Location: bijeli Zabreg grad

PostPosted: 26.03.2008 13:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo da i ja dodam da je onaj kakti zadovoljavajući rad za pula film festival bez veze. ne bih htjela nikoga uvrijediti ali nisam uopće očekivala da bi tako nešto moglo zadovoljiti ukuse 'pravih' dizajnera u žiriju. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
plavi



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 10

PostPosted: 26.03.2008 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U obrazloženju odluke spomenuli su po prvi i jedini put kriterije kojima su se rukovodili. Iz samog obrazloženja je vidljivo da kriterij nije bio kvalitetamn dizajn već nešto meni nepoznato drugo. Gospoda bi trebala otvoriti svoj dizajn biro i biti kreativni a ne žirirati tuđe radove, jer žiriranje im NE IDE. Što uradi Feđa...

_________________
A čime bi se egoisti sluižili da ne postoji opće dobro?
Back to top
View user's profile Send private message
Kristl Karington



Joined: 28 Mar 2004
Posts: 124

PostPosted: 02.04.2008 19:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

načuo sam da je plakat za boat show istog koncepta kao pff pobjednički. još ga nisam vidio na ulici, a na netu ga ne mogu naći.
Back to top
View user's profile Send private message
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 03.04.2008 07:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam vidjela plakat za boat show: istetovirani biceps u prvom planu (mornarski rukav) i slogan nesto tipa: najjači u regiji...
ali ne mogu zamislit ovo za film festival... tj. ne vidim neku vezu, point...? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
plavi



Joined: 24 Mar 2008
Posts: 10

PostPosted: 03.04.2008 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rješenje za boat show je ok, sjetim se mornara popaja i tetovaža vezanih uz život pomoraca - drži vodu za razliku od pulskih manekena. Nije najsvježija ideja ali je dobro prilagođena temi.

_________________
A čime bi se egoisti sluižili da ne postoji opće dobro?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group