Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Toasted Web - redesigned

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 10.02.2008 13:53    Post subject: Toasted Web - redesigned Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok svima!

Eto, prenovio sam svoj site... http://www.toastedweb.si
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 10.02.2008 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lijepo, čisto. Samo ne kužim "TW blog, novo" gore desno. To samo u Firefoxu dolazi iza ovog glavnog elementa ili je to namjerno postavljeno. U svakom slučaju, to je jedino što se meni ne sviđa, ostalo je oke...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 10.02.2008 15:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Lijepo, čisto. Samo ne kužim "TW blog, novo" gore desno. To samo u Firefoxu dolazi iza ovog glavnog elementa ili je to namjerno postavljeno. U svakom slučaju, to je jedino što se meni ne sviđa, ostalo je oke...


da meni je to isto upalo u oči,

sajt je prilično dobro dizajniran i kodiran =)
nemam primjedbi

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 10.02.2008 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala vam za pohvale Smile

onaj "TW blog" gore desno je namjerno napravljen tako, kao da viri iza ruba...
to sam napravio onako, za foru... meni se nekako svidja...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 10.02.2008 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto, napravio sam, da ne viri iza ruba i stoji vodoravno...
možda je ipak bolje tako Smile

svakako je bolje tako s obzirom na to, da vam je to "zapelo za oko"...

hvala vam za savjet!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 10.02.2008 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mmmm.. moram iskreno reci da mojoj razmazenoj i cjepidlackoj guzici se svidja jako jako.
Dosta sadrzaja a opet izgleda jednostavno i cisto..

Par savjeta kako da dodatno poboljsas. Malo vise interaktivnosti. Znaci u footeru kad kliknem na slicicu posljednjeg rada da se dogadja nesto Smile Dali otvara veliku sliku u lightboxu dali me vodi na radove ali nesto mora bit Smile
Ovi boxovi ispod headera i onda ispod pise "Poglej ponudbo »" te linkove isto zelim da promjeni boju kad prodjem misem, ili da se podcrta ali nesto Smile Doduse ja bi najvise volio da je cijeli taj "box" klikabilni pa da cim prodjem misem da mogu ici direkt na stranicu o cemu govori taj box.
Toasted Web Zaznamki, linkovi ispod toga stavio bi malo manje suptilnije kad prodjem misem da se ipak jasno skuzi da si prosao sa misem.
I makni index.php nekako iz link urlova jer je za SEO bolje bez.

Eto toliko od mene Wink Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 10.02.2008 18:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ej, sad vidim... ti si iz Pule Smile I ja isto...

hvala na savjetima, nešto sam več napravio... a slika u footeru - to još moram vidjeti kako ču sa time Smile možda bude linkano na blog ili takvo što...

thanks!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 10.02.2008 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ups, nisam skuzio da je to slika projekta u izradi ovo sto se nalazi u footeru, a cuj makar stavi da kad kliknes da bude malo veca slikica onako sa liteboxom ili nekim ljepim pop up-om.
U ie6 te malo zezaju linkovi ispod TW Blog - zadnje objave tj. u firefoxu se promjeni boja cijelog boxa a u ie6 ne, vidim da si to promjenio nakon mog komentara tako da opet ja zadajem ljudima posla i posla Cool E da jos samo mali detaljcic sto bi ja stavio, sve slike u referencama i poslovnim partnerima bi stavio da su linkovi tj. klikabilni.

Iz pule? A ljepo, susjed Smile Sta si rodom od tuda pa si se preselio u Ljubljanu ili?
Back to top
View user's profile Send private message
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 10.02.2008 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne stignem ja raditi tako brzo kolko brzo ti daješ ideje i savjete Very Happy

zezam se, svaki savjet je dobrodošao...

u IE6 ne radi hover jer ga ne podržava, a iskreno, za takve feature mi se ne da pretjerano zezati sa IE6... več mi pomalo ide na živce taj IE6 Smile oni koji budu zalutali dole, sigurno imajo modernije browsere... bar se nadam, inače nije neka takva funkcionalnost da bi se previše trudio oko nje... a svakako bi bilo lijepše... tj. taj list bih trebao napravitii kao unordered list... pa da.. eto, tako ču i napraviti Very Happy

Živio sam u Puli do 19. godine, pa se onda preselio u Ljubljanu... nekako me gušila Pula, nisam se više vidio u njoj, pa sam otišao probati u Sloveniju,... i dobro je ispalo Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mihael



Joined: 10 Mar 2006
Posts: 48
Location: Slovenija, Ljubljana

PostPosted: 10.02.2008 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne neču iz protesta... IE6 polako treba ignorirati... bar za takve sitnice... Protestiram! Smile

linkove na slike od projekata nisam stavio da po nepotrebnome ljudi ne odlaze tek tako Smile inače je pored svakog naziva projekta i link...

možda sa klikom na sliku projekta isfuram nešto drugo, neki layer preko slike pa opis projekta ili takvo što...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group