Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
A JA MISLA!! AAHAHAHAHA!!!!
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 26.03.2004 14:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Laughing
Laughing Laughing Laughing
Ali iskreno imaju dobrih fora, no nisu mi sve bas tako dobre - ima nekih koje su nje-nje..
Ja se sjecam Zloceste Djece kad prica lik (pervan) kao u stilu.. Zivi u Zagorju, i sad tako je skrt da kad cuje da vani sa drveta padne sljiva, skoci i odmah ju ubere, i sad.. padne sljiva i kad susjed je presao preko nje s traktorom.. on izleti van s puskom i kaze kao; "Kooooci JEBAAATAAAA SAD BUM RAZNESEL I TEBE I TRAKTORA"... Laughing


hahaaaaa Laughing Laughing
nisam ovo vidio, al sam puko od smijeha sad kad sam procitao. samo si mogu zamisliti kak skech izgleda.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 14:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Domba: Ne ne ne.. to je bio skec na 101. Smile
I onda kaze jos kao.. "A ja volim dzhema jesti"... kao kako ga nije sram sto je pogazio sljivu!!!! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 26.03.2004 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a u večernjoj školi kad love onog medvjeda po šumi i nailaze na tragove (kruh pojeden,...) Laughing

kad povracaju na sve živo na što naiđu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 26.03.2004 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A jel se sjeca tko nagradne igre? Kad stavi ruku u skanicl, a ljudi moraju pogodit koliko ce prstiju izvuc. Ili da li ce biti par ili nepar.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E sad mi se vracaju flashevi.. uglavnom kad isto tako prica Pervan za djecu koja su mu onak, sva retardirana i bez organa i tako.. i sad.. ima tog klinca koji je toliko retardiran da uopce ne postoji, cujes samo glas njegov ali ga ni ne vidis.. dok ulazi u kucu samo cujes korake, vidis udubljenje dok sjeda na fotelju ali ga uopce nema. A zena mu kao plutaca, bez ruku bez nogu, samo ju obuce u dolchevitu i to je to. Smile I takve fore. Fakat je lud taj pervan (bio).

I isto tako kao njegova djeca, onak ima djecu samo zato da skupljaju morske jezeve po moru, jer kao djeca imaju male prhke rucice pa se jezhek lagano primi za njih.
A isto tako i ona fora na Mad Maxa, kao neka skvadra mu ubila zenu i djecu i srusila ogradu oko kuce, i sad, on (idrizij) se zatvori u garazu, popravi svoj Wartburgh (ili kako se vec pise) i onda ide u pohod za tim ljudima koji su mu nanjeli tu stetu. I kad god nekoga od njih zgazi, iza njega tj. iza guma ostane trag baklava (da, baklava - ne krvi vec baklava). Smile)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
A jel se sjeca tko nagradne igre? Kad stavi ruku u skanicl, a ljudi moraju pogodit koliko ce prstiju izvuc. Ili da li ce biti par ili nepar.

Laughing Ne sjecam se ovoga.. ali je killer.


@Domba: a ovo sa medvjedom je onak, sweeet. Sa onom celavom glavom i sa narandjama koje kao "bljuju". Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 26.03.2004 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing Laughing Laughing
Quote:
E sad mi se vracaju flashevi.. uglavnom kad isto tako prica Pervan za djecu koja su mu onak, sva retardirana i bez organa i tako.. i sad.. ima tog klinca koji je toliko retardiran da uopce ne postoji, cujes samo glas njegov ali ga ni ne vidis.. dok ulazi u kucu samo cujes korake, vidis udubljenje dok sjeda na fotelju ali ga uopce nema. A zena mu kao plutaca, bez ruku bez nogu, samo ju obuce u dolchevitu i to je to. I takve fore. Fakat je lud taj pervan (bio).

I isto tako kao njegova djeca, onak ima djecu samo zato da skupljaju morske jezeve po moru, jer kao djeca imaju male prhke rucice pa se jezhek lagano primi za njih.
A isto tako i ona fora na Mad Maxa, kao neka skvadra mu ubila zenu i djecu i srusila ogradu oko kuce, i sad, on (idrizij) se zatvori u garazu, popravi svoj Wartburgh (ili kako se vec pise) i onda ide u pohod za tim ljudima koji su mu nanjeli tu stetu. I kad god nekoga od njih zgazi, iza njega tj. iza guma ostane trag baklava (da, baklava - ne krvi vec baklava). )



ovoga se ne sjecam bas dobro,.. ali super zvuci,... Laughing Laughing

ne zanm vise jeli to bio pervan ili ne,.. ali bila je neka fora kad je on kao stari cigan, i ima djete malo koje krade stalno neke djelove za aute, i pitaju oni njega:

kako djete moze nositi tako teske dijelove?
a veli on: pa stavi na rame i nosi, sta djete zna jeli to tesko ili ne,.. Laughing

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@tina: Smile vise mi se glupo smijat kad je smesno.. kuzis ti kakvih se mi gluposti sjecamo??! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 26.03.2004 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolje da se sjecas ovih fora nego iz "Jel me netko trazio?" Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 26.03.2004 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
kuzis ti kakvih se mi gluposti sjecamo??!


da,..samo sto je to meni bio jedan od najbojlih perioda moog zivota,..a danas nemam nikog u svojoj blizini s kime to mogu podijeliti - ta sjecanja,.. pa, ono,.. zivnem malo kad se sjetim svega toga,... Smile

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tina wrote:
..a danas nemam nikog u svojoj blizini s kime to mogu podijeliti - ta sjecanja,.. pa, ono,.. zivnem malo kad se sjetim svega toga,... Smile

Dobro pa gdje ti zivis?? Smile
U raljama eskimske ribe?!? (kaj sam ja sad rekao?)

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 26.03.2004 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
U raljama eskimske ribe?!? (kaj sam ja sad rekao?)


pa minhen, njemacka, a to ti je skoro ko ralje eskimske ribe,.. Smile

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 15:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tina wrote:

pa minhen, njemacka, a to ti je skoro ko ralje eskimske ribe,.. Smile

Neoj zaeaat.. a ja mislaaaa.. aaaaaaa jooooooooj... heheheheeeeeee .. jeeeoooooteeeee ribaaaaa... Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 26.03.2004 16:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pa minhen, njemacka


e tina, aj procitaj moj sig :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 16:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@che: daj lakse malo s tim signom!! Smile
sad onak vidis samo .. Tina posta reply; "hahahaa .. haaa ahaa. . haha (cough) ahahda (cough cough).. aaaahhahaa. . . CRK".. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 26.03.2004 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kaj, che-ov sig je monty pythonova sala koja ubija prevedena na njemacki? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 16:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, to je ona fora kad se Michael Palin vozi na biciklu i kad svako malo padne! rrrrrrrah

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 26.03.2004 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Ne, to je ona fora kad se Michael Palin vozi na biciklu i kad svako malo padne! :retard


Oh look... is it a stockbroker?

Is it a quantity Surveyor?

Is it a church warden?

NO! It's Bicycle Repair Man!



brm - jedan od meni najguba skeceva :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 26.03.2004 16:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je njihov najguba skech onaj kad glume klince i najavljuju onaj ericov nudge-nudge skech.

palinu bi za onaj odgovor (cleese ga pita kako se zove, a on odgovara sramezljivo "maj-kl") dao oskara!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 26.03.2004 16:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jones: Malcolm Peter Brian Telescope Adrian Blackpool Rock Stoatgobbler John Raw Vegetable Brrroooo Norman Michael (rings bell) (blows whistle) Edward (sounds car horn) (does train impersonation) (sounds buzzer) Thomas Moo... (sings) "We'll keep a welcome in the..." (fires gun) William (makes silly noise) "Raindrops keep falling on my" (weird noise) "Don't sleep in the subway" (cuckoo cuckoo) Naaoooo... Smith...

Cleese: (Very Silly)

http://www.humorlinks.com/python/sketches/TheElectionSketch..htm
THE SILLY ELECTION - zaaaaahaaakon.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 26.03.2004 17:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
e tina, aj procitaj moj sig Smile



Laughing Laughing
ma che, smijem se ja tvom sigu svaki put kad vidim tvoj nik,..
mislim, ti znas da to nis ne znaci, jel??

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 26.03.2004 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe, naravno, al ipak bi bio red da umres kad procitas :) ja ne znam njemacki pa sam imun :))))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 26.03.2004 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
hehe, naravno, al ipak bi bio red da umres kad procitas Smile ja ne znam njemacki pa sam imun Smile)))


Laughing Laughing
je,je,,bas tako je i bilo,.. mislim ovo sa umiranjem,... Laughing

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group