Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MSN problem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Maxim001



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 215
Location: Zagreb

PostPosted: 17.03.2008 22:42    Post subject: MSN problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo da ne duljim imam jedan problem, a to je:
Osoba1 je na jednom forumu (fanovi Toše Proeskog) upoznala osobu2. Na msn-u Osobe1 konektirala se nepoznata osoba cij msn daje doznanja osobi1 da se radi o prjetnji (znaci taj msn je prjeteci, odnosno prjetece glasi). Osoba1 prihvatila je nepoznatu osobu, a ta ga je nepoznata osoba pocela ispitivati ima li on sta sa osobom2 i ako ima da sve kaze svojoj curi inace ce mu unistiti zivot. Nepoznata osoba lazno se predstavila te kada je ta nepoznata osoba izasla s msn-a konektirala se cura osobe1, a kada je cura osobe1 izasla konektirala se nepoznata osoba. Taj moj prijatelj (osoba1) misli da njegova cura misli kako je on vara no on bi to htio provjeriti jer je jako zabrinut te svi znaju da nema neku drugu curu, a kada sa svojom curom o tome pokusa pricati ona se povuce i kao da nezna sta reci. Svi misle kako je ta nepoznata osoba njegova cura na drugom msn-u no on to zeli svakako dokazati i biti siguran jer je jako zabrinut.
Cuo sam za neke fore kako da se preko msn-a dozna IP osobe s kojom se prica. Meni je dakle potreban IP jel preko njega znam locirati racunalo. Ukoliko postoji neki nacin da se dozna IP bio bih zahvalan. Ne znam krsim li time zakon ili nesto cinim sto ne bih smio no ukoliko je tako molim na PM odgovor ukoliko je moguce jer prjetnje su velike i ta nepoznata osoba zna sve o osobi1.
Hvala na razumjevanju.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 18.03.2008 00:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.yougetsignal.com/

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 18.03.2008 05:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wxyzrusmir wrote:
http://www.yougetsignal.com/


ovo je ok, al mislim da je prava osoba koja Maximu moze pomoci jedino



dr Phil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 18.03.2008 07:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma znogiraj ti curu, nepovjerenje u vezi je katastrofa
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 18.03.2008 08:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jesi ga zakomplicirao - sve što sam uspjela iz priče skužiti je to da je u njoj poneka osoba previše...

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 18.03.2008 13:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iz licnog iskustva, petljanje sa dvie osobe je pravo zamarajuce. izgubis svoje vrijeme a najvise zivce. na kraju kad spoznas sta radis bude kasno. batali najbolje

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Maxim001



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 215
Location: Zagreb

PostPosted: 18.03.2008 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Neznam dali ste vi mene shvatili ali to se dogada mom prijatelju koji se obratio meni, a ja vama ! Al nije vise ni potrebno jer sam naso drugo rjesenje nevezano uz IP! Al tnx!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 18.03.2008 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako preko IP locirat spajanje?

EDIT: sad baš googlam i većinom mene smjesti baš u Zagreb, a ja od njega 120km. Sad znam samo da mi netko treba dat IP adresu ako pravi probleme i ja mu upadam u kuću. Smile

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Maxim001



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 215
Location: Zagreb

PostPosted: 18.03.2008 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Postoje webovi koji to kao mogu locirati ali to nije toliko tocno, odnosno uopce nije tocno ali recimo neke osobe koje imaju opremu i koje se time bave (mislim na osobe koje to rade po zakonu) njima se moze dati IP kojim to tocno lociraju. Ukoliko to treba biti po zakonu, a treba mora se navesti razlog zbog kojeg to cinite, a ako vam je ta osoba prijatelj onda razlog niti nije toliko bitan. A u hrvatskoj kako to stoji ima svega 2 do 3 osobe koje vam to mogu doznati adresu preko IP-a, a jos veci je problem sto te osobe na nikakav moguci nacin to ne pokazuju da imaju takvo znanje, a nikakve pare koje mozete njima ponuditi za to im ne znace jer oni to rade po zakonu i po tocnosti navedenog razloga (sve se danas provjerava Rolling Eyes ) dok je druga stvar oni koji to rade protuzakonito, odnosno ljudi koji to cine zbog novaca ili kakvog hvalisanja.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Maxim001



Joined: 24 Dec 2007
Posts: 215
Location: Zagreb

PostPosted: 18.03.2008 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tristan wrote:
Sad znam samo da mi netko treba dat IP adresu ako pravi probleme i ja mu upadam u kuću. Smile

VIdim uzivo se ti Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tristan



Joined: 01 Aug 2006
Posts: 614
Location: Under the sky

PostPosted: 18.03.2008 22:43    Post subject: Re: MSN problem Add user to your forum ignore list Reply with quote

A ako imaš nekoga tko će ti to odradit onda ok, al inače to nema puno svrhe osim lokacije države

_________________
Carpe diem...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group