Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.suncetours.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 22.03.2008 15:38    Post subject: www.suncetours.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me vaše mišljenje... Posjetitite svaki komentar je dobrodošao.

Last edited by my2misty on 24.06.2008 08:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
hrvoje_86



Joined: 06 Dec 2006
Posts: 107
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2008 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

link ti neradi krivo si napiso
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 22.03.2008 16:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Katastrofa.

Nemam ništa pametnije reč nego sve isponova. Loš izbor boja, pozadina kričavo žuta ubija u oči, a plava u pozadini sadržaja mi se ni malo ne sviđa. Header katastrofa, meni katastrofa, font na stranaici opet katastrofa.

U galeriji trebaš čekat pola sata da dođe sljedeća slika, totalno nefunkcionalno.

Ove ikonice za izbor jezika katastrofa.

Ne znam da li ti uopće gledaš ostale stranice, na kakvim stranicama se ti krećeš. Pogledaj radove na ovoj stranici http://www.css-website.com/ , probaj pretražit i druge css galerije da vidiš što se traži i da naučiš razliku između lijepog i ružnog.

Ovo je moje najiskrenije mišljenje, ako ne želiš ne moraš ga uzeti u obzir, ako te vrijeđa samo ga preskoči, znam da je grubo, ali nemam riječi utjehe za ovaj dizajn.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
KAMI



Joined: 14 Oct 2006
Posts: 100

PostPosted: 22.03.2008 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked 155 layera...kako si to uspio...
no dobro nema smisla pisat što ne valja na stranici samo kreni raditi ispočetka i onda opet i opet i opet...jebga tako svi učimo Smile

Naravno u međuvremenu prouči malo kako se danas rade stranice ova tvoja stranica se dala izvest u 2-3 diva..a za dizajn baci oko na koju css galeriju tipa http://bestwebgallery.com/
Back to top
View user's profile Send private message
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 22.03.2008 17:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

vec sam pomislio da je 1995 godina, a ne 2007

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 22.03.2008 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrvoje_86 wrote:
link ti neradi krivo si napiso


[url][/url]

Last edited by my2misty on 24.06.2008 08:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 22.03.2008 17:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Katastrofa.

Nemam ništa pametnije reč nego sve isponova. Loš izbor boja, pozadina kričavo žuta ubija u oči, a plava u pozadini sadržaja mi se ni malo ne sviđa. Header katastrofa, meni katastrofa, font na stranaici opet katastrofa.

U galeriji trebaš čekat pola sata da dođe sljedeća slika, totalno nefunkcionalno.

Ove ikonice za izbor jezika katastrofa.

Ne znam da li ti uopće gledaš ostale stranice, na kakvim stranicama se ti krećeš. Pogledaj radove na ovoj stranici http://www.css-website.com/ , probaj pretražit i druge css galerije da vidiš što se traži i da naučiš razliku između lijepog i ružnog.

Ovo je moje najiskrenije mišljenje, ako ne želiš ne moraš ga uzeti u obzir, ako te vrijeđa samo ga preskoči, znam da je grubo, ali nemam riječi utjehe za ovaj dizajn.



Ma ne stvarno si iskren i cijenim to zaista. Treba mi pomoć da to napravim kako treba, a ne znam ništa o dizajnu ili izradi stranica. Svakim danom tek učim nešto novo i saznajem za neke nove mogućnosti uz pomoć tutoriala i sl. Ovo je tek treća verzija mog pokušaja. Kada sam počela nisam znala niti uključiti sliku. Embarassed
Meni se galerija i sve ostalo savršeno brzo otvara, ali planiram ovaj put napraviti galeriju na sasvim drugačiji način.
Ovih dana počinjem iz početka i svaka pomoć, link su mi dobrodošli.
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 22.03.2008 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najprije probaj nesto napravit u photoshopu... i onda idi radit html ne temelju tog dizajna... al tek kad napravis nesto što je vizualno kvalitetno i većini prihvatljivo... probaj opet ovdje postat rad... 2. put može biti samo bolje...

Odustani od ovog dizajna...

--------

Mislio sam da si radila u tablica kad ono u kodu more divova:) ma ocean... ne more.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 23.03.2008 01:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, u najboljoj namjeri - pogledaj ovaj site, pročitaj sve i probaj opet
http://webdesignfromscratch.com/


siguran sam da ćeš napraviti nebrojivo bolju stvar.

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 23.03.2008 09:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa i imam u planu odustati od ovog dizajna.
Onda kada sam to radila činilo mi se kao dobra ideja, tj. dobra kombinacija "ljetnih" boja koje su po meni odgovarale ponudi tog poslovanja. Nakon što sam ovo napravila, tek sam onda počela proučavati teoriju boja tj. njihovu psihologiju i važnost u web primjeni. Tako da sam tek sada svjesna promašaja.
To je što se tiče boja, a što se tiče ovog drugog, napravila sam najbolje što sam znala. Sada znam da se to može bolje i želim napraviti bolje. Pa šta da vam kažem, osim da radim u dreamweaveru i photoshopu koje sam tek pred pola godine instalirala i vidijela po prvi puta u životu.
Imam snažnu želju i svaki slobodni trenutak posvetim tome da naučim nešto novo.
Hvala vam na svakoj pomoći. Nikada nije dosta kvalitetnih savjeta, s kojima mogu učiniti nešto bolje.
Wink
Back to top
View user's profile Send private message
mitza



Joined: 25 Mar 2008
Posts: 11

PostPosted: 25.03.2008 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dreamweaver i photoshop, to je tehnički dio koji si savladala, al malo pgledaj trendove, ubaci više dizajnerskih vektora. Stranica je dizajnerski tvrda i zastarjela...
Inče 5 za trud, nastavi samo....
Back to top
View user's profile Send private message
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 15.04.2008 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ooo dobila sam 5 za trud? Ajde makar nešto lijepo za promjenu. Smile
Radim sve iz početka, ali sada sam se odlučila za flash, pa ima tu još puno učenja i posla...
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 15.04.2008 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flash? zašto?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 15.04.2008 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Postoji razlog zašto treba raditi stranice u css/xhtml-u, ane u flashu. Razlog je taj da tražilice kao što su google lakše čitaju normalne stranice, a teže flash. A te tražilice donose puno, jaaako puno prometa...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 15.04.2008 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
A te tražilice donose puno, jaaako puno prometa...


Pogotovo korisno za nešto što u radnom opisu stoji "Sunce tours je obrt iz Kostrene, koji vam nudi mogućnost prijevoza s brodom do vama željenih lokacija u kvarneru."... Za ovakvu stranicu sam isto za xhtml/css. Možda bolje to proučiti i puno učiti pa jednom po potrebi se baciti na flash?

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 16.04.2008 07:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moram priznati da me je zateklo! hahah strava , jako ružno! promjenio bih sve od domene do svih boja itd... hahaha
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 17.04.2008 15:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
Postoji razlog zašto treba raditi stranice u css/xhtml-u, ane u flashu. Razlog je taj da tražilice kao što su google lakše čitaju normalne stranice, a teže flash. A te tražilice donose puno, jaaako puno prometa...


Ma joj, kužim, ali samo ću nešto malo srediti uz pomoć flesha. Vidijet ćete kada sve bude gotovo. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 17.04.2008 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
Nemesis wrote:
A te tražilice donose puno, jaaako puno prometa...


Pogotovo korisno za nešto što u radnom opisu stoji "Sunce tours je obrt iz Kostrene, koji vam nudi mogućnost prijevoza s brodom do vama željenih lokacija u kvarneru."... Za ovakvu stranicu sam isto za xhtml/css. Možda bolje to proučiti i puno učiti pa jednom po potrebi se baciti na flash?


Proučila sam i naučila, samo moram dovršiti i onda to ću sve prebaciti na net.
Back to top
View user's profile Send private message
my2misty



Joined: 22 Mar 2008
Posts: 8

PostPosted: 17.04.2008 15:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ninja wrote:
Moram priznati da me je zateklo! hahah strava , jako ružno! promjenio bih sve od domene do svih boja itd... hahaha


Joj ti zlobniče jedan! Smile Već smo ustanovili da ću sve promjeniti!
Nego možeš mi radije umjesto ismijavanja pomoći i poslati koji korisni link ili smjernicu. Pa zar nije to onda bolje ako si već profesionalac?
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 17.04.2008 18:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oprosti , nisam tako mislio ali me zatekla ta žarka boja pa sam reagirao krivo...

Surfaj i gledaj koji siteovi prolaze , koje se boje koriste i na koji naćin! Konkretno , uzela si dvije strašno jake boje koje se doslovce kolju međusobno i nemaju baš neke veze ... za takve stvari se i oni najiskusniji ne odvažu!

Kao što ti je preporućeno u prijašnjem postu , uzmi si photoshop i u njemu perjaj do mile volje
tek onda kreni sa dizajnom weba.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group