Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Grčka

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  

Smatrate li Grčku atraktivnom turističkom zemljom?
Da.
100%
 100%  [ 8 ]
Ne.
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 8

Author Message
hyperactive_anki



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 31.03.2008 22:19    Post subject: Grčka Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je netko putovao u Grčku, tonije u Solun ili je morao sletjeti u Solun - nek se javi!
Zanima me linija iz Hrvatske za Solun i cijena.. ali da nije u turističkom pakiranju:)
Hvala!

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 01.04.2008 14:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čudna malo tema za mi3 Cool
instinktivno mi je došlo da odgovorim ne - problem je u tome što mi baš riječ atraktivna ne leži uz grčku. mene na nju asocira prašina, gužva, tržnice, girosi.... sve to i nije baš atraktivno.
ali bogatstvo prošlosti koju grčka ima i raznolikosti koje se u njoj mogu vidjeti stavljaju je na tron turističkih zamalja - i to s pravom... što razvikana akropola ili delphi, što labirinti i palače, što Athos i nevjerojatni grčki manastiri, što otočki gradići poput Santorinija koji ko da su iz slikovnice izašli, pa masline, sirtaki... a to je sve kap u moru...
grčka je prebogata da ne bi bila turistička velesila a sad koju ćemo riječ uzeti da bi opisali tu veličinu to je stvar ukusa...
solun mi je nažalost promakao

Last edited by jojo on 01.04.2008 14:59; edited 1 time in total

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
hyperactive_anki



Joined: 29 Dec 2006
Posts: 371
Location: okružena morem

PostPosted: 01.04.2008 14:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FFA sve trpi Razz

ma idem na seminar jedan i našla sam dobru vezu, ali duuuuugu... pa me zanimala cijena - bar okvirna za avion...
inače, ovo je ruta koju sam našla
Zagreb - Beograd - Solun - i onda neki lokalni bus do mista di iden.
u satnici je to:
11:10 - 22:20 - 13:07

_________________
"Ja mrzim privilegije i monopole. Sve ono što se ne može podijeliti sa narodnim masama ja kategorički odbijam." Gandhi
http://krijanca.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group