Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Google "redesign"
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.03.2004 16:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
emptyhead wrote:
Nisi shvatio. Zeli ti reci da nisi pismen ali bez beda ideš ispravljati druge (tećaj/tečaj) po tom pitanju

- mislim da nisi u pravu sto se tice toga.


Naravno da sam u pravu... mi doma i komuniciramo, znaš Smile. Ovom prilikom bih ubacio i lagani "edit" u moj tekst:
- "Smiješan si jer nisi pismen a BAHATO ispravljaš druge po tom pitanju." Smile

Moj koment je bio, onako, add-on, nevezan za diskusiju.

Quote:
ukoliko bi tvoja teza bila tocna, onda bi ja mogao reci da meni keye nemoze nista govoriti jel je radila site koji (ponavljam, mene osobno) ODBIJE. njegov dizajn mene odbije, ja ne ostanem na sajtu da prosurfam, vidim sto se nudi. To nije site koji prodaje kolace, oni 'prodaju design'. zbog toga, njegova je jedina svrha da on mene tolko zainteresira da kad ga posjetim da ostanem na njemu, a kad prosurfam da me toliko impresira da ju/ih zelim zaposliti. po tvojoj logici bi ja nju sudio prema njezinom siteu i rekao bi kaj ti znas suti. a to ne radim premda imam misljenje o siteu takvo kakvo imam


Sad, kako si ti keye ubacio u svu tu spiku na moj replay prepuštam tebi, ali kad već inzistiraš... LeaveMeBe

Zbunio si me ovolikom količinom teksta i drvljenja o dizajnu, umjetnosti, komunikaciji, atomskoj fizici, pranju sudja itd. od strane tebe pošto u quotanom dijelu možeš fino napraviti jedan fini "find/replace keye/ blackduke" a point of view prebaciti na nekog drugog.

Napisao si (iako možda nisi svjestan, što je jako vjerojatno - inače je žalosno) da se svi koji su "slabiji od tebe u dizajnerskom polju" nemaju pravo glasa.
Ako nisi na vrhu, a nisi šećeru Smile, čemu si pisao sav dodatni tekst, čemu se uopće javljaš na ikakve rasprave o dizajnu, grafici, umjetnosti ili trećem pošto uvijek postoji netko bolji od tebe?

Nisi dizajnerski bog, nisi ulovio boga za bradu, ne možeš ni sebe ulovit za bradu jer ti još nije izrasla stoga sjaši s ego tripa i uključi mozak. Ovdje si sam sebi skočio u usta. Napravi DKS prije postanja i bit će ti lakše ako drugačije ne možeš obuzdat hormončeke.

Blackduke, furaš neki bahati i arogantni stav bez ikakvog pokrića - a to nije dobro. Niti s pokrićem.

Quote:
Tako. Bez flejmanja molim, ja sam samo mali jedan protiv svih vas i jos neznam pisat
i priznam da neznam dosta, ali ovo je moje misljenje, imam pravo barem pokusat se branit. i owe myself that

in my humble opinion
my2 cents


Sereš.

Istu stvar zamjeraš keye (iznošenje SVOJEG mišljenja) a svoj tekst maskiraš u "svoja 2 centa"?

Tražio si, izvoli. Fakat sorka što trenutno nemam vremena za napisati ti više teksta na ovu temu ali vjerujem da ćeš mi oprostit.
Sad možeš past u očaj samosažaljenja i uz put se javit Gibsonu pa da zajedno snimite nastavak "Pasija"-e.

my2 cents, duke.

Pozdrav.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 30.03.2004 16:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

achm...
nije flejmanje - par komentara:
blackduke wrote:
ukoliko bi tvoja teza bila tocna, onda bi ja mogao reci da meni keye nemoze nista govoriti jel je radila site koji (ponavljam, mene osobno) ODBIJE. njegov dizajn mene odbije, ja ne ostanem na sajtu da prosurfam, vidim sto se nudi.

ti nisi target tog sajta - simple as that. njen je sajt namjenjen likovima iz marketinga/promocije koji odlucuju koga ce angazirat za promociju/prezentaciju svoje firme na webu. ako mislis da imas slican ukus kao prosjecni marketingas provjeri imas li u ormaru koje bossovo odjelo, furas li paciotti cipele i prada kosulje, jel se rajcas na breitling satove i jedes li burek svaki dan da bi si mogao priustiti novog audija. Wink
blackduke wrote:
...apsolututno moramo shvatiti da jedino umjetnost postoji 'zbog umjetnosti'.

says who? no, o tome su puuuuno pricali pametniji i upuceniji od nas, pa se nisu uspjeli sloziti...
blackduke wrote:
U grafickom dizajnu zelimo iskljucivo prodati nesto (auto, kazalisne karte, vatevr) i u tom aspektu trebamo prenijeti poruku.

opet, says who? znaci, nekomercijalni projekti ne spadaju u domenu grafickog dizajna?
blackduke wrote:
Osim toga sto prenosimo poruku, ona treba biti zapakirana u nesto, atraktivno, novo (ne?), vizualno privlacno.

recimo - osmrtnice. ili i one ne spadaju u domenu grafickog dizajna?
blackduke wrote:
Zbog toga se ulaze toliko miljarde dolara godisnje u marketing...

brkas marketing i dizajn.
blackduke wrote:
Google je (skoro) pa maximalno efektivan. To je istina.
Mrzim osobno kad netko kaze, to je za tu ciljanu skupinu, za kog je, dobar je.
Dali c´emo zbog tog pravila, na stranicama koje dnevno koristi puno ljudi, zauvijek koristiti difoltni plavi + ljubicasti visited links shemu?

hocemo li na semaforima zauvjek koristiti dosadnu kombinaciju boja? vjerojatno ne, ali to je nekak uobicajeno... mene ne smeta.
blackduke wrote:
Mi stalno stvaramo tako da se prilagodjavamo ljudima. Htio bih (i ja se osobno trudim kolko god zasad znam), da se sve (apsolutno sve, web, auti, djimidjiji) stvaraju iznad razine prosjecnog covjeka. Time bi, u krajnjoj liniji, kao sˇto su se sve vrste evolucijski morale prilagoditi, tako bi se i cˇovjek prilagodio na bolje, ljepse, kompleksnije.

zakaj inzistirat na kompleksnijem i ljepsem? niti jedno niti drugo nisu obiljezja dobrog dizajna. o evolucij radije ne bih... Laughing
_____________________________________
v 1.1 - ispravljeni tipfeleri i pokraceni quoteovi[/b]

Last edited by dunga on 30.03.2004 16:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 16:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Napisao si (iako možda nisi svjestan, što je jako vjerojatno - inače je žalosno) da se svi koji su "slabiji od tebe u dizajnerskom polju" nemaju pravo glasa.

al, ja stvarno ovo nisam ansinuirao nicime

rekao sam samo to kao paralelu sto se tice typoa, da ako ja nebi smio govoriti za typo jer sam nepismen onda nebi bilo dosta diskusije izmedju ljudi oko drugih stvari. a ti si bas na tu foru dalje isao.
da sam typo rekao bahato nisam shvatio

tako da zapravo, tvoj cijeli post koji je sazet u gornji quote, nisi shvatio, nisam to mislio, i da tako mislim bi se lupio po glavi i nebi trazio misljenje ljudi.
i zao mi je da imas takvo misljenje o meni, al hoke

Quote:
Ako nisi na vrhu, a nisi šećeru , čemu si pisao sav dodatni tekst, čemu se uopće javljaš na ikakve rasprave o dizajnu, grafici, umjetnosti ili trećem pošto uvijek postoji netko bolji od tebe?

pa keye je rekla da elaboriram pa sam htio to i napraviti, da ne ostane samo quote ponavljan nego da iznesem svoje misljenje zasto se slazem s tim quotom
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
hocemo li na semaforima zauvjek koristiti dosadnu kombinaciju boja? vjerojatno ne, ali to je nekak uobicajeno... mene ne smeta.

crvena ima najvecu valnu duljinu pa 'najbrze dodje do oka', zato se koristi za stop.

Quote:
says who? no, o tome su puuuuno pricali pametniji i upuceniji od nas, pa se nisu uspjeli sloziti...

mozda se dio 'moramo shvatiti' krivo shvatio. to sam mislio da moramo shvatiti ukoliko zelimo shvatiti na sta ja mislim...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.03.2004 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
ukoliko bi tvoja teza bila tocna, onda bi ja mogao reci da meni keye nemoze nista govoriti jel je radila site koji (ponavljam, mene osobno) ODBIJE. njegov dizajn mene odbije, ja ne ostanem na sajtu da prosurfam, vidim sto se nudi. To nije site koji prodaje kolace, oni 'prodaju design'. zbog toga, njegova je jedina svrha da on mene tolko zainteresira da kad ga posjetim da ostanem na njemu, a kad prosurfam da me toliko impresira da ju/ih zelim zaposliti. po tvojoj logici bi ja nju sudio prema njezinom siteu i rekao bi kaj ti znas suti. a to ne radim premda imam misljenje o siteu takvo kakvo imam


ajme duke ovo sam preskocila prije Very Happy
ja znam da TEBE taj sajt odbije. ali kao sto netko rece on nije radjen za tebe. i ne prodajem dizajn vec optimizaciju i development a da si bolje gledao dizajn stoji u zadnjem dijelu nase ponude (ako vec netko hoce i cijeli sajt recimo da ce dobiti nesto pristojno).
i za razliku od tebe ja znam svoje granice buduci da nisam skolovani dizajner i imam jos masu toga za nauciti.
ali dijete moje , kako ti mozes sebe nazivati art direktorom sa 18 godina?
recimo da imas jos jako puno toga za nauciti barem koliko i ja jer ni ti nisi zavrsio faks dizajna.
i vidi se Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 16:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
kako ti mozes sebe nazivati art direktorom sa 18 godina?

to je sarkazam. drago mi je da drzis smajli cijelo vrijeme, to mi pozitivno
mislio sam da se kuzi da je to sarkazam. art director. kul :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.03.2004 16:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pa keye je rekla da elaboriram pa sam htio to i napraviti,


e sd moram ici al si malo odi i procitaj ono sto si prije napisao i probaj elaborirati ono sto sam ti savjetovala; to da ne citiras neko prisvojis kao dio sebe (ili odbacis jer ti je bezveze) ono sto procitas.
pricas o komunikaciji ali ne znas sta znaci komuniricati duke. ono sto ti radis su cisti monolozi.

ajd vidimo se poslije Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.03.2004 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Quote:
kako ti mozes sebe nazivati art direktorom sa 18 godina?

to je sarkazam. drago mi je da drzis smajli cijelo vrijeme, to mi pozitivno
mislio sam da se kuzi da je to sarkazam. art director. kul Smile)


ahahaha dukeeeeeeeeee, sarkazam Laughing
nikad cuo za metakomunikaciju? Razz

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.03.2004 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
al, ja stvarno ovo nisam ansinuirao nicime


Laughing

Quote:
rekao sam samo to kao paralelu sto se tice typoa, da ako ja nebi smio govoriti za typo jer sam nepismen onda nebi bilo dosta diskusije izmedju ljudi oko drugih stvari. a ti si bas na tu foru dalje isao.


3+3 je uvijek šest (u sustavu 10, fakof).

"Dijete" je uvijek "dijete" (provjerio sam, fakof Smile) - barem u hr pravopisu. Sviđalo se to tebi ili ne.

Crvena je nekome lijepa, nekome se gadi.

Quote:
da sam typo rekao bahato nisam shvatio


Naravno.

Quote:
tako da zapravo, tvoj cijeli post koji je sazet u gornji quote, nisi shvatio, nisam to mislio, i da tako mislim bi se lupio po glavi i nebi trazio misljenje ljudi.
i zao mi je da imas takvo misljenje o meni, al hoke


Pročitaj si što si ti napisao... polako Smile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 17:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
pricas o komunikaciji ali ne znas sta znaci komuniricati duke. ono sto ti radis su cisti monolozi.

istina, ja sam ti asocijalan, neznam pricat Smile
bolje komuniciram na druge nacine, txt mi nije jaca stvar

Quote:
Pročitaj si što si ti napisao... polako .

nemogu, fuuul je dugo... a i otkrio bi nekaj krivo / glupo, pa bolje ne, rajt?

Quote:
nikad cuo za metakomunikaciju?

nisam sory. nisam nikad na hrv bio dobar, mene veselila matematika Smile

rrrrrrrah
cheers
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drago mi je da sam pobudio toliko osjecaja u svima vama, to je fakat dobro
btw, ja bi stao prijatelju u obranu makar u krivu bio, reko prica gluposti, on je takav i takav nemoj oma sjekirom. ocito ipak jos uvijek krivo shvacam neke stvari. bit ce bolje. kuča

i trece, predlazem da se locka topic i nastavi dalje sa dnevnom rutinom
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 30.03.2004 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mel je već pristao? LeaveMeBe

btw. ja bi rekao prijatelju gdje, po mom mišljenju, griješi jer slijedeći put mu možda neću bit tu pri ruci da mu pomognem.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 30.03.2004 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Taj Google im je gadan. Funkcionalan, al' gadan. Pogotovo kad na zimu puknu onaj snow na slova... Ujfu. Unutar dozvolhjenoh (edit: ovo je najviše tipfelera u jednoj riječi IKAD. Trabalo je pisat 'dozvoljenih') granica bandwidtha, moglo bi to i bit ljepše.

Al milijardi i osamsto tisuća drugih ljudi dnevno očito ne smeta, pa whatever. Uostalom, ionako ne postoji lijepo dizajnirana tražilica (Yahoo! dođe ko nakinđureni Google; AltaVista... ewww, itd.)

Eto, our 4 cents.

What's Your Flava?


P.S. Zašto tu održavate linč, a nas se ne zove? Shocked Very Happy

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 30.03.2004 18:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:

al, ja stvarno ovo nisam ansinuirao nicime

kaj se ne kaze insinuirao?
ovo ti je vec drugi post di ti Ansinuiras nekaj.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 18:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans: jap. ja sam retard i ispricavam se. naravno da je insinuacija, opce nism skuzio
mea culpa, Embarassed

i painkillerz, ljepo ste srocili moje misli. ocito to bolje radit neg ja. gg Smile
btw, (83 miljuna mjesecno)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 30.03.2004 19:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
i painkillerz, ljepo ste srocili moje misli. ocito to bolje radit neg ja. gg Smile
btw, (83 miljuna mjesecno)



Al' zato imamo dva iz matematike. Embarassed

Samo 83? Pih.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

yap, ja sam isto ocekivao onak.. veci broj.. nekak, cak i moja majka 5put dnevno koristi google a radi u zdravstvu. tak da :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.03.2004 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
cak i moja majka 5put dnevno koristi google a radi u zdravstvu. tak da Smile


a po tebi to je cudno da CAK oni iz zdravstva koriste google?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 30.03.2004 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
blackduke wrote:
cak i moja majka 5put dnevno koristi google a radi u zdravstvu. tak da Smile


a po tebi to je cudno da CAK oni iz zdravstva koriste google?


Čudno je da uopće koriste išta što ide u struju. Moji u domu zdravlja su dobili printer za uputnice i sad su svi o.O

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne, nego CAK moja majka koja je klikala linkove 2 puta 4mjeseca dok joj nisam rekao da netreba...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 30.03.2004 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
btw, ja bi stao prijatelju u obranu makar u krivu bio, reko prica gluposti, on je takav i takav nemoj oma sjekirom. ocito ipak jos uvijek krivo shvacam neke stvari. bit ce bolje.


vidis, prijatelju, prijateljima se stvari bez mashnica govore u lice, radi njihovog dobra (i/ili svoje dobre namjere) i vlastite i obostrane iskrenosti. stvar postenja i postovanja.
mozda to trebas malo usvojit. ili barem analizirat, prije no sto odbacis.

long&painful death to hormons.

Last edited by 4thshadow on 30.03.2004 19:49; edited 1 time in total

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 30.03.2004 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
keye wrote:
blackduke wrote:
cak i moja majka 5put dnevno koristi google a radi u zdravstvu. tak da Smile


a po tebi to je cudno da CAK oni iz zdravstva koriste google?


Čudno je da uopće koriste išta što ide u struju. Moji u domu zdravlja su dobili printer za uputnice i sad su svi o.O


cudno, ja poznajem lijecnike koji printaju uputnice ekskluzivno na stampacu a pisu ih preko pc-a.
kod nekih cak mozes naruciti pregled preko interneta.
u cudnom gradu vi zivite Very Happy

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 30.03.2004 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
long&painful dead to hormons.

hear hear
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 30.03.2004 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
Painkillerz wrote:
keye wrote:
blackduke wrote:
cak i moja majka 5put dnevno koristi google a radi u zdravstvu. tak da Smile


a po tebi to je cudno da CAK oni iz zdravstva koriste google?


Čudno je da uopće koriste išta što ide u struju. Moji u domu zdravlja su dobili printer za uputnice i sad su svi o.O


cudno, ja poznajem lijecnike koji printaju uputnice ekskluzivno na stampacu a pisu ih preko pc-a.
kod nekih cak mozes naruciti pregled preko interneta.
u cudnom gradu vi zivite Very Happy


Uvijek imaj na umu da se ti javljaš iz budućnosti Smile

Kod nas jedan čak koristi šrajbmašinu Shocked a mislio sam da više ne postoji takvo što.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 30.03.2004 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Taj Google im je gadan.

vase misljenje. ne slazem se.
Painkillerz wrote:
Funkcionalan, al' gadan. Pogotovo kad na zimu puknu onaj snow na slova... Ujfu. Unutar dozvoljenih granica bandwidtha, moglo bi to i bit ljepsˇe.

malo se ponavljam, ali zasto bi trebalo bit ljepse? ljepota NIJE odlika dobrog dizajna.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group