Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Upis na Studij Dizajna
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mrav



Joined: 05 Jul 2008
Posts: 10
Location: zg / zd

PostPosted: 09.07.2008 07:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Haha Very Happy , katastrofa , jel netko kod vas u grupi to baš odlično napravio?


ne baš, koliko sam ja vidila. užasno je bilo. Very Happy
al vidila sam da su neki ljudi radili puno nebuloznije stvar nego drugi. pa se nekako nadam da će me to izvući. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2008 08:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod nas su par njih odustali, ali većina je prosječno napravila.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Keiko



Joined: 29 Apr 2007
Posts: 14
Location: jetra mace-ovce koja želi biti pas

PostPosted: 09.07.2008 09:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam ocekivala nekog kukca. kad sma vidila sta su stavili.....aj dobro, budite jos malo zlocetsoce.
u crtaoni vladalo ludilo, prvih pola sata se svi okretali okolo da vide kako to tko radi, a nitko nista ne radi......onda kad je krenulo s radom, udarali smo sakama po tom stolcu, stolu i polici da se cudo zaljepi.....napetost malo gusca
a povijest umjetnosti! samo cujes kako se netko smije jer nema pojma, ne odgovor na pitanje, nego nije ni cuo ni za jedno od ponuđenog. tu ce nas sigurno puno popadati. ako je to samo zato sto nema matematike, nisu fora.
Back to top
View user's profile Send private message
mrav



Joined: 05 Jul 2008
Posts: 10
Location: zg / zd

PostPosted: 09.07.2008 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="Keiko"
a povijest umjetnosti! samo cujes kako se netko smije jer nema pojma, ne odgovor na pitanje, nego nije ni cuo ni za jedno od ponuđenog. tu ce nas sigurno puno popadati. ako je to samo zato sto nema matematike, nisu fora.[/quote]

ma daj, pa povijest umjetnosti je bila lagana. ponovilo se puuunooo pitanja koja su bila prošlih godina. samo je to trebalo pažljivo čitati. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Keiko



Joined: 29 Apr 2007
Posts: 14
Location: jetra mace-ovce koja želi biti pas

PostPosted: 09.07.2008 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ne znam, meni je bila grozna. imala sma testove od nekih godina i nie se bas ponavljalo, bilo je par pitanja od prosle godine. ti si ucila pov umjetnosti u pet krugova pa bi bilo i neobicno da ti je teska bila...
bila sam sigurna u 20 odgovora, ovo je sve bilo nesigurno drugo, nesto pogađala....

zasto ne obajvljuju rezultate? jesu mozda stavili na oglasne ploce, jel tko gledao?
Back to top
View user's profile Send private message
mrav



Joined: 05 Jul 2008
Posts: 10
Location: zg / zd

PostPosted: 09.07.2008 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Keiko wrote:

zasto ne obajvljuju rezultate? jesu mozda stavili na oglasne ploce, jel tko gledao?


meni se riga i boli me glava. Laughing Laughing Laughing
tako mi je bilo i kad sam čekala rezultate od mape.
valjda će uskoro. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Keiko



Joined: 29 Apr 2007
Posts: 14
Location: jetra mace-ovce koja želi biti pas

PostPosted: 09.07.2008 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
meni se riga i boli me glava. Laughing Laughing Laughing
tako mi je bilo i kad sam čekala rezultate od mape.
valjda će uskoro. Wink


razumijem te zeno, na prijemnom svi upoznaju psihosomatski poremecaj:D
sretno ti:)
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2008 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kod nas je u grupi cijelo vrijeme bila tišina, nitko ništa nije pričao.

Rezultati će vjerojatno popodne doć jer imaju oko 100 radova za pregledat, ako ne i više.

Jesu vama asistenti pomagali?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Keiko



Joined: 29 Apr 2007
Posts: 14
Location: jetra mace-ovce koja želi biti pas

PostPosted: 09.07.2008 11:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Jesu vama asistenti pomagali?


ma jok! asistenti skrti na rijecim i djelima. ali cula sam da je jendoj curi asistent skoro pa nacrtao crtež. bas posteno.
Back to top
View user's profile Send private message
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2008 11:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel još netko osim mene svakih 20 minuta provjerava stranicu studija dizajna? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mrav



Joined: 05 Jul 2008
Posts: 10
Location: zg / zd

PostPosted: 09.07.2008 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
Jel još netko osim mene svakih 20 minuta provjerava stranicu studija dizajna? Very Happy


Embarassed a što ću.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mrav



Joined: 05 Jul 2008
Posts: 10
Location: zg / zd

PostPosted: 09.07.2008 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prošla! Smile
al puno je ljudi prošlo.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2008 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja isto Very Happy

Svaki drugi će upast. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 09.07.2008 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

šteta kaj nisu bodove stavili...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Shangri-La



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 6

PostPosted: 09.07.2008 17:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

moze detalje o zadacima?
Back to top
View user's profile Send private message
mrav



Joined: 05 Jul 2008
Posts: 10
Location: zg / zd

PostPosted: 09.07.2008 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shangri-La wrote:
moze detalje o zadacima?


1. perspektiva je bila kopačka (dobili smo fotografiju tlocrta i nacrta)
2. plakat za ambientu
3. pojmovi za ilustraciju (znak) bili su: jazz - klasika, banka - mjenjačnica, dječji vrtić - škola, boutique - i još nešto, ne sjećam se
4. dobili smo fotografije 3 stolca, 3 stola i 3 stalaže. od svakog smo morali odabrati po jedan i opisati ga s par riječi. onda smo taj koji smo odabrali morali pojednostavili i stilizirati, ali da zadrži svoje karakteristike i proporcije i napraviti ga od papira (isto kao lani kukac, morali smo zalijepiti na papir koji se otvara pa da onda to iskoči).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nightfly



Joined: 21 Nov 2004
Posts: 360

PostPosted: 09.07.2008 23:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kopacka je gadna s gomilu tekstura, pojmovi za znak su se trebali od crno - bijelog kolaza, (butik i robna kuca su ti ostali)
bilo je kao ponudjeno jos stotinjak slova i znakova i trebas izabrat po jedno slovo da opisuje neki od pojmova:
lako, tesko, kruto, meko...
toe to. vidimo se na intervjuu.

_________________
"pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 10.07.2008 08:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel zna netko kak izgleda intervju? Kolko je tam ljudi u komisiji, kaj te ispituju?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 10.07.2008 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel imo netko već danas intervju od vas ovdje?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Leonidas



Joined: 12 Oct 2006
Posts: 31

PostPosted: 11.07.2008 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

intervju izgleda tako da ti u komisiji sjedi jedan profesor 2 asistenta i psiholog.

ispituju te pitanja tipa sto je za tebe kreativnost, zasto dizajn, sta te konkretno zanima u dizajnu. na sta brijes, vezano za mapu zasto si stavio to i to, a vezano za prijamni ti pogledaju te zadatke pa znaju ispitat zasto si napravio tako...

ako budete ekscentricni i ne svidite im se na prvi dojam ce vas jebat s milijon pitanja dok ne blokirate, ako im se svidite i sve sto vas pitaju odgovorite konkretno nema zime. upadate.

eto, valjda vam pomaze, iako vidim da je danas vec poceo intervju, ali eto ovima za sutra.
ko upadne nagodinu placa pivo Wink

sretno!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 11.07.2008 14:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kasniš jedan dan s informacijama, intervjui su gotovi Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 11.07.2008 14:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Leonidas wrote:
intervju izgleda tako da ti u komisiji sjedi jedan profesor 2 asistenta i psiholog.

ispituju te pitanja tipa sto je za tebe kreativnost, zasto dizajn, sta te konkretno zanima u dizajnu. na sta brijes, vezano za mapu zasto si stavio to i to, a vezano za prijamni ti pogledaju te zadatke pa znaju ispitat zasto si napravio tako...

ako budete ekscentricni i ne svidite im se na prvi dojam ce vas jebat s milijon pitanja dok ne blokirate, ako im se svidite i sve sto vas pitaju odgovorite konkretno nema zime. upadate.

eto, valjda vam pomaze, iako vidim da je danas vec poceo intervju, ali eto ovima za sutra.
ko upadne nagodinu placa pivo Wink

sretno!


se more u mapu stavit web sajtove Smile ?

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 11.07.2008 18:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo rezultata

http://studijdizajna.com/_upload/upisi/SD%2008%20razredbeni%20rang%20lista.pdf

Čestitam svima koji su upali i ja sam upao

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 11.07.2008 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

booka wrote:
evo rezultata

http://studijdizajna.com/_upload/upisi/SD%2008%20razredbeni%20rang%20lista.pdf

Čestitam svima koji su upali i ja sam upao

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


gzgzgz

jel mores pokazat kaj si stavio u mapu?

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
booka



Joined: 06 Oct 2005
Posts: 325
Location: Zagreb

PostPosted: 11.07.2008 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mogu kad mi vrate mapu, sad je kod njih još.

Al samo su 3 rada bila digitalna sve ostalo olovka i malo kolora (drvene bojice).
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group