Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Dacom.hr
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 13.08.2008 17:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
Čovjek ima 42 godine .... ipak dečki i djevojke to nije za zajeb... dajte malo respecta .... Cool


dani wrote:
sranje živo


ak ovo moze napisat lik od 42 godine onda fakat... (boom headshot)

btw kaže za stranicu sranje koja je 10342597234093274302740324 puta bolja od njegove...
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 13.08.2008 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma znam, sve mi je jasno... ali matični broj obrta je u 99% jmbg vlasnika pa sam skonto da je lik 66to godište. A to da je napisao da je site koji je bolji masu puta od njegovog sranje, to je vjerovatno iz očaja jer nemere bolje... sve u svemu bilo bi nice kad bi reko : jeb.. ga sranje mi je site pa bi mu možda i neko pomogo složiti to malo bolje, ovako sumnjam.... neću više pisat na ovu temu nema smisla... živili !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 13.08.2008 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma tako je, nema smilsa, ode igrat WoW... cheers!
Back to top
View user's profile Send private message
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 14.08.2008 02:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Aj pa ček ček ovo novi web, ao pa mnogo bolje gdine Dani Very Happy na dobrom ste putu kolega zaista, ovakav pristup ukoliko nastavite poduzetno, vrlo vjerovatno da u neko naredno vrijeme može završiti vrlo uspješno Cool ugl gl

Eh pa sada, moja preporuka za Vaš sljedeći korak bili bi psdtuts-i i ktomu još semantika(standardizacija) weba i uopćeno upoznavanje ite tehnologije.. Dobar početak su Vam "sticky" resursi ovdje na mi3 forumima i, nebitno gdje i povodom čega, ljubaznost i skrušenost prilikom učestvovanja(kolaboracije) unutar mi3u sličnih zajednica Razz

BUT BUT BUT... Nemojte se sada naći uvrijeđenim, ali dok ne budete znali šta zapravo sve ne znate, hoću reći dok ne budete znali šta zapravo znate, nemojte trčeći pred rudu, trajno narušavajući sudbinu Vašeg imena i put onih koji baš ništa ne znaju, držati te blentave seminare pod svaku cijenu Wink Nego, naoružajte se Vi strpljenjem... entuzijazmom i kvalitetnom kafom Laughing pa se nadam čujemo se uskoro u novom ruhu, aj ovo može biti dobar tm Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 14.08.2008 15:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

klompa wrote:
Aj pa ček ček ovo novi web, ao pa mnogo bolje gdine Dani Very Happy na dobrom ste putu kolega zaista, ovakav pristup ukoliko nastavite poduzetno, vrlo vjerovatno da u neko naredno vrijeme može završiti vrlo uspješno Cool ugl gl

Eh pa sada, moja preporuka za Vaš sljedeći korak bili bi psdtuts-i i ktomu još semantika(standardizacija) weba i uopćeno upoznavanje ite tehnologije.. Dobar početak su Vam "sticky" resursi ovdje na mi3 forumima i, nebitno gdje i povodom čega, ljubaznost i skrušenost prilikom učestvovanja(kolaboracije) unutar mi3u sličnih zajednica Razz

BUT BUT BUT... Nemojte se sada naći uvrijeđenim, ali dok ne budete znali šta zapravo sve ne znate, hoću reći dok ne budete znali šta zapravo znate, nemojte trčeći pred rudu, trajno narušavajući sudbinu Vašeg imena i put onih koji baš ništa ne znaju, držati te blentave seminare pod svaku cijenu Wink Nego, naoružajte se Vi strpljenjem... entuzijazmom i kvalitetnom kafom Laughing pa se nadam čujemo se uskoro u novom ruhu, aj ovo može biti dobar tm Very Happy

Twisted Evil

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 14.08.2008 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moje je mišljenje da određeni postotak ljudi uopce ne raspoznaje dobar od loseg dizajna. Kada takvi ljudi dizajniraju onda su neshvaceni jer misle da su napravili nesto kvalitetno... a to kvalitetno je samo njima kvalitetno i dobro. Ne treba im se rugati niti bilo sto slicno (pogotovo ako sami nisu bahati i prepotentni) jer vjerovatno ljudi stvarno ne vide. Zato bi za njih bolje bilo da pokusaju saslusati kritike na ovakvim forumima koje se u principu ne bi smjele dozivljavati da su zlonamjerne ili uvredljive. Wink

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 14.08.2008 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
Ne treba im se rugati niti bilo sto slicno (pogotovo ako sami nisu bahati i prepotentni)

bahatosti i prepotencije ovdje ne nedostaje, to je doticni gospodin potvrdio i svojim "konstruktivnim" komentarima

btw napravio je "odlicnu" reklamu firmi Dacom, na google.hr za pojam dacom je ovaj topic na odlicnom 8 mjestu, vjerujem da je gazda sretan kad cita ove komentare
Back to top
View user's profile Send private message
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 14.08.2008 22:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
klompa wrote:
Aj pa ček ček ovo novi web, ao pa mnogo bolje gdine Dani Very Happy na dobrom ste putu kolega zaista, ovakav pristup ukoliko nastavite poduzetno, vrlo vjerovatno da u neko naredno vrijeme može završiti vrlo uspješno Cool ugl gl

Eh pa sada, moja preporuka za Vaš sljedeći korak bili bi psdtuts-i i ktomu još semantika(standardizacija) weba i uopćeno upoznavanje ite tehnologije.. Dobar početak su Vam "sticky" resursi ovdje na mi3 forumima i, nebitno gdje i povodom čega, ljubaznost i skrušenost prilikom učestvovanja(kolaboracije) unutar mi3u sličnih zajednica Razz

BUT BUT BUT... Nemojte se sada naći uvrijeđenim, ali dok ne budete znali šta zapravo sve ne znate, hoću reći dok ne budete znali šta zapravo znate, nemojte trčeći pred rudu, trajno narušavajući sudbinu Vašeg imena i put onih koji baš ništa ne znaju, držati te blentave seminare pod svaku cijenu Wink Nego, naoružajte se Vi strpljenjem... entuzijazmom i kvalitetnom kafom Laughing pa se nadam čujemo se uskoro u novom ruhu, aj ovo može biti dobar tm Very Happy

Twisted Evil


sta jeee Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group