Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tražim ilustracije za web site

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 22.05.2008 14:16    Post subject: tražim ilustracije za web site Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za redizajn web stranica trebam 5 slika - sličica koje će biti kao glavne opcije za izbor

1. jelen - ponosni jelen s bogatim rogovljem - glavna faca, igrač
2. som - krupna riba - veliki ali nije glavna faca
3. jato srdelica - sitne ribe
4. beba koja puzi po podu - simbol početka, početnik
5. dječje igračke: lopta, kantica i sl. - simbolizira nešto za igru, nevažno

Slike bi trebale biti što jednostavnije, samo jedna boja.

Detalji na mail.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 22.05.2008 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

De malo preciznije ...

Koji format? jel treba vektor biti ili ? koja boja je u pitanju? i tako to , ako ima negdje nešto slično stavi link pa da vidimo...

poz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dtrnski



Joined: 20 May 2008
Posts: 51
Location: Zagreb

PostPosted: 23.05.2008 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

green-eye:: wrote:
De malo preciznije ...

Koji format? jel treba vektor biti ili ? koja boja je u pitanju? i tako to , ako ima negdje nešto slično stavi link pa da vidimo...

poz


treba vektor da se može postaviti razne veličine

te sličice bi bile na gumbima za ulaz u određeni dio portfolia

da ne duljim, internet-portfolio.com je web na koji bi to išlo
sada je suhoparno tekstualno a plan je sve staviti na eng. pa bi slikice govorile više od bilo koje riječi Smile

malo sam gledao što staviti i samo siluete mi se isto čini kao dobro rješenje samo je problem što si to uopće ne mogu predočiti kako bi to izgledalo

na glavnoj stranici bi bilo tih 5 velikih sličica a u manjem formatu bi bile kasnije

ako neće ići siluete, onda nešto jednostavno
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group