Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
program za prezentaciju prijeloma

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 24.05.2008 09:30    Post subject: program za prezentaciju prijeloma Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije vise mjeseci naletio sam surfajuci na reklamu za jedan program za prezentacije prijeloma koji mi se jako svidio ali mu nisam zapamtio ime i sad ga ne mogu naci, a rado bi ga kupili u firmi...

Ne mislim na programe koji animiraju listanje stranica pdf dokumenta sto se cesto vidi na web stranicama. Ovaj program koji trazim je nudio 3d simulaciju gotovog proizvoda: knjige, casopisa, brosure...

Konkretno: napravite prijelom proizvoda u indesignu, exportirate ga u pdf, ubacite pdf u taj program, podesite parametre - izaberete vrstu papira, uveza, korica... - i dobijete prikaz svog proizvoda u prostoru u nekom polozaju koji zelite: zatvorena knjiga, poluotvoren casopis razlistanih stranica i sl.... i na kraju exportirate jpege i pokazete klijentu kako ce otprilike izgledati gotov proizvod...

zna li netko ime nekog od takvih programa... probao sam izguglati ali svaki put zavrsim na nekoj od stranica koja nudi animaciju listanja, a to nije ono sto mi treba
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 24.05.2008 09:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam još nabaso na takav program.... ali mi se čini super,stvarno bi bilo sjajno tako šta imati.
sad si i mene zaintrigirao . Idem tražiti pa ako nabasam stavim tu!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kres0000



Joined: 26 Sep 2005
Posts: 116

PostPosted: 24.05.2008 10:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak saznaš javi Smile
Back to top
View user's profile Send private message
gervasius



Joined: 01 Apr 2006
Posts: 91
Location: Beograd

PostPosted: 24.05.2008 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.stonecube.com/
Back to top
View user's profile Send private message
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 24.05.2008 19:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hvala na linku gervasiuse, ali to nije ono sto sam trazio... ovaj program je namjenjen packaging dizajnerima. Cini mi se koristan i dobar ali ono sto sam ja vidio je bilo na istu foru ali za knjige, casopise, brosure... a to se ne moze s ovim program koliko sam skuzio...
Back to top
View user's profile Send private message
dblchckd



Joined: 02 Apr 2006
Posts: 106

PostPosted: 24.05.2008 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo, nasao sam ono sto sam trazio:

RealVue3D
Back to top
View user's profile Send private message
kres0000



Joined: 26 Sep 2005
Posts: 116

PostPosted: 25.05.2008 19:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dang.... nejeftino Sad
Back to top
View user's profile Send private message
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 26.05.2008 14:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jeftino rjesenje, bez animacije doduse Smile

http://www.boxshot3d.com/screenshots/brochures.html

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
TheFlyOnTheWall



Joined: 22 Apr 2008
Posts: 91

PostPosted: 26.05.2008 20:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dr01 wrote:
Jeftino rjesenje, bez animacije doduse Smile

http://www.boxshot3d.com/screenshots/brochures.html


Jel' ima netko crack koji nije trojanac, ili neki drugi nacin da se skine watermark? Confused
Inace odlicna stvar!!

edit: uspio! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group