Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Test: Može li Google indexirati novi, prazni sajt u 2-3 dana

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 09.06.2008 12:15    Post subject: Test: Može li Google indexirati novi, prazni sajt u 2-3 dana Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Isprika što ponavljam ovaj post, forum Misc je dostupan samo reg korisicima za čitanje, dakle mala šansa da će google tamo indeksirati pa eto ponavljam ovaj test u WIP forumu......


Da ipak post odgovara WIP kategoriji, evo link na radni web
valvolinebigpicture demo
ispravak: i WIP folder je reg-users only, tako nakon trećeg pokušaja post je završio u Web stranice forumu...
----

Ovo je mala zloupotreba foruma da pomognemo googleu u indeksiranju weba koji je danas još prazan. Nemojte se ljutiti molim zbog ovog znanstvenog testa...ovo još nismo probali pa nas zanima rezultat.

Radi se o webu www.valvolinebigpicture.com

Web lansiramo u ponedjeljak, zajedno s kampanjom u novinama... Domena je otvorena ima 2 dana. Želja nam je da google do pon barem shvati postojanje weba i da na upit "valvoline big picture" izlista web negdje na prvoj stranici...

Uvjeren sam da se google ne može jednostavno nagovoriti na takve stvar, ali napravili smo par koraka pa možda uzvišeni i učini nešto po pitanju našeg weba

- prijavili domenu na google.com i dodali verifikacijsku datoteku u web root
- otvorili google analytics account i prateći kod ubacili na stranicu
- upisali malo više teksta na index.html (da nije samo cooming soon) i koristili poneki ektra H tag tako da je Valvoline Big Picture obavezno kategoriziran kao naslov
- upisali link na forumu (google webove s mi3dot foruma uvije indeksira)

javim rezultate u ponedjeljak i još jednom sorry na eksperimentu preko mi3 foruma

Hrvoje

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin

Last edited by NEOMEDIA on 09.06.2008 20:35; edited 1 time in total

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lekke



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 860
Location: 25th floor

PostPosted: 09.06.2008 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobra ideja, Google dosta brzo indeksira stvari koje se pojave na mi3dot-u. Erm, na siteu nemate "hajedana", a i u titleu targetirate riječ "lubricant"... javi koliki je bounce rate nakon mjesec dana Smile

_________________
You need more bass.
Back to top
View user's profile Send private message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 09.06.2008 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lekke wrote:
Dobra ideja, Google dosta brzo indeksira stvari koje se pojave na mi3dot-u. Erm, na siteu nemate "hajedana", a i u titleu targetirate riječ "lubricant"... javi koliki je bounce rate nakon mjesec dana Smile


thnx na napomeni za h1, ovo lubricant nije posuđenica iz XXX industrije, to je nešto za podmazivanje mašina, majke mi Smile

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group