Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
SketchUp + Vray

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d
View previous topic :: View next topic  
Author Message
puffhh



Joined: 28 Nov 2008
Posts: 17

PostPosted: 19.06.2009 03:46    Post subject: SketchUp + Vray Add user to your forum ignore list Reply with quote

POzdraf ljudovi!...svi zivi zdravi?..ovak...sketchup koristim podosta, dobro mi ide modeliranje, tek nedavno sam nabavio vray za sketchup...sve super, naučio sam neke osnove od prekjučer...(ak treba ko tutoriale za vray verziju za sketchup i rhino nek veli)..Tak se ja zezam, isprobavam različite postavke, renderiram namještaj..bla bla bla...ubrzo sam skužil da je ponuda materijala škrta, a na netu nema nikakvi materijala za vray SkcUp verziju..tj...ima, ali ne rade, krivi format su...ak ima ko iskustva nek veli...čital sam na nakom žlj forumu da treba skinut najnoviju verziju vraya za sketchup, pa da materijali koji se daju skinut s službene stranice rade...ali ja sam ljen čovjek, pa sam odlučil prvo pitat, da ne delam badava.. Wink Wink Wink http://www.mi3dot.org/forum/posting.php?mode=smilies#
Back to top
View user's profile Send private message
smasher



Joined: 10 Jan 2004
Posts: 229
Location: Zaprešić

PostPosted: 19.06.2009 11:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa vidi prvo onaj material converter. Neznam jel ga sketchup ima, ali rhino ga ima, a vjerujem da su poprilično slični ako ne i isti formati materijala za rhino i sk budući da su ga isti ljudi radili. možda sam u krivu.

_________________
http://3DHR.net - Srce hrvatskih 3d artista
http://www.Rhino3DHelp.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
puffhh



Joined: 28 Nov 2008
Posts: 17

PostPosted: 19.06.2009 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oke, bacam se na posao..pokušat ću ga pronaći i upotrijebiti, pa javim kak je prošlo...
Back to top
View user's profile Send private message
puffhh



Joined: 28 Nov 2008
Posts: 17

PostPosted: 19.06.2009 15:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ubiti, promjena plana..pokušat ću prvo instalirat vray 1.5 (najnoviji) za sketchup. Jer sam primjetio da su svi materiali i oni koji su već u vray 1.0, i ovi koje sam nedavno skinuo s službene stranice u vismat mormatu, ali očito ih stariji vray ne prihvaća...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> 3d All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group