Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kaj kad...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Chaby



Joined: 19 Oct 2003
Posts: 132
Location: VG/ Kurilovec

PostPosted: 03.07.2008 10:00    Post subject: Kaj kad... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radite sajt, pri kraju ste... I slučajno naletite na sajt koji izgleda ko vaš, a niste ga nikad prije vidjeli. Pa nije plagijat, ali, ako stavite vaš, vaš će bit. Kaj onda bacite sajt pa radite novi ili nastavljate s istim? Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 03.07.2008 10:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni se to jedan put desilo... koma živa...
Kad danas to pričam ljudima ne mogu vjerovati da se tako što može desiti...
Radio sam jednu stranicu i praktički ju doveo do potpunog završetka...
Falio mi je još jedan malo drugačiji stilizirani pixel font koji sam krenuo tražiti po netu, i u svoj gužvi linkova naletio sam na studio iz japana koji radi pixel fontove...
Otvorio sam njihovu stranicu i objesio čube do poda... ista stranica... pljunuti plagijat... ali ne samo grafički, već i konceptualno... slike na istom mjestu s istom konceptualnom svrhom, tekstovi jednako podjeljeni, audio player sličan do bola... razlikovalo se u bojama identiteta i odabiru fontova, ali brate, isto za popizdit...
Kada sam pogledao prvu vijest naslova nešto "naš novi sajt", i vidio datum od prije četiri dana, došlo mi se bacit kroz prozor...

Naravno da nisam iskoristio stranicu... kontaktirali smo studio da im pokažemo naš rad... svi smo se ugodno nasmijali (mi malo kiselo)...
Najveća je fora bila što je sajt bio u flashu i animiran, znači nije baš situacija u kojoj koristiš neke standardne fore kao što je podjela kolumni u html-u i pun k istih grafičkih efekata viđenih na sličnim stranicama... a najgore je to što ni mi ni oni u niti jednom trenutku nismo stavljali previewe na net da bi si međusobno mogli vidjeti dizajn...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 03.07.2008 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajte screenshotove, obojica, odma! Smile

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 03.07.2008 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mile wrote:
dajte screenshotove, obojica, odma! Smile


bi, ali ni sam više ne znam u kojem se folderu nalazi originalna stranica, a kamoli screenshoti ove druge... bilo je to prije 6-7 godina... Smile

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group