Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Web Dizajner
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hrv0j3



Joined: 03 Aug 2007
Posts: 34

PostPosted: 28.07.2008 15:58    Post subject: Web Dizajner Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

Trazim web dizajnera za obavljanje poslova za stranice za tvrkte razne...

Placa od 800kn (low budget solucije) do *** kuna ovisno o kvaliteti posla...

Mjesecno bude najcesce 2-4 komada (min.) takvih poslova u cijenu dizajna
od 900-1200kn (to je neki prosjek).

Dizajn treba bit unikatan (ne plagijat), trebamo dobit sve lijepo izrezano + PSD + CSS (a ne kao sto neki optimisit daju PSD i zele 1300kn,a nije dizajn neki super kvalitetan napravljen) .. uglavnom sve se dogovaramo.. ukoliko se desi da imam posao dizajna od 1000kn,a netko ne zeli za tako male pare radit.. ne mora... netko drugi hoce Smile

Molim reference na PM!

Hvala!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 28.07.2008 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Laughing a prejak ti je oglas... onako bas spontani... rijeci su dolazile same od sebe... mislim da onda mozes ocekivati jednako "spontane" web dizajnere tj. srednjoškolce kojima će dobrodoć koja kuna.

A znači taj web od ajmo rec prosječno 1000 kn treba bit izdizajniran i izrezan u html i jos k tome ne plagijat!? Rolling Eyes
A da daš oglas na neki kinesku zajednicu web dizajnera??

Evo da ne bi ispalo da sam bezobrazan dat cu ti i jedan konstruktivan prijedlog.

Uzet cu u obzir da svoj dio fer naplaćuješ, tj da ne preplaćuješ a dizajner da crnči.
Kad već imaš tako relativno veliki broj klijenata, digni cijenu, ograniči se na 2 rada mjesečno i plati dizajnera nešto više ali za kvalitetniji web. Em će tebi rast reputacija, em ćeš dobivat na kvaliteti a time dugoročno i na većoj zaradi.

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 28.07.2008 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Odličan odgovor.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 28.07.2008 22:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:
Odličan odgovor.

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 28.07.2008 23:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

You go girl! Very Happy

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Nataša



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 12
Location: Zagreb

PostPosted: 29.07.2008 00:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.webasticno.com/freelancing/pretpostavke-koje-unistavaju-freelancing-u-hrvatskoj/#comments
Back to top
View user's profile Send private message
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 29.07.2008 08:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

htio sam nesto napisat ali ja se ovim toliko dugo vec bavim da nekako ove nove inteligentne tkzv. poslodavce uopce ne primjecujem.

ali mogu ti logo napravit imam ljetnu akcijsku ponudu od 10 000 Kn pa na vise Smile
Back to top
View user's profile Send private message
hrv0j3



Joined: 03 Aug 2007
Posts: 34

PostPosted: 29.07.2008 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mogu razumjet ovakve odgovore od djece na "forumima" tipo net.hr ... ali od ljudi koji stvarno rade nesto ovo nemogu vjerovat... sad i da vam zelim dat posao da radite dizajn za 10 000kn nebih vam dao radi ovakvih odgovora,a osim toga.. da zelim dizajn za 10 000kn nebih se obracao vama tu, nego nivas.hr i slicnima...

Ajde mi dajte argumente radi cega je vas dizajn od 5000kn bolji od dizajna od 1500kn?
(tek toliko jer sam ja ocito neznalica pa ono... pojasnite mi)

Ovi vasi odgovorio su ispali da ste totalna djeca,a ne ljudi koji profesionalno obavljaju posao,ako vam se ne svida placa jednostavno se ne javis.. ali ocito i ovaj forum dolazi na to da ljudi lijece svoje frustracije odgovorima na pojedine teme...

Oprostite,ali ocito ste tako puni posla i dobro radite da morate trazit posao na forumu! Bravo!

NHF!

Lp!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 29.07.2008 11:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E sad lijepo svi smirite doživljaje i strasti - tko hoće - radit će za te pare, a tko neće - neće raditi... Tko nema para i kome trebaju pare sigurno će htjet raditi, a kome nije do para neće...

Tuto finito, riješen problem...

Admin(Lock tema), Amen.
Back to top
View user's profile Send private message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 29.07.2008 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Krivo si shvatio, nije problem u cifri nego načinu na koji se obraćaš potencijalnim kandidatima.

Ja osobno ne tražim posla ovdje, imam ga sasvim dovoljno i po dosta višim cijenama, no pred par godina bih se možda i javio na ovakav oglas samo da nije složen takvim tonom i s takvim frazama.

Što se tiče takvih paušalnih procjena projekata dizajn i dizajn su dvije različite stvari koje različito koštaju čak i kad ih radi ista osoba, i nije mi jasno na koji način naručitelj procjenjuje koliko koji posao vrijedi ako sam ne zna raditi ni dizajn ni rezati.

Quote:
ukoliko se desi da imam posao dizajna od 1000kn,a netko ne zeli za tako male pare radit.. ne mora... netko drugi hoce

ovo je primjer besmislene i deplasirane rečenice koja zvuči kao da si se posvađao sam sa sobom i svima koji imaju nešto za prigovoriti na cijenu čak i prije nego je itko išta rekao.

Nadalje, s obzirom da se radi o stranicama za tvrtke razne, i da se radi o takvoj cijeni koju si stavio koja pretpostavlja low-end kvalitetu rada time rušiš cijene struke i prosjek kvalitete radova na tržištu, pa se nemoj čuditi što i nepozvani gosti komentiraju ovaj oglas. Ako ti naplaćuješ stranice za tvrtke malo novaca, onda će netko drugi tko ne zna razliku između kvalitetne i loše web stranice pljuvati po nama koji živimo od toga i naplaćujemo pošteno svoj rad, pa će se možda neki od naših klijenata osjećati loše, da preskupo plaća naše usluge (što bi bilo nerealno)... i tako.
Catch my drift?

Još jedna stvar, nisi niti izblizu rekao koliko kompleksne stranice trebaju biti, nisi naveo nekoliko primjera (što bi bilo vrlo poželjno) da ljudi mogu procjeniti o kakvom i kolikom poslu se radi prosječno, to bih ti preporučio ako želiš da se ljudi jave.

Sretno s oglašavanjem u budućnosti.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 30.07.2008 11:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrv0j3 wrote:
mogu razumjet ovakve odgovore od djece na "forumima" tipo net.hr ... ali od ljudi koji stvarno rade nesto ovo nemogu vjerovat... sad i da vam zelim dat posao da radite dizajn za 10 000kn nebih vam dao radi ovakvih odgovora,a osim toga.. da zelim dizajn za 10 000kn nebih se obracao vama tu, nego nivas.hr i slicnima...

Ajde mi dajte argumente radi cega je vas dizajn od 5000kn bolji od dizajna od 1500kn?
(tek toliko jer sam ja ocito neznalica pa ono... pojasnite mi)

Ovi vasi odgovorio su ispali da ste totalna djeca,a ne ljudi koji profesionalno obavljaju posao,ako vam se ne svida placa jednostavno se ne javis.. ali ocito i ovaj forum dolazi na to da ljudi lijece svoje frustracije odgovorima na pojedine teme...

Oprostite,ali ocito ste tako puni posla i dobro radite da morate trazit posao na forumu! Bravo!

NHF!

Lp!


naravno da NHF ,
ali nemoj ljude zvat isfrustriranima samo zato sto si ti neznalica.

i da imas 10000 Kn, nemam vremena za tebe ..
tako da NHF Smile
Back to top
View user's profile Send private message
dbomez



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 163
Location: Pula

PostPosted: 31.07.2008 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako smo isfrustrirani to je radi likova kao sto si ti. Dolazis tu i ponasas se kao kaubojac, pa vidio sam bolje slozene ponude na freelance sajtovima namjenjene indijcima i pakistancima gdje se trazi izrada sajta za 5 dolara. Totalno si nerealan i ne poslovan. Jednostavno ako se tako budes obracao klijentima a i buducim suradnicima dobit ce kiflu a ne stranicu. Uvijek treba ciljat na posten i prijateljski odnos, a sa ovkvim stavom neces nista postic. Mene vec sada potices da se mislim dali si jedan od "onih" muljatora kakvih je na svakom koraku. Dolazis tu i vrijedjas ekipu a jedino ko je nesto krivo napisao si ti, znas onu staru, ako ti 10 ljudi kaze da si lud pa ti lezi na pod i valjaj se.

btw: pretpostavljas da ako ekipa ide na forum da traze posao na forumu? neznam ko ti se od ovih javio da mislis da traze? a i ako se trazi ne kuzim u cemu je problem? i ja sam prije trazio, kad odradim neke poslice mozda cu opet, ne vidim u cemu je tu problem, ako je dobro placen i isplativ posao moze doci i preko newsgrupa sto se mene tice, no ipak mislis da je najbolje onak balkanski sve preko poznanstva?

btw2: zasto nebi lijecili frustracije na takvima ko sto si ti?
btw3: ako ne kuzis razliku dizajna od 1500 i 5000 kn jasno je da nisi upoznat sa tematikom tako da ono, chill out i odi gnjavi pakistance i indijce iako brijem da ovim stavom neces ni tamo nis postic.
Back to top
View user's profile Send private message
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 31.07.2008 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U opće se ne treba obazirati na takve.... niste mu trebali ništa pisati. odradit će mu to neko sigurno,a to što če dobiti je ofrlje i to će funkcionirati jako kratko zato što mu klijenti neće biti zadovoljni ili će morati odbijati poslove koji su malo kompliciraniji. Tako da takve padobrance koji ne shvačaju posao ozbiljno ne treba ni doživljavati.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 31.07.2008 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zabavno Laughing

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
_FLYER_



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 72
Location: sarajevo / zagreb

PostPosted: 31.07.2008 22:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neznalica sa stavom kaj vi hočete?! kaj vi znate?! a traži da netko radi za njega. joke.
Back to top
View user's profile Send private message
hrv0j3



Joined: 03 Aug 2007
Posts: 34

PostPosted: 01.08.2008 00:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Oj svima! Smile

Nisam ni citao sve komentare, nemam volje za takve rasprave niti nesuglasice ...

ja sam trazio dizajnera, posto nije rijec o poslu za firmu i slicno nije mi se dalo
pisat gluposti nego sam isao "in medias res" tako da se u 2 jednostavne recenice
shvati sto trebam i sto trazim...

ocito su svi shvatili sto trebam i sto trazim i sto dajem Very Happy ...

da sam ovakvu ponudu stavio na posao.hr i napisao da posao nudi firma xyz d.o.o. shvatio bih komentare.. ali ovako mi nema smisla... obican covjek trazi drugog obicnog covjeka da rade zajedno... i tocka.. zasto da kompliciram zivot i vama i sebi? ...

trenutno imam 3 dizajnera s kojima radim,ali ih trebam jos radi toga sto ima previse posla u premalom roku i onda moram imat na raspolaganju vise ljudi...

Ja sam neznalica za dizajn i zato zaposljavam covjeka koji to zna... ja radim samo php/mysql i odrzavanje servera ... dalje zaposljavam ljude koji znaju sta rade tako da ja ne radim stvari koje ja neznam radit.. ja se ne sramim reci da NEZNAM ... Smile jer neznam..ali svoj posao znam...

Kao sto sam rekao, tko voli nek izvoli... kome se ne svidam nek komentare zadrzi za sebe i svih postedi takvih rasprava jer nemaju smisla.. ja mislim da sam ja u pravu, vi mislite da ste vi u pravu,meni je svejedno..recite sta god ocete.. ja i dalje trazim dizajnera jos Smile)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 01.08.2008 07:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nitko ti ništa ne bi rekao da si od početka imao takav pristup...

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 01.08.2008 11:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hihi.. on jos uvijek trazi dizajnera Smile))

ej, sto si stao sada, ajmo se dalje svadjat Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
_FLYER_



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 72
Location: sarajevo / zagreb

PostPosted: 01.08.2008 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mali iz susjedstva je na moru. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 01.08.2008 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_FLYER_ wrote:
mali iz susjedstva je na moru. Very Happy


lol Smile
Back to top
View user's profile Send private message
sIFR



Joined: 17 Aug 2007
Posts: 19

PostPosted: 01.08.2008 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jeste ga napali ko da je prvi i posljednji koji je objavio takav oglas... mozda je covjek malo krivo formulirao svoj post ...ali ne dopada mi se sto ekipa na mi3 (ne svi ali odredjena ekipa) misli da je bogom dana i da moze po svemu pljuvat...
Back to top
View user's profile Send private message
hrv0j3



Joined: 03 Aug 2007
Posts: 34

PostPosted: 01.08.2008 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam iznad toga da se svadjam po forumima.. prerastao sam to... ako netko bas zeli rado cu mu dat svoju adresu pa neka dodje reci sta god zeli...

ja kao osoba koja nudi posao ako ocu mogu napisat svasta... jer ja sam taj koji daje pare i koji odlucuje... ja ne vidim razlog zasto bih se ja morao brinut oko toga da ostavim dobar dojam.. pa ne placate vi mene Smile ...

ja vise necu ni bacat pogled na ovu temu,a vi slobodno raspravljajte i dalje.. ako nemate sta pametnije u zivotu za radit...

najzalosnije sto je po meni pljuvala jedna osoba koja u svom profilu ima kao vlastiti sajt jedan jako jako jadan i siromasan sajt... ali eto on pljuje... a mozda u "stvarnom" zivotu pere pod u nekom restoranu...sad ce neki reci.. "a mozda i ja perem pod" ... a ja cu reci "mozda..." Very Happy

pozdrav! drago mi je da ste se uspijeli malo ispuhat na ovaj nacin!
Ocito da Mi3 vise nije ono sto je nekad bio...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 01.08.2008 21:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hrv0j3 wrote:
najzalosnije sto je po meni pljuvala jedna osoba koja u svom profilu ima kao vlastiti sajt jedan jako jako jadan i siromasan sajt...


Jasi, mislim da si ovo ti! Very Happy hehehehehe

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
sinisa



Joined: 05 Dec 2006
Posts: 134

PostPosted: 02.08.2008 13:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma kakvi .. to mora da sam ja ... nisam svoj sajt pogledao od 2005-te ... jednostavno ne stignem jer moram odgovarat na ovakve postove Smile)))))
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 02.08.2008 13:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemesis wrote:
hrv0j3 wrote:
najzalosnije sto je po meni pljuvala jedna osoba koja u svom profilu ima kao vlastiti sajt jedan jako jako jadan i siromasan sajt...


Jasi, mislim da si ovo ti! Very Happy hehehehehe


hehe nisam Very Happy al hvala kaj misliš da sam to ja... baš si frend... Mad Confused Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group