Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
/Share your maSterwork at www.multimedia-stock.com
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bljuzga



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 11

PostPosted: 04.08.2008 18:13    Post subject: /Share your maSterwork at www.multimedia-stock.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.multimedia-stock.com

web site naše gore list pripreman za svjetsko tržište (uh ovo ozbiljno zvuči).... Budući da smo tek počeli s radom (stranica je stara tek 20-tak dana) ja bi lijepo molio za vašu podršku.

stoga sve svoje kreativne materijale, fotke visokih rezolucija, ilustracije, 3d modele i ine druge stvarčice koje ne mislite prodavati (dakle free) i koje će ti umrijeti pri sljedećem formatiranju harda,molim vas uploadati tamo i share-ti s ljudima iz cijelog svijeta.

Svaka lijepa riječ, sugestija, uploadani materijal je više nego dobrodošao.
I ne zaboravite se registrati kao Artist ukoliko hoćete uploadati!

stranica je još u nekoj alpha/beta fazi pa ne zamjerajte na eventulanim bugićima....

Lijep pozdrav i unaprijed hvala!

Dizajneri svih zemalja ujedinite se! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
clown



Joined: 19 Oct 2004
Posts: 181
Location: Brestovac DC

PostPosted: 04.08.2008 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

polažem mnogo nade za ovaj projekt i dečkima iz ms teama šaljem rispekt. i sam sam uploadao neke svoje fotke gore... a besplatnih fotki i ilustracija na netu je uvijek od koristi nekome...

momci sretno,
clown
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 04.08.2008 20:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

good luck boys...

gratz and have fan Smile cya there...
Back to top
View user's profile Send private message
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 05.08.2008 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čekao sam da netko u hr napravi stranicu ovog tipa, mislim da stranica ima buducnost, već sad sam nasao super stvari

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 06.08.2008 07:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je li vam u planu djelomično komercijaliziranje kao što je to slučaj na sxc.hu-u ili je plan da sve ostane potpuno besplatno?
ne bi škodilo da se barem na neki način nagrade najuspješniji uploaderi. normalno kad stvar proradi kako treba.
inače dobra je domena, djeluje kvalitetno izvedeno i vizualno mi se sviđa. gl

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Bljuzga



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 11

PostPosted: 06.08.2008 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Draga jojo,

sxc je uvijek bila komercijalna stranica i onda kad se predstavljala kao da nije. Sxc, jest zapravio dio jedne jako ogromne korporacije jupiter images koja jede sve ostale stockove za doručak Smile

Ne, ne mislimo se komercijalizirati jer naš benefit u odnosu na ostale sitove je i mora ostati free kreativni sadržaj na jednom mjestu. Dakle ukoliko netko treba elemente za izradu web sitea o tenisu, cilj nam je da isti dođe na multimedia-stock.com u search upiše tennis i dobije sve potrebne elemente (tamplate, fotke, vektore, zvukove, i ine).

S druge strane, odnosno drugi cilj je promocija artista na našoj stranici koliko god to zvučalo pomalo suhoparno ali mi smo zbilja za to da se najaktivniji artisti ili artisti koji dospiju pod "artist of the week" promoviraju na našim stranicama putem bannera. Naravno tu su uključeni još neki kanala kao newsletter ali o tome nešto kasnije.
Dakle, sama komercijalizacija materijala NE, ali promoviranje stranica naših artista na kojima oni prodaju svoje materijale DA.
primjer,....od 100 fotki dovoljno je odovojiti jednako kvalitetnih 30 na naš site, a ostale možete prodavati i dobiti od nas podršku. Svima puno sreće u tome, znam da što se prodaje tiče preko stockova artisti dobijaju jako, jako malen postotak od svojih materijala..... Tipa 15-30% cijene.

eto,
lijep pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
rasljenka



Joined: 14 Jan 2005
Posts: 42

PostPosted: 06.08.2008 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve super, divno i krasno. jedino se tekstovi dosta slabo vide (maaaalo ih potamniti, funkcionalnosti radi)
________
iolite portable vaporizer

Last edited by rasljenka on 01.02.2011 07:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
rasljenka



Joined: 14 Jan 2005
Posts: 42

PostPosted: 06.08.2008 10:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, i "Most popular SEARCHES_" ne radi.
________
los angeles dispensary

Last edited by rasljenka on 01.02.2011 07:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
rasljenka



Joined: 14 Jan 2005
Posts: 42

PostPosted: 06.08.2008 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I, pop-upovi slika bi se trebali otvarati iznad kursora, kada pobjegnu ispod ruba browsera.
________
Honda GL500 history

Last edited by rasljenka on 01.02.2011 07:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 06.08.2008 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@Rašljenka
Imaš edit posta, pa si mogal editirati i sve to u jedan post staviti, nikad nije kasno...
Back to top
View user's profile Send private message
Bljuzga



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 11

PostPosted: 06.08.2008 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rasljenka nema problema, mi jesmo svjesni stvari koji nedostaju na siteu.....kao što negdje napisah čini mi se u prvom postu da smo još u alpha/beta fazi.......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
groove



Joined: 19 Jun 2004
Posts: 39
Location: ZG

PostPosted: 06.08.2008 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

web se kontinuirano razvija...bili smo primorani izaci public kako bi se sto prije napunio sadrzaj
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Skyward



Joined: 27 Aug 2006
Posts: 174
Location: Mamlazoland

PostPosted: 07.08.2008 08:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kolko vidim vec sad imate na pocetku podosta slika i fontova, znaci da vas pune Smile

_________________
NBR member - join us at www.thegamebooks.com
www.gamestats.sail.hr - F.E.A.R stats
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 07.08.2008 18:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E potpuno podržavam ovu inicijativu. Svaka čast, projekt je fenomenalan...
Samo jedna stvar, pri registraciji:

Quote:
Create user
Absolutely Free Global Multimedia Share

Fatal error: Cannot access private property spotForm::$formValues in /home/multimed/public_html/createuser.php on line 189


Pokušam se ponovno registirirati, kaže da mi je mail u uporabi kao i nick, a još nisam primio confirmation mail...

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Bljuzga



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 11

PostPosted: 07.08.2008 20:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Puno, puno hvala na podršci
bug ćemo ispravit čim prije....dobro je da znamo da ima i toga, jer do sada nismo imali problema sa registracijama.

confirmation mail, na našu nesreću, obično stiže u spam ili trash folder.

tnx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 07.08.2008 21:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Čestitam na projektu.
Što se registracije tiče imam isti problem kao i Nemesis (Fatal error: Cannot access private property spotForm::$formValues in /home/multimed/public_html/createuser.php on line 189).
Kako reče rasljenka - fontove treba potamniti, a ostalo će doći valjda sa beta i ostalim verzijama Wink

Cheers!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Bljuzga



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 11

PostPosted: 08.08.2008 08:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tnx na podršci.......

ps. bugovi priregistraciji ispravljeni
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 08.08.2008 17:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super, sad sve radi.
Nisam tamo pisao evo ovdje ću da napomenem ...
Radovi (naročito 3D jer zbog njih i pišem ovo) bi trebali imati oznaku formata u kojem su.
Obično ide OBJ ili 3DS što bi trebalo naznačiti artistima koji postavljaju iste jer ovako kao da skidam kinder jaje Smile

Pozz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Bljuzga



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 11

PostPosted: 08.08.2008 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adi piše ti pod type na browseru......za sada imamo samo formate blendera i cineme4d.
U budućnosti predviđamo opciju gdje će artist moću uploadati nekoliko formata, ali za sad ništa od toga.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 08.08.2008 18:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ahm sorry do mene je - ja sam pratio tekst tek kad otvorim rad, hvala Wink
No navedene formate treba hitro uvesti, to je najtraženija roba Smile

Dubwise
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
groove



Joined: 19 Jun 2004
Posts: 39
Location: ZG

PostPosted: 11.08.2008 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je nastao nesporazum, ovo su podržani formati: .c4d, .3ds, .max, .dxf, .lwo, .obj, .xsi, .wrl, .blend. ili .zip file u kojem su pomoćni fajlovi npr. texture, environment,...
Samo što za sada imamo uploadane .c4d i .blend Sad

...ostale cekamo da neko uploada pa da vidimo kak radi Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 14.08.2008 21:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma šta reći, super inicijativa... Svaka pohvala za hrabrost i inovativnost. Ovo stvarno nešto drugačije od ostalih gazzillion sličnih sajtova, a još je i "naše gore list"...

Dečki samo naprijed, baš imam nekih dijelova harda di se već paučina nahvatala, a nekome bi moglo koristit...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 15.08.2008 02:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dajte ljudi, regajte se i postatjte svoje radove koje skupljaju paučinu na sebi...

Nikakva korist od toga da je na hardu, a ovako ćete imat korsiti, a i ostali kojima će to puno više vrijediti...
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 15.08.2008 13:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bljuzga wrote:
confirmation mail, na našu nesreću, obično stiže u spam ili trash folder.

Bilo bi barem dobro da nakon šta se registriraš otvori novi page na kojem piše da je registracija bila uspiješna. Ovako otvara ponovo formu za registraciju pa nije jasno jesi li se registrirao ili nisi (ako ne zaviriš u spam ili trash folder).

Edit: Nažalost confirmation mail nije stigao ni u Spam ni u Trash, samo da znaš.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Bljuzga



Joined: 26 Oct 2007
Posts: 11

PostPosted: 18.08.2008 09:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

segen wrote:
Bljuzga wrote:
confirmation mail, na našu nesreću, obično stiže u spam ili trash folder.

Bilo bi barem dobro da nakon šta se registriraš otvori novi page na kojem piše da je registracija bila uspiješna. Ovako otvara ponovo formu za registraciju pa nije jasno jesi li se registrirao ili nisi (ako ne zaviriš u spam ili trash folder).

Edit: Nažalost confirmation mail nije stigao ni u Spam ni u Trash, samo da znaš.



Rješeno....
ne znam zasto nam se to događa, činimo sve da se ispravi...

tnx
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group