Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Gdje ima Varier stolica u HR?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 11.08.2008 05:43    Post subject: Gdje ima Varier stolica u HR? Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.varierfurniture.com/

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nave



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 257
Location: Osijek

PostPosted: 11.08.2008 08:23    Post subject: Re: Gdje ima Varier stolica u HR? Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
http://www.varierfurniture.com/


Koliko vidim to su zapravo Stokke www.stokke.com stolice ...
njihove proizvode "drze" Somec interijeri http://www.somec-interijeri.hr/ (web im je koma, tako da nije preporucljivo traziti suvislu informaciju na sajtu..)
eto... put pod noge do Buzina, javi sto si kupio Wink

P.S. BTW cijene su paprene, mozda se vise isplati kupiti u Austriji i platiti carinu nego kupiti kod nas (?) Evil or Very Mad

_________________
stručnjaci za ništa, eksperti za sve
A.Dedić
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 11.08.2008 09:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stokke navodno proizvodi i u Sloveniji. Nisam siguran je li to striktno drveni asortiman ili ima i ostalog namještaja.
Navodno (znači samo navodno) se može kupiti njihov namještaj jeftinije u Sloveniji.

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 11.08.2008 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Stokke sad proizvodi samo namještaj za klince. Pogledat ću i u Buzinu, ali ako netko
ima pojma gdje se još može pitati, slobodno neka javi.

BTW, u UK je Variable £242.10, a Thatsit £789.00

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 12.08.2008 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U Somec interijerima Variable je oko 3.200 kn, a Thatsit (kožni) oko 12.500 kn.
Rok isporuke je 45 dana. Na gotovinu 10% popusta.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 12.08.2008 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A jesi li razmisljao o Aeronu?

http://www.hermanmiller.com/CDA/SSA/Product/0,,a10-c440-p8,00.html


navodno je to jedna od najboljih sjedalica (mzzda kosta malo vise od gorenavedenih ali navodno vrijedi).

Last edited by Dr01 on 12.08.2008 14:21; edited 1 time in total

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 12.08.2008 14:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nije varier ali je slican, mozda ovo treba pod plagijate Smile , poklanjam ga samo da mi ne smeta
mogu te povezati i sa covjekom koji ga je radio

Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 12.08.2008 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dr01 wrote:
A jesi li razmisljao o Aeronu?

http://www.hermanmiller.com/CDA/SSA/Product/0,,a10-c440-p8,00.html

navodno je to jedna od najboljih sjedalica (mzzda kosta malo vise od gorenavedenih ali navodno vrijedi).


12K+ http://www.njuskalo.hr/oglas107041

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 12.08.2008 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
nije varier ali je slican, mozda ovo treba pod plagijate Smile , poklanjam ga samo da mi ne smeta
mogu te povezati i sa covjekom koji ga je radio


Probao sam klečaljke sa fiksnim podnožjem, ali nedostaje im klackanje naprijed-nazad koje i je najbitnije u cijeloj priči o aktivnom sjedenju.

Tebi ova tvoja ne odgovara?

BTW, slična tema je već bila na mi3ju.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 12.08.2008 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maratz wrote:
Tebi ova tvoja ne odgovara?


Ne, moja kraljeznica je toliko shebana da mi nista ne odgovara.
Makar bi se u rangu cijene od 12k naslo nesto ali za sada to ne dolazi u obzir
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group