Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
7. natjecanje u web dizajnu (nagrada 1000 KN)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NEOMEDIA



Joined: 06 May 2007
Posts: 111
Location: Zagreb

PostPosted: 27.10.2008 18:16    Post subject: Re: 7. natjecanje u web dizajnu (nagrada 1000 KN) Add user to your forum ignore list Reply with quote

mAtAk wrote:
LifeCanBeFun wrote:
Jel se vama uopce isplati gnjavit s tim za web od 1000 kn?... bolje bi bilo da si nadete neki besplatni template s neta. Sigurno bi se naslo kvalitetnih, čak sam siguran - kvalitetnijih nego oni koje ce netko ici radit za 1000 kn. To je moje misljenje... al ko voli nek izvoli...

Smile Smile


radili su se kvalitetni dizajnovi prvo BESPLATNO pa i za 500 kuna, a vjerujem da će za 1000 kuna biti duplo bolji nego prošli. uostalom, mušterija zna otprilike koliko može uložit - nisu svi - Grad!

netko za novce vjerovali ili ne nešto i radi Rolling Eyes


Najam jedrilica - 5000 eura tjedno u sezoni, brodovi vrijedni po 200.000 eura a tip za dizajn weba daje, koliko, par tisuća kuna.

Taj web će tako i izgledati , a klijentela izvana će sigurno unajmiti jedrilicu kod tvrtke čiji web izgleda kao lokalna mehaničarska radionica...

Inače, cijeli biznis najma brodva je ektremno razvijen online, svega ima, velika lova se vrti, google pozicija je primarna za uspijeh...

Uvjeren sam da svi s nestrpljenjem očekujemo taj "dobar" dizajn koji si dobio za nula kuna, kasnije za 500 - što ćeš tek za 1000 dobiti? I naravno rado bi poslije pratili leadove koje je tvoj klijent dobio preko weba, da ne govorimo o konverzijama...

_________________
NEOMEDIA :: kreativne komunikacije
Hrvoje Budin
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 03.01.2009 12:50    Post subject: cijene web-dizajna Add user to your forum ignore list Reply with quote

vidim da ste opako nabrijani, pa da prvo pitam, da i mene ne razapnete. Rolling Eyes
dakle, želimo napraviti redizajn weba časopisa Re i iskodirati potpuno novi sajt. zanimaju me vaša mišljenja o cijeni: a) samo dizajna te b) dizajna i izrade sajta. u nastavku je ono što bismo htjeli - možda nije dovoljno profesionalno sastavljeno, pa nas podučite ako smo negdje fulali.
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation molim vas da imate u vidu sljedeće: to je časopis za umjetnost i kulturu koji izdaje neprofitna udruga u kojoj svi rade volonterski, a budžet nam je vrlo ograničen jer nas zasad financira samo Grad. kad upadnemo u Ministarstvo onda možemo razgovarati ozbiljno. Laughing Wink

STRUKTURA SAJTA CASOPIS-RE.NET

STALNI DIJELOVI DIZAJNA SVIH STRANICA SAJTA (BOXOVI)
Izbornik (linkovi se otvaraju u postojećem tabu):
1. Početna (stranica 1, home)
2. O časopisu (stranica 2)
3. Prodajna mjesta (stranica 3)
4. Arhiva (stranica 4)
5. Galerija (stranica 5)
6. Kontakt (stranica 6)
7. Linkovi (stranica 7)
Vijesti (linkovi se otvaraju u postojećem tabu, stranice 8.1, 8.2, 8.n)
Linkovi (novi tab, ako ne može onda novi prozor):
1. Udruga „parNas“ (parnas.hr – treba izraditi)
2. ReForum (reforum.blog.hr – gotov)
3. KIČMA (kicma.parnas.hr – gotova)

OSTALE STRANICE
prva vijest – novi sajt (stranica 8.1; sljedeće vijesti: 8.2, 8.3, 8.n)
prvi članak (stranice 1.1; sljedeći članci: 1.2, 1.3, 1.n)

CMS
- ubacivanje vijesti (u box Vijesti, datum i naslov, kao linkovi na 8.1, 8.2, 8.n)
- uređivanje teksta
- ubacivanje fotografija, automatski thumbnailing
- ubacivanja linkova na stranice i fajlove (novi tab, ako ne može onda novi prozor)
- mogućnost automaziranog kreiranja stranica (1.2, 1.3, 1.n te 8.2, 8.3, 8.n)

UKUPNO
9 stranica, mogućnost automaziranog kreiranja novih stranica
stranica 1 (home, početna)
stranica 1.1 (početna-prvičlanak)
stranica 2 (o časopisu)
stranica 3 (prodajna mjesta)
stranica 4 (arhiva)
stranica 5 (galerija)
stranica 6 (kontakt)
stranica 7 (linkovi)
stranica 8.1 (prva vijest)

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 03.01.2009 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Trebao si novu temu otvoriti, ova je silovana Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
finn



Joined: 11 Aug 2005
Posts: 90
Location: Rijeka

PostPosted: 04.01.2009 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stavio sam ga pod Web > Client-side. jel to ok?

_________________
Car je gol!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Natječaji All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group