Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.racunalni-obrt.com

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
peugeot_bebe



Joined: 13 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 13.09.2008 19:18    Post subject: www.racunalni-obrt.com Add user to your forum ignore list Reply with quote

Update:

stranica je zavrsena, napunjena sa sadržajem itd.

www.racunalni-obrt.com

Nadam se da vam se dopada.

Pozdrav

Last edited by peugeot_bebe on 16.12.2008 18:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
suncek



Joined: 18 Feb 2005
Posts: 614
Location: Zgb

PostPosted: 13.09.2008 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ak se ne varam tam po infom (o nama) ti fale podaci o obrtu vlasnici, maticni broj i djelatnosi po klasifikaciji (to bi kao po zaknu moralu biti)

i drugo, malo mi je cudno ime domene nikako mi neide uz djaltnosti kojima se bavite.. prva asocijacija mi je bila da servisirate piceke...

_________________
----->
studio-propaganda.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 13.09.2008 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keepit good Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
peugeot_bebe



Joined: 13 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 13.09.2008 19:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam znao za ovo sa maticnim brojem i klasifikacijom... Budem provjerio, hvala...

Gleda naziva... eh... prilikom otvaranja obrta nismo mogli smisliti nista pametno (citaj: bilo je previse prijedloga, pa se nismo mogli odluciti), pa smo isli sa "keep it simple", tj. "nemoj se zamarati sa tim stvarima" ionako je bitno da se radi, a ljudi ce nas zapamtiti po radovima... bar se nadam Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 13.09.2008 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel ovo FLV na uvodu?
To je greška, jer korisnici sa slabijom konekcijom, pa čak i slabijim brandboard opcijama imaju žešću trzavicu, a potom čekanje uz prilično nezanimljivo buljenje u ekran TVa Smile

Vjerujem da vam je to stvorilo i problem sa prelazom pozadina (dakle vidljivim cutom između interaktivne površine i svima nam dosadne browserske praznine).
Ujednačite sve, smanjite TV i postavite isti "u porostr".

Evo zgodan primjer:
www.nunodias.net
Vaš čitav sadržaj naravno ide u i na TV, te isti treba da zauzima veći dio monitora.

Pozz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 13.09.2008 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vise manje sve ok, jedino da možda onaj noise sample kod prebacivanja malo omekšaš jer nakon par puta počinje malo smetati ali inače sasvim ok sve zajedno.. poz

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
peugeot_bebe



Joined: 13 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 13.09.2008 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adi wrote:
Jel ovo FLV na uvodu?
To je greška, jer korisnici sa slabijom konekcijom, pa čak i slabijim brandboard opcijama imaju žešću trzavicu, a potom čekanje uz prilično nezanimljivo buljenje u ekran TVa Smile

Vjerujem da vam je to stvorilo i problem sa prelazom pozadina (dakle vidljivim cutom između interaktivne površine i svima nam dosadne browserske praznine).
Ujednačite sve, smanjite TV i postavite isti "u porostr".

Evo zgodan primjer:
www.nunodias.net
Vaš čitav sadržaj naravno ide u i na TV, te isti treba da zauzima veći dio monitora.

Pozz


Bok,

nije mi jasno, na koji uvod mislis. Onaj gdje se kamera priblizava televiziji? Radjena je u flashu fame po frame u zasebnoj sceni.

Ne mogu smanjiti tv jer mi onda ne stanu slike u ekran. Ovako mi je na knap.

Zamisao je i bila da nema ruba sa pozadinom, ali ne znam kako to izvesti. Tv je radjen u 3D-u, i ako napravim vecu rezoluciju slike bojim se da ce stranica biti "teska".

BTW flv je jedino animacija u portfoliju.

THX.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 14.09.2008 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lol zanimljivo
Back to top
View user's profile Send private message
peugeot_bebe



Joined: 13 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 17.09.2008 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala svima na savjetima.

Evo pokusao sam malo popraviti stvar. Very Happy

www.racunalni-obrt.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 18.09.2008 08:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tipografija bi mogla bit bolja. definitivno bi digla sajt.
Back to top
View user's profile Send private message
peugeot_bebe



Joined: 13 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 17.12.2008 12:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mali update na stranici. Napokon je gotova... bar se nadam.

www.racunalni-obrt.com

P.S.: ukoliko se potkrala neka greskica, molio bih za razumjevanje.

Pozdrav

_________________
http://www.elvistomljenovic.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
developer171



Joined: 19 Nov 2008
Posts: 38

PostPosted: 17.12.2008 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni sasvim ok, volim 3d i flash, ja volim ovu stranicu
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 17.12.2008 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni samo radi link 'portfolio'...
Back to top
View user's profile Send private message
peugeot_bebe



Joined: 13 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 17.12.2008 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala,
problem je sto mi swf. fajlovi koji se pozivaju na ostalim linkovima imaju ok 900 kb, a nisam stavljao preloader... hm... to sam sinoc primjetio kad sam uplodao preko ftp-a. Moram naci uzrok tako velikih fajlova... a samo je tekst u pitanju Sad

Rijesio sam - problem je bio u "fuzz" efektu na pocetku svakog swf-a... iako se sastoji od 4 slikice velicine 8kb svaka, swf bi imao 650kb minimum, a bez njih do 15kb max.

_________________
http://www.elvistomljenovic.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 17.12.2008 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..meni sve radi, bas je kul site !

..kao sto netko vec rece gore, i mene buni naziv domene, nikako nebi ocekivao da radite to sto radite...

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 18.12.2008 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

duddits wrote:
..meni sve radi, bas je kul site !

..kao sto netko vec rece gore, i mene buni naziv domene, nikako nebi ocekivao da radite to sto radite...


potpisujem...

i da dodam... u tekstu ovaj glow efekt na slovima čini slova nekako mutnima, jer su malena.
I mislim da bi čak i bilo bolje da u portfoliu, u meniju promjeniš font.

Eto toliko od mene. Keep up the good work! Smile

Pozdrav,
Vjeko

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
peugeot_bebe



Joined: 13 Sep 2008
Posts: 9

PostPosted: 18.12.2008 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentarima

Isprobavao sam sa cistim fontom, na televiziji, ali izgledalo mi je nekako umjetno... sto se tice fonta u meniju portfolija... zalim.... on ostaje Very Happy Wink

Mozda sam trebao staviti ovo u WIP sekciju, ali taman kad pomislim da je gotovo javi se nesto novo... uvijek moze bolje, ljepse, zanimljivije...

Nažalost fuzz efekt prilikom "promjene kanala" je morao otići dok ne nađem bolje rješenje. Do sad je bio napravljen od cetiri slike ubacene u cetiri frejma, ali takvo rješenje se pokazalo nemogučim jer fajl postaje prevelik.

Da li imate nekakav savjet? Mislio sam ovako:
U prvi frejm ubacim action koji mu kaze da nepravi movie clip veličine 600x400px, na poziciji xy, podjeli ga na kvadrate 5x5 px i na random im dodjeli boju (bijelu, dvije nijanse sive i crnu).
Isti action ponovim u sljedeća tri frejma ili mu kazem da on mjenja boje kvadrata svaki određeni frejm.

Nisam web dizajner, programer i sl., ja i kodovi hm... Rolling Eyes

Mozda neki link sa sl. tutorialom...

thx.

_________________
http://www.elvistomljenovic.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group