Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Senior PHP / AI developer wanted in da house!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nevio



Joined: 25 Dec 2007
Posts: 173
Location: New Jersey / Rijeka

PostPosted: 19.10.2008 03:36    Post subject: Senior PHP / AI developer wanted in da house! Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pozdrav,

Eto trazimo jednog zbilja kreativnog, kvalitetnog te iskusnog PHP developera da nam se kroz 2 mjeseca joina u ekipu i udrugu. Fali mi osoba koja ce ce se derat na Trident-a samnom Smile

O cemu se radi? Nebi rekao ovdje. Reci cu da se radi o "vrlo velikom" i zahtjevnom projektu, sastavljen iz 3 segmenta te kao takav njegova srz je umjetna inteligencija.

Radi se o niche ideji, web 3.0 like po nekim teorijama. Znaci ne 3D i te fore.. Semantika te jos par pojmova su tu kljucni. Ak neznas sta je to... wikipedia Semantic web

Dakle ono sto trazim ( znanje ). Listam bez redoslijeda, pucam iz glave:

1.) PHP OOP ( Namespaces, lambda i te stvari su MUST ) ( PHP 5.3.0+ )
2.) Poznavanje MVC, Singleton, Factory te Observer pattern-a. + dobivas jos jedan novi
3.) XML, XSL, RDF moras zvakat! Sto vise o ml-u znas, to bolje
4.) Zend framework is a MUST
5.) Perl, Bash eto to bi bilo nice
6.) C ili C++ ili Java . Ne moras znat do kraja, samo da se znas snalazit kad doleti problem kojeg treba rijesit. Hint ( C preferiramo zbog izrade php exstenzija )
7.) Moras biti musko ili zensko. Mutanti nek se drze X-Men-a!
8.) Linux je osnova svega.
9.) Ajax, opcenito Javascript a ponajvise Prototype i jQuery
10.) AIML ( Artificial intelligence markup language )
11.) Ne radis u Dreamweaveru jelda? ( ZDE )
12.) CSS 2, XHTML/HTML te bilo bi super kad bi recimo pratio standarde! Ovo nije toliko bitno, mogu ja ovaj problem preuzet ako osoba zna sve iznad a ovo ne.
13.) Stvar tipa Zend Certified Engineer bi nas lupila ko budalu samar no nije potrebno. Dapace skola nas uopce ne zanima. Zanima nas samo tvoje znanje i ovo ispod.
14.) MySQL / Postgreic / MsDjubre

Neke osobine o tebi:

1.) Kreativan
2.) Komunikativan/a ( mumije ne primamo )
3.) Snalazljiv/a da kad zapadnes u problem, da ga znas rijesit.
4.) Iskren/a
5.) Pouzdan/a
6.) Iz Rijeke ili blize okolice.
7.) Velika zelja da se nesto promjeni na hrv webu, kao i u rijeci!
8.) Entuzijasta
9.) Pozitivac ne neki tmurac

Oke, 3 u jutro je. Ne pada mi vise nis na pamet. No znam da ima jos toga no to otom potom.

Ono sto nudimo:

1.) Partnerstvo i lovu ili samo lovu ( ~2.5k $/month u startu, kasnije ko zna )
2.) Salicu kave i koji keksic xD
3.) Opicenu atmosferu
4.) Slobodu, flexibilu
5.) Ulaz u udrugu, znaci svi smo ka jedan ravnopravni bez nekakvog sefovanja i ... .
6.) Nema klijenata Smile

Eto, ako je netko zainteresiran za ovakvo nesto, neka se javi na mail ili privatnu poruku tu na mitriju.

email: nevio@socializingat.com

S postovanjem, lol

_________________
http://hr.linkedin.com/in/neviovesic
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group