Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
pluton-design vs. conradgorny

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gbodorr



Joined: 06 May 2006
Posts: 18

PostPosted: 21.10.2008 08:47    Post subject: pluton-design vs. conradgorny Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.pluton-design.com/

http://www.conradgorny.com

prije nekih 6 dana sam videl cist isti dizajn nekog tipa iz australije, ovi tipovi su frknuli sve ;p

al neznam koj je link do tog, fakat se nebi mogel sjetit, mozda je neko drugi videl Very Happy

Last edited by Gbodorr on 25.10.2008 15:30; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 21.10.2008 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mozda neki flash template?
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
ITS



Joined: 06 Feb 2008
Posts: 377

PostPosted: 21.10.2008 09:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kontam da su jedino mogli mazniti ideju nekom, ali sam kod ne. Zato što se radi o malo kompleksnijoj izradi. Ne znam kako izgleda original na koji aludiraš, ali predpostavljam da je rađen na principu main.swf-a pa da se u njega loadiraju komponente, što nas dovodi do zaključka da su mogli prasnuti samo kod iz main.swf-a, koji se sastoji od par redaka AS-a.
Nisam siguran da sam u pravu s toga me nemojte uzimati za riječ, samo glasno razmišljam.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 21.10.2008 11:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo sam pregledavao portfolio, i vidim da imaju defaultne psd template za logice koji se mogu pronaci po forumima, a stranica je isto vjerojatno neki temp, moguce sa flashden-a Smile

isto tako brijem da za stvar koja svira u backu nemaju odobrenje Very Happy

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gbodorr



Joined: 06 May 2006
Posts: 18

PostPosted: 25.10.2008 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo nasel sam..

http://www.pluton-design.com/
http://www.conradgorny.com/
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 25.10.2008 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Flash DEN
http://flashden.net/item/complete-xml-site-fullscreen-strongtemplatestrong-v2/14222
Puni pregled http://flashden.net/files/36690/index.html
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 25.10.2008 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lik se još nomirnirao za vidi top 100 '08 Rolling Eyes

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
klompa



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 164

PostPosted: 26.10.2008 04:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LifeCanBeFun wrote:
lik se još nomirnirao za vidi top 100 '08 Rolling Eyes


i ktomu jos samo sshh biti ce da biti ce finalist Razz
Back to top
View user's profile Send private message
ghosap



Joined: 18 Sep 2003
Posts: 79

PostPosted: 26.10.2008 15:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

klompa wrote:
LifeCanBeFun wrote:
lik se još nomirnirao za vidi top 100 '08 Rolling Eyes


i ktomu jos samo sshh biti ce da biti ce finalist Razz

hm, koja je logika Vidi-u da dopušta prijavu stranica koje su izrađene na kupljenom predlošku ...

_________________
. . . and when the balance is lost all that is left is the reckening . . .
Back to top
View user's profile Send private message
Adi



Joined: 19 Dec 2005
Posts: 543
Location: Bihac

PostPosted: 26.10.2008 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ghosap wrote:
klompa wrote:
LifeCanBeFun wrote:
lik se još nomirnirao za vidi top 100 '08 Rolling Eyes


i ktomu jos samo sshh biti ce da biti ce finalist Razz

hm, koja je logika Vidi-u da dopušta prijavu stranica koje su izrađene na kupljenom predlošku ...


Zato što su površni.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 27.10.2008 09:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajd da su to neki cool flashevi, pa ono.. ovo se niti ne isplati komentirati. Nisu jedini, ocito jos netko ima isto takav template...
Back to top
View user's profile Send private message
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 12.11.2008 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ali najjače mi je ovo:


Ali najsmješnije od svega je ta pjesma koja im svira na stranici! Enciklopedijski primjer ironije! Evo i malo teksta pjesme:

Quote:
And don't tell me you're sorry 'cause you're not
Baby when I know you're only sorry you got caught

But you put on quite a show
Really had me going
But now it's time to go
Curtain's finally closing
That was quite a show
Very entertainin'
But it's over now (but it's over now)
Go on and take a bow
Ohhh...

Ohh, and the award for the best liar goes to you
For making me believe that you could be faithful to me
Let's hear your speech out


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. a možda je ovo neka podružnica "Tatjana design studija"? Izgleda da djele poslovnu politiku, pa su možda i povezani Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berko



Joined: 11 Mar 2004
Posts: 173
Location: Varazdin

PostPosted: 12.11.2008 01:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... a lik izgleda niti nezna koliko ih radi u tom "studiju"; na stranici "O nama" govori o "timu dipl. inžinjera računalstva" i o "timu mladih i prespektivnih ljudi", dok na stranici sa vijestima upučuje potencijne klijente da se neka jave NJEMU i da će im ON izaći u susret sa "odličnim" idejama. Nekako mi se čini da je taj "studio" smješten u spavaćoj sobi nekog klinca koji je zabrijao da je cijeli studio.
I sad kad si razmislim da je "njima" ili njemu, trebalo cijelo ljeto, prema navodima iz "vijesti" da naprave tu stranicu, točnije prilagode template, pitam se koliko bi mu trebalo da napravi neku pravu web stranicu za koju bi sve morao raditi... ako je to u stanju napraviti, naravno.

MIslim, ok, koriste template.... neka im... ali nemože onda tvrditi kako oni rade najbolji design, kako su oni (on) radili tu stranicu i sl. To je lažno reklamiranje. A i jaaaakooo mi je upitna ona ikona od Vidi web Top 100, jer na stranicama od Vidi web 100, nema te stranice pod kandidatima za nagradu, a i mislim da tu ikonu na svojoj stranici smiju imati samo pobjednici natječaja.

_________________
www.3dhr.net
moja galerija radova: http://berko.3dhr.net/radovi/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brandzigners



Joined: 26 Aug 2008
Posts: 14
Location: Zagreb

PostPosted: 12.11.2008 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pod kontaktom mu je mail:

pluton15@gmail.com

hm.. da mi znat sta je ovo "15"... Laughing

_________________
http://www.brandzigners.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Nyo



Joined: 15 Nov 2007
Posts: 408
Location: Subspace

PostPosted: 12.11.2008 16:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Nakon dana i dana neprospavanih noći"
"Zelimo biti najbolji jer i jesmo najbolji"
"...a mi ćemo ih realizirati u sto kraćem roku je to moguće"

Ovi nisu normalni.
A i ove iz VIDI-ja ne razumijem... Kako to nisu vidi-li Smile

_________________
I didn't fall, I attacked the floor
Back to top
View user's profile Send private message
zipa



Joined: 25 Feb 2007
Posts: 34
Location: Pariz/Pula

PostPosted: 12.11.2008 19:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nyo wrote:
A i ove iz VIDI-ja ne razumijem... Kako to nisu vidi-li Smile

Ma ovi iz VIDI-ja ne vide puno toga. Npr. lista prijavljenih siteova je multiplicirana (upali su mi u oko neki siteovi pa sam vidio da se ponavljaju po 3 ili 4 puta, a za portal vatrogasaca sam siguran da je tamo barem 6 puta).
Pojavljuje se pitanje ima li u stvari toliko prijavljenih siteova koliko je tamo napisano (3403 prijava) ili se u stvari radi o 700-800 jedinstvenih prijava...
Back to top
View user's profile Send private message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 13.11.2008 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kolko ja znam moglo se prijaviti u više kategorija, pa vjerojatno zbog toga vidiš neke duplicirane sajtove Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group