Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Kako napraviti da parkirana domena se učitava iz drugog fold

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zodiac



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 4

PostPosted: 07.11.2008 22:47    Post subject: Kako napraviti da parkirana domena se učitava iz drugog fold Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle, sam naslov govori sve za sebe. Dakle, imam domenu, postavio sam nameservere od hostinga gdje je jedna druga domena primarna, a na hostingu sam dodao parkiranu domenu (Parked domain). Sada me zanima kako da kada se uđe u domenu (pr. mojeime.com) mi učitava iz nekog drugog foruma na primarnoj domeni, koji se nalazi u public_html-u.

Pojednostavljeno, kako da kad uđem u domenu sadržaj mi se učitava iz nekog drugog foldera u public_html-u a ne iz public_html-a?

Pritom ne mislim na redirect, već su mi hosting provideri rekli da moram mijenjati nešto programski u htaccess.txt file-u treba mijenjati a ja neznam što i gdje.

PS, probao sam s
Code:

<VirtualHost moja_ip_adresa>
DocumentRoot moj_direktorij
ServerName ime_mog_servera
</VirtualHost>

ali neće

Molim Vas pomozite!

:givap
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.11.2008 02:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm, pravi je hosting provider kad ti ne mogu omogućiti to u panelu, nego kažu da sam prčkaš po .htaccess-u...

u slučaju mog providera, domenu ne parkiraš nego dodaš kao "add on domain", trebao bi onda moći odrediti na koji direktorij se domena odnosi. ponekad se to automatski definira kao /imedomene/ ali može se kasnije promijeniti.

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zodiac



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 4

PostPosted: 08.11.2008 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok,

ma problem je što ja mogu dodati addon domene, ali mi opet kada uđem na početnu prikaže ime prve stranice tj. ime primarne stranice /imemojedomene a ja želim da bude samo imemojedomene.com a da ga učitava iz imeprimarnedomene.com/imemojedomene.

Ako nisam bio dovoljno jasan, prvi post je konkretnij. Al da, sad stvarno neznam što da radim, a treba mi ovo. Molim Vas ako netko zna, nek napiše.

[/list]
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 08.11.2008 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1 - ulogiraj se u cpanel svog hostinga
2 - makni drugu domenu iz popisa parkiranih domena
3 - dodaj drugu domenu kao addon domenu

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zodiac



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 4

PostPosted: 08.11.2008 13:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Makao ju kao parked i postavio kao addon.

Sada opet trebam čekati 24 sata dok se ne propagira?
Back to top
View user's profile Send private message
zodiac



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 4

PostPosted: 08.11.2008 17:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ne, trebam čekati 2 minute Smile

Dakle, radi. Hvala Vam svima, najbolji ste !
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 08.11.2008 17:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no prob, drago mi je Wink

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 08.11.2008 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TZAR!!1

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group