Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Bigfoot, trgovina obućom za velike dečke :)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 05.12.2008 15:31    Post subject: Bigfoot, trgovina obućom za velike dečke :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://bigfoot.com.hr/

Was sagst du? Danke.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 05.12.2008 16:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ohoho i broja 50 ima, finooo Smile

sve 5, samo mi nekako ne sjedaju boje kod izbora velicine, zbunjujuca mi je ova dosta slicna pozadni pa nisam siguran sto selektiram a sto ne

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 05.12.2008 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Super mi ovi JS efekti Very Happy

Ovako na prvu, one strelice kada ima više artikala, možda da su odmah narančaste boje, a ne tek na rollover, ovako se slabije vide.
Zašto favicon nije jednak znaku?

_________________
mile.is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 05.12.2008 19:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Najs.

Na "info stranicama" bi tekstu možda mogli dati mrvu više kontrasta i srediti czs -> čžš i sl.
(moguce da samo fali class="niceBox" wrapper na tim stranicama trenutno...)

Osobno bi stavio scroll da ide po 3 tenisice barem, po 1 mi presporo, stalno moram
klikat... Ili sloziti tako da slowly automatski rotira kompletan asortiman unutar pojedine
kategorije...

Ili jos bolje, sad kad vec razmisljam :), da nije scroll na klik tek, nego odma na hover
ovisno na kojoj je polovici scrollera mouse trenutno. A ovisno o poziciji od sredine
scrollera da se brzina scrolla povecava/smanjuje :)

A ak maknes misa iz scrolling boxa cijelog, onda se opet samostalno scrolla u krug, cisto
da nije dosadno :)

BTW, fino se neko napathiro tenisica :)))

P.S.
/orders/ je valjda jos u testiranju, ni tam nisu roundani corneri na fieldsetima/formi,
legendi su "na pol puta", u IE7 ima veliki horiz. scrollbar (bez obzira na kojoj rezi)...

P.S. 2:
Dodam tenisice od 399 kn u kosaricu. Klik na "kupi". Gore desno pise "vaša košarica »
sadrži 1 proizvod, ukupno 399,00 kn", a dolje: "Vrijednost narudžbe iznosi: 429,00 kn".

Kuzim da je to s dostavom, ali zasto se to ne uracuna odmah u vrijednost koja pise
gore pod "vasa kosarica »"? (kad se ionako izgleda uvijek pribrojava cijeni tenisica?)
Zbunjujuće uglavnom... A ni na "/stranice/placanje-i-dostava" ne piše ništa o cijeni
dostave...

Zapravo bi najbolje bilo da jednostavno ispod podataka o narudzbi (na mjestu gdje trenutno
samo pise "vrijednost narudzbe iznosi:" izlistate "read-only" sadržaj košarice sa cijenom
dostave, totalom, subtotalom, pdvom i ostalim sto vec treba pisati na nekom računu...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 05.12.2008 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@dr_Hate: thnx. poštimat ću te boje, dobro si primjetio.

@mile: sam sam ih radio. Laughing hihi...
Strelice bih baš i mogao stavit u svjetliju boju, da. Thnx.
Favicon se ne bi skužio baš da je istih boja kao u logotipu... obje su dosta svjetlije...

@Empty:
Hvala i daj mi vremena da razmislim... Smile Smile

Malo mi je glupavo sad i to što su strelice za skrolanje toliko daleko od slika.
(radi i mouse scroll btw. )

A sjebano mi je malo koristit setTimeout u js-u jer mi zna procesor papat malo više nego je preporučeno, al vidjet ću nešto u tom smislu popravit.

Ti bugovi s cijenama su zajeb jer sam kastomizirao i više puta mjenjao logiku kupovanja pa sam se pogubio malo bio... Smile thnx.

Skrola se po jedan proizvod ( i to ručno) zato da izgleda da ih je više... Laughing

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 05.12.2008 19:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nice... možda neke vedrije boje nebi škodile ali to je subjektivno.

http://bigfoot.com.hr/proizvodi/skate/dc-match-eu

Tu je sjena "pobjegla" jer nema gornjeg skrola...

zytzagoo wrote:

BTW, fino se neko napathiro tenisica Smile))


Uf, a kad spatiras 300-tinjak fotki i onda skužiš da postoje pathovi već gotovi, to je bio lol Smile
BTW da su bolje odrezane fotke nebi bilo loše, dosta se vide cutovi...

I zakaj me na klik "stavi u košaricu" baca na košaricu, ostavi me tu di jesam možda ću kupit 5 pari kaj znaš Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 06.08.2009 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel radi ovaj dučančić još, aktivacijski link kod registracije mi rikava, a trebaju mi nove šuze ovećeg broja Very Happy

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 07.08.2009 10:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radi, naravno. Smile

Ne mogu sad provjerit akt. kód jer samo na telefonu imam net (na godisnjem sam jeej) ali bi trebao moci poslat narudzbu i neregistriran. Wink

pozz

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 07.08.2009 18:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

umjesto varijacije lightboxa, slozi da se slike tenisica povecavaju sa jQZoom

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group