Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
..produkt mamurluka prosle nedjelje

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 09.12.2008 21:13    Post subject: ..produkt mamurluka prosle nedjelje Add user to your forum ignore list Reply with quote

sto misle strucnjaci o (re)dizajnu weba ?

btw, ..webom se bavim iz hobija, cak sam si dodao djelatnost na obrt i doo pa mozda kapne koja Smile

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 09.12.2008 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bih puknuo nekakav nekakav mouseover na izborniku, labela ne dolazi baš do izražaja, čisto da se zna na što se klika. I možda suziti taj izbornik po visini...

Kad se klikne na cijene iskoci ti komad koda (favicon) van html-a.

I ono na dnu je jednostavno nečitljivo (linkovi, žuti na bijeloj pozadini)

zašto se ne može kliknuti na reference (i probaj radije cropati dio slike za regerence a ne ovako loše resizane stavit)

Zašto na vrhu piše: "izrada web stranica :: Adepto t.u.o." istom bojom fonta kao i pozadine ?

eh da i još detalj: ako se misliš ovim bavit, ja bih ti preporučio rješit se tablica u layoutu. CSS također.

kod ti je užas, export iz PSD-a pretpostavljam, al dobro crtaš!

inače sviđa mi se dizajn, nastavi tako Wink

Last edited by sphx on 09.12.2008 21:51; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 09.12.2008 21:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fali ti preload images za ove slikice gore što su crno bijele pa onda u boji Smile Sviđa mi se kako si počeo, treba to doraditi...
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
maniche



Joined: 17 Oct 2006
Posts: 52

PostPosted: 09.12.2008 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svaka čast
Exclamation
osvježenje definitivno Smile
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 09.12.2008 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow svaka čast indeed, već dugo nisam vidjela sajt u tablicama Twisted Evil

ne razumijem, čemu služe thumbnaili na koje ne možeš kliknuti?

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 09.12.2008 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sphx wrote:
ja bih puknuo nekakav nekakav mouseover na izborniku, labela ne dolazi baš do izražaja, čisto da se zna na što se klika. I možda suziti taj izbornik po visini...
Kad se klikne na cijene iskoci ti komad koda (favicon) van html-a.
I ono na dnu je jednostavno nečitljivo (linkovi, žuti na bijeloj pozadini)
zašto se ne može kliknuti na reference (i probaj radije cropati dio slike za regerence a ne ovako loše resizane stavit)
Zašto na vrhu piše: "izrada web stranica :: Adepto t.u.o." istom bojom fonta kao i pozadine ?
eh da i još detalj: ako se misliš ovim bavit, ja bih ti preporučio rješit se tablica u layoutu. CSS također.
kod ti je užas, export iz PSD-a pretpostavljam, al dobro crtaš!
inače sviđa mi se dizajn, nastavi tako Wink


mouse over dolazi 100%, trazio sam rjesenje za on mouseover description u 2-3 reda i s opcijom edita boje ali bezuspjesno...
gledao si taman dok sam pisao favicon, rjeseno ( falilo < )
crop referenci svakako !
tablice i css... ...da, jednog dana ako se posvetim vise cijeloj stvari
Kod mi je uzas lol, da, vjerujem da bode oci nekome ko kuzi stvar, da iz psd-a

Tx za pohvale i konstruktivne kritike !!

Last edited by duddits on 09.12.2008 22:38; edited 1 time in total

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Limeni



Joined: 13 Nov 2007
Posts: 109

PostPosted: 09.12.2008 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zeus wrote:
Fali ti preload images za ove slikice gore što su crno bijele pa onda u boji Smile Sviđa mi se kako si počeo, treba to doraditi...


Ma ne fali mu preload nego je radio hover sa JS-om a nije rekao da se ucitavaju sve slike, i one za hover efekt, tako da kad se prede misem preko linka treba vremena dok se slika ne ucita... Bolje to CSS-om napravi.

Dizajn necu komentirat, bolje da to komentira neki dizajner.

A kod, katastrofa. Tablice wtf?!?, nema ni definiran DTD, tagovi napisani velikim slovima, errori...

Ma sve u svemu nikako mi se ne svida!
Back to top
View user's profile Send private message
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 09.12.2008 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tx maniche !

lol, koja tarapana...

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sphx



Joined: 02 Jun 2004
Posts: 109
Location: Split

PostPosted: 09.12.2008 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

duddits wrote:

mouse over dolazi 100%, trazio sam rjesenje za on mouseover description u 2-3 reda i s opcijom edita boje ali bezuspjesno...

Tx za pohvale i konstruktivne kritike !!


http://www.nickstakenburg.com/projects/prototip2 za tooltip

nema na čemu, sretno dalje Wink
Ako te ne zanima baš sama izrada weba, mislim da bi dobro mogao proći kao dizajner.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 09.12.2008 23:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sphx wrote:

http://www.nickstakenburg.com/projects/prototip2 za tooltip


svaka cast Applause !

ide cim ulovim vremena, hvala !
..ma zanima me sve vezano za web ali ucim u rijetkim trenutcima dokolice Smile pa ide sporije nego sto bi islo da se potpuno posvetim tome..
tx za ovo gore jos jednom, stvarno kul stvar !

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 10.12.2008 08:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Header preprazan, kad dođem na web imam osjecaj kao da nista ni nema, a tek kad zascrollam vidim nešto, zatim zelim pogledat thumbnaile i kliknut na njih, kad ono fail... kme Sad

footer me posebno izludio, kad sam htio nešto pročitat.... malo više stavi nekakvih znakova u header i da bude to uočljivije... dolje prema footeru ti je sve zatrpano a gore nemaš ništa...

meni se sviđa dizajn, ali da bi bio potpun trebaš još puno raditi...

kod, imba ftw... /tablice quit
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group