Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tportal

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 10.12.2008 15:46    Post subject: tportal Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj velite na taj novi tportal.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Dr01



Joined: 05 Sep 2004
Posts: 324
Location: Zagreb

PostPosted: 10.12.2008 16:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sličan mi je ovome: www.poslovni.hr zar ne?

_________________
Ja uništiti sve što ne razumeti!!!1
Back to top
View user's profile Send private message
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 10.12.2008 19:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kakav god da je (nisam strucan da pricam o webu) bolji je od starog koji je bio grozan...
Back to top
View user's profile Send private message
nel`chee



Joined: 08 Jul 2004
Posts: 2087
Location: Rijeka

PostPosted: 10.12.2008 20:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.mi3dot.org/news/comments/3731/8/

_________________
art & design portfoliofree Photoshop brushes stuffsketchblogfacebook
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 11.12.2008 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fali ona boja, sve je ok, al nema boje... znaci da nije ok...
Back to top
View user's profile Send private message
maXimus



Joined: 05 Dec 2005
Posts: 55
Location: Zagreb

PostPosted: 27.03.2009 17:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da li netko koristi Operu prilikom surfanja po tportal.hr?

Kod mene se stranica raspadne, točnije izgleda kao da ne učita sve css fileove

Back to top
View user's profile Send private message
waah



Joined: 14 Feb 2009
Posts: 10

PostPosted: 28.03.2009 01:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kod mene isto u operi. ili nisu dobili nikakav feedback ili su po defaultu ignorirali.
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 28.03.2009 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Barem su se riješili onih iFrameova i reterdarluka po pitanju copy pasteanja urla s njihovih članaka. Sada me samo živciraju s promjenom backgrounda na svakoj novoj sekciji i po tome što su izbacili trebu dana... Sad

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
darkqueliss



Joined: 27 May 2008
Posts: 1058

PostPosted: 28.10.2010 07:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

opet redizajn...

http://www.tportal.hr/
Back to top
View user's profile Send private message
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 28.10.2010 09:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mnogo lepo

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 01.11.2010 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Izgleda kao svaki drugi portal...

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 04.11.2010 09:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vj3k0 wrote:
Izgleda kao svaki drugi portal...


hehehe

jel to dobro ili loše? Smile

mislim to je kao da kažeš: izašao je novi golf.... pih 4 kotača 1 volan, bzvz, izgleda kao i svaki drugi auto...

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Vj3k0



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 185
Location: Zagreb

PostPosted: 05.11.2010 07:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne, za mene je to loše.

U zadnje vrijeme gledam kak portali postaju sve bezvezniji, nepregledniji, nestrukturaniji. Imam osjećaj da je čak prije 10 godina bilo bolje organiziranijih portala od sadašnjih. Problem je što portali barataju s puno informacija, a ne znaju ih na što lakši način predočiti korisniku..

Također, dizajn mi je koma, ako se to može nazvati dizajnom (neki fancy font na bijeloj pozadini :-/). Ne razumijem traku u footeru u kojoj se vrte ove vijesti, skoro pa da nit ne stigneš pročitat, a onda se očekuje da još i klikneš na gumb ako želiš proslijedit vijest. Login na web je ubačen između reklama i sadržaja!

Jednostavno ne shvaćam niti odobravam stav portala da na naslovnoj strani mora biti hrpetina sadržaja. Bit će 2 vijesti iz sporta, 2 iz politike, 2 iz zabave i iz svake kategorije jedna mega slika. Tak i tak će osoba otić na kategoriju koja ga zanima, tak da mi takav layout stvara samo konfuziju.

Eto to je moje skromno mišljenje. Smile

_________________
Enthusiastic programmer - Zagreb
HaXe Journal | ilovecode.org | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kres0000



Joined: 26 Sep 2005
Posts: 116

PostPosted: 05.11.2010 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vj3k0 wrote:
Jednostavno ne shvaćam niti odobravam stav portala da na naslovnoj strani mora biti hrpetina sadržaja. Bit će 2 vijesti iz sporta, 2 iz politike, 2 iz zabave i iz svake kategorije jedna mega slika. Tak i tak će osoba otić na kategoriju koja ga zanima, tak da mi takav layout stvara samo konfuziju.


Apsolutno podržavam tvoj stav, no ima razlog zašto su portali tako pretprani... Statistika je statistika nažalost i ona kaže da je bolje imat pretrpan portal... Naravno, ako ti je do love. Ali to je i krajnja svrha većine vlasnika portala, ne?

Stoga kužim to... Jednostavno je tako. Ko god da je probao testirati koji portal i malko gledati analitcse, došao je do te činjenice. Opet kažem - nažalost.

A ovaj t-portal mi je sad zbilja bezličan (barem ta početna, ona jedino i je redizajnirana)... Poredano je sve u redu, al zbilja mu fali osobnosti. Bar malko... IMHO
Back to top
View user's profile Send private message
libero



Joined: 04 Oct 2007
Posts: 115

PostPosted: 05.11.2010 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

me != dezajner

Pa stoga ne razumijem to što vi govorite, ne shavaćam sklad boja, harmoniju tipova fontova, i sl. ali mogu reći kao prosječni uzer da je dojam u prvih 2,17 sekundi otkad sam otvorio tportal dobar. A 99% uzera su takovi kao ja - nedezajneri. Nama prosječnim uzerima je to bitno, mi ne gledamo estetsku stranu, ne analiziramo, ne ulazimo u dinamiku sajta nego jednostavno minglamo po sajtu pa kad nam nešto zapnem za oko kliknemo.

I tu je bitan faktor informacijske entropije, što više vijesti na stranici to bolje, više mogućnosti odabira, za svakog se nešto nađe, koliko tipova ljudi toliko tipova informacija. Povucimo paralelu sa maloprodajom primjerice, jer na kraju krajeva njuz portali su danas u stvari maloprodajni dućani, samo što umjesto robe prodaju informacije. Kad dođeš u konzum imaš stotine, tisuće, proizvoda na policama, živi kaos odabira, milina.

Bit jednog njuz portala je da radi PARE a ne da bude lijep.

_________________
informer.hr
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group