Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ZooMe.org

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dashiv



Joined: 30 Jun 2008
Posts: 15
Location: Novigrad

PostPosted: 13.12.2008 12:09    Post subject: ZooMe.org Add user to your forum ignore list Reply with quote

Predstavljam vam svoj novi web projekt,
riječ je o foto magazinu, ZooMee
nalazi se na adresi http://www.zoomee.org

Magazin pišemo na Engleskom jeziku,
a što pišemo i koji nam je cilj?
Pišemo recenzije, tutorijale, intervjue, članke itd.
objavljujemo fotke mladih kreativnih autora,
Naš cilj je okupiti ljubitelje fotografije i pružiti
im korisno štivo kako bi naučili nešto novo.

ZM radi na Wordpress platformi, a predložak sam ja dizajnirao,
iako je jednostavan mislim da je vrlo funkcionalan.

Kontakt mail: info (at) zoomee.org
Submit mail: submit (at) zoomee.org

Zanima me vaše mišljenje za dizajn i općenito što mislite o projektu.

_________________
- www.sivinjski.com - www.dashiv.com - www.webturist.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
jojo



Joined: 27 Jan 2005
Posts: 1591
Location: insula aurea

PostPosted: 13.12.2008 15:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se sviđa sve skupa. jednostavno je.
kad bude više sadržaja trebat će možda malo bolje poraditi na kategorizaciji i navigaciji.
projekt koji ovisi o sadržaju.

_________________
deviant / malomorgen / videoholik / cimer fraj
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 13.12.2008 19:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo da se potrudim biti konstruktivan. Smile

Prvi dojam koji mi je stranica ostavila jest da je to neki cutenews templejt. Jednostavnost je super stvar i uvijek težim tome da stranica bude jednostavna i pregledna pogotvo kad je fotografija u pitanju ne treba stavljati stvari koje bi odvračale pozornost od glavnog sadržaja u ovom slučaju fotki, al nekako mi je u ovoj priči to sve anemično i dosadno. Nekako mi je sve stisnuto i presitno a možda je samo do mene jer gledam stranicu na 24" monitoru. Zašto se ograničiti na 580px razvucite to malo da sadržaj "diše". Osobno bi da je sve to malo tamnije tako da dodju fotografije do izražaja na toj tamnoj podlozi, i možda bi centrirano bolje leglo. Dodaj boja malo naglasi neke bitne stvari poput RSSa, tagova, tražilice.

Smatram također da kod takvih stvari poput photo magazina treba biti daily update da bi uspio zadržati potencijalnu publiku, pa kod fotografije barem imaš materjala za pisati, a i vidim da vas se već dosta uključilo u to.

Reklamiranje bannerima? Prvo trebaš steć neku publiku, posjetitelje da bi se nekome isplatilo oglašavati na tvojim stranicama. Jer trenutno bez publike bi to bilo kao da staviš jumbo plakat usred pustinje.

Uglavnom svaka čast na trudu, gurajte to. sretno!
Ovo su bili neki moji savjeti, kritike, prjedlozi kako god hočeš. Wink

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
maniche



Joined: 17 Oct 2006
Posts: 52

PostPosted: 13.12.2008 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

takođed,gledam na 22'' i sve mi je sitno,zbijeno u lijevi kut...
da barem centrirate to..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group