Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
(novi) klik.hr
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 30.12.2008 18:44    Post subject: (novi) klik.hr Add user to your forum ignore list Reply with quote

Klik se vratio kući: http://www.klik.hr/

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 30.12.2008 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oćeš mali user testing?

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
LifeCanBeFun



Joined: 28 Apr 2006
Posts: 228
Location: Istra

PostPosted: 30.12.2008 23:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bolji mi je bio stari...

_________________
www.netlex.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
duddits



Joined: 13 Dec 2007
Posts: 148
Location: Ispod Peke 24/7

PostPosted: 30.12.2008 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas mrack zgleda, zglancano do detalja..

_________________
Apartmani i privatni smjestaj. Apartmani na moru. |^|.. Web za apartmane i privatni smještaj
Croatia apartment rentals catalog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 31.12.2008 05:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

segen wrote:
oćeš mali user testing?

naravno :)

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 31.12.2008 10:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je lijepi, jedino mi ovaj bg gadan:
http://www.klik.hr/assets/css/i/patterns/home.jpg

Inace, ima tu mtv.com u tragovima, ne u losem kontekstu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 31.12.2008 10:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moebius wrote:
Inace, ima tu mtv.com u tragovima, ne u losem kontekstu.

Ma znam, naručitelj navalio na banner pozicije iste ko na mtv-ju :)

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 31.12.2008 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

toliko sarenila, boja, backgrounda, fontova... da mi granici sa trashom!
but then again... ja mozda nisam ciljana publika Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 31.12.2008 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemogirl wrote:
toliko sarenila, boja, backgrounda, fontova... da mi granici sa trashom!


HAHA, thx :)

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 31.12.2008 12:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dakle...otvorio sam sajt s namjerom i očekivanjem da tamo pronađem par zanimljivih članaka koji se mogu naći i u offline izdanju i naravno nekoliko fotografija zgodnih ljepotica.

Ono što mi je ekstremno brzo moje oko zapazilo je desni kockasti banner iz kojeg je iskočio Croportal, al pošto vidim da je to random onda možda da sam naletio na neki drugi banner u nizu nebi ni primjetio toliko.
Podloga mi je bila vizualno zadovoljavajuća bez da sam je direktno gledao već dok sam gledao drugi sadržaj ugodno mi je pasala i nije mi odvraćala pažnju.

Drugo što sa pogledao bio je logo koji me zaintrigirao (kao dizajnera) pa sam ga malo bolje pogledao. Ovo je sve skupa trajalo 8,5 sec.

Nakon ovoga više mi ništa nije bilo jasno ...
Desno od logića opet neki banner koji je u sebi sadržavao neku vrstu navigacije sa nekim balunima i tu san se zalipia 20 sec da skužim šta je to jel mi se čini kao banner al opet tu je neka navigacija i onda gledam sitno da abiše "ADE", pa san se totalno zbunia i kidnija odatle.

Bacam pogled na sadržaj dole koji mi je totalno nejasan i tražim neki članak, neke naslove, nešto što bi zainteresiralo, i scrollam dole i izgubim se totalno. Pitam se: "Pa di je navigacija?" (što govori da je uopće nisam zamjetio u moru natrpanosti gornjeg dijela stranice). I onda scrollam nazad i vidim one kocke s brojevima i skužim da je to nav, aj ok. Ovo je sve skupa trajalo 30 sec.

Jedino što sam našao od moje namjere da pronađem na sajtu je bila mini galerija lijepih djevojaka malo niže jel je bilo neizbježno takvo nešto primjetiti jednom muškarcu.
Ostalo na sajtu je neprimjetno, bez težine, izgubljeno u moru drugih elemenata.

Ovo iskustvo trajalo je znači sve skupa max. 120 sec. Vremena izražena gore su mislim preduga za jednog iskusnog surfera kao što sam ja.
Također nisam zadovoljan sa onim što mi je ponuđeno.

Ovdje ne komentiram dizajn, osim onda kada mi je odvuklo pažnju.

Neznam kako je izgledalo prvo riješenje i koliko je klijent imao utjecaja da je došlo do ovoga.

S obzirom da mi papirnato izdanje nije nešto pregledno (prvih par stranica) kad sam ga prvi put otvorio tako mi ni ovo izdanje nije ništa drugačije. Potrebno mi je duže iskustvo korištenja i offline i online izdanja da bi naučia kako ga koristiti. Možda je to nekome bila i najera?

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Anchy



Joined: 23 Jun 2005
Posts: 38
Location: Zagreb

PostPosted: 31.12.2008 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moebius wrote:
Meni je lijepi, jedino mi ovaj bg gadan:
http://www.klik.hr/assets/css/i/patterns/home.jpg


potpisujem Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
v-poster



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 6

PostPosted: 31.12.2008 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

više nego dobar dizajn za stranice jednog ovakvog casopisa, portal nije, s tim da jos ne mogu da skuzim kako (kada vec uletim recimo u jednu od main kategorija) da nadjem arhivu clanaka, osim eto ovih nekih 5-6 headlinea, inace lajkam ovaj zagorski dizajn, zelim reci vjerovatno je da se vratim uskoro Smile
Back to top
View user's profile Send private message
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 31.12.2008 13:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prosli mi je bio tak-tak, al ovaj novi mi nije nesto previse poseban (valjda sam ocekivao vise s obzirom na tim koji je radio cijeli projekt)

Glavna navigacija mi je skroz neprimjetna, tek kad sam isao trazit glavnu navigaciju onda sam je primjetio, a i onda sam se "namucio" da je nadjem. Mozda je to zbog malog ekrana na kojem trenutno gledam... S druge strane, fini goodie na glavnoj navigaciji i stranici koja je trenutno aktivna Wink

Pretpostavljam da je stranica prilagodjena za minimano 1024x768 — imate sitan horizontalni scrollbar pri dnu.

Graficki dio mi se svidja, dosta kicasto, fancy, glamurozno, ali cijeli koncept magazina je takav pa me ne cudi Smile Nadam se da ce i forum dozivjeti slican redizajn u skladu sa cijelim portalom.

Pregledavanje sa iskljucenom grafikom — najveci nedostatak mi je to sto ne mogu vidjeti glavnu navigaciju. Znam da je cijeli portal primarno orjentiran na vizuale, ali ocekujem osnovni element za orjentaciju da je sveprisutan Smile

Eto, nesto na brzinu, nesto je mozda malo ekstremno, ali trenutno sam u ekstremnom stanju pa ne zamjerite Smile. Sve u svemu, jako lijepo odradjeno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 31.12.2008 15:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ukratko: nabacano i sareno

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jabba



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 326
Location: Rijeka

PostPosted: 31.12.2008 17:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nekužim onih 300tinjak piksela praznog mjesta ispod footera i zakaj vidim onaj horizontalni skroler na 1024x768 ili kolko vec.
//el to empty crto? Very Happy

_________________
{COMING SOON!} BenPixel | deviantART | behanceNET
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
base



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 96

PostPosted: 31.12.2008 17:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

još uvijek mi je nekako draže i lakše prolistati pravi klik Smile
malo prešareno za moj ukus
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 31.12.2008 18:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wow, nice stuff! pišite još.

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maniche



Joined: 17 Oct 2006
Posts: 52

PostPosted: 31.12.2008 22:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sviđa mi se menu,baš je nekako fancy.
vizualno to izgleda ok,dok je sadržajno jako loše...my few cents
Back to top
View user's profile Send private message
r3dsc0rpi0n



Joined: 20 Apr 2005
Posts: 354
Location: Zagreb

PostPosted: 01.01.2009 04:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Too busy....


Koji je cilj sajta=? Very Happy

_________________
::: Fortis est, qui se vincit ! ::::
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
killa



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 277
Location: zagreb

PostPosted: 01.01.2009 11:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo prenatrpano i presareno, ali to je tak i tak za klince Wink

_________________
[killa bee]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 01.01.2009 13:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga ?
Back to top
View user's profile Send private message
rdavl



Joined: 24 May 2007
Posts: 31
Location: Zadar

PostPosted: 01.01.2009 13:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemogirl wrote:
toliko sarenila, boja, backgrounda, fontova... da mi granici sa trashom!
but then again... ja mozda nisam ciljana publika Laughing


Klik je trash manje vise Smile
IMHO site je pretrpan i ne pregledan... but dec just me

_________________
"Meow" means "woof" in cat.
Back to top
View user's profile Send private message
Nemesis



Joined: 01 Oct 2005
Posts: 732

PostPosted: 01.01.2009 13:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napokon sadržaj dostojan klika, ono do sad je bio užas, koga normalnoga zanima što maja šuput nosi u svojoj torbici?

_________________
Webastično.com | Last.fm | Twitter
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 02.01.2009 15:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uffff,....

ukratko: jedan veliki mix stilova, kad sam nabrojao cetvrti stil, odustao sam...
izbornik je komedija, prvo sam mislio da je to samo ugly placeholder za pravi izbornik koji ce tek doci, ali sam onda skuzio da je to to O_O.

sa tehnicke strane,... user expirience cista jedinica, za na popravni.

ocekivao vise.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 02.01.2009 20:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dao sam sajtu par dana da se naviknem na koncept, ali ne sjeda mi i dalje...jednostavno ne znam gdje bi prvo gledao, sto bi prvo kliknuo, kako bi uopce dosao do neke informacije

vizualno mi je sajt zanimljiv, ali mi ova kombinacija jakog vizualnog podrazaja + puno sadrzaja daje nekakvu kasu u kojoj ne znam sto je sto

...ne znam kako bih to drugacije opisao Laughing

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group