Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Bahami i Bimini

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jurica



Joined: 17 Sep 2005
Posts: 90
Location: Croatia

PostPosted: 17.01.2009 15:07    Post subject: Bahami i Bimini Add user to your forum ignore list Reply with quote

Još jedan site na test, nama se čini u agenciji da smo napravili dobar posao, ali evo i na mi3dot, da vidite. FullFlash site jednog otoka u Bahamima, koje je Hilton (Capo grupacija) kupila, doslovno poravnala sa zemljomi napravila luksuzni resort. Uglavnom: Uvodna aniamcija afteri, a onda još tu: Flash (ma nemoguće?), PS, nešto 3D MAX-a i ilustracije od Mogiba (svaki put na random iscrta se druga ilustracija)... uglavnom veliki projekat, napokon završen i hvala bogu da se dolar ipak malo digao prema kunici... Smile

ah da i link:
http://www.biminibayliving.com/

_________________
www.euroart93.hr - otvoreno
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
mogibo



Joined: 26 Mar 2005
Posts: 174
Location: zagreb, croatia

PostPosted: 17.01.2009 15:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bio je pravi užitak surađivati!
Very Happy

_________________
mogibo --- facebook
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Zeus



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 775
Location: Čakovec

PostPosted: 17.01.2009 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam riječi. Svaka čast Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 17.01.2009 16:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jako lijepo, mene mozda bode malo u oko onaj video u meniju jer ima onaj glow na rubovima, nekako mi ne pase uz cijeli site, mozda bi bili bolji normalni rubovi, al stvar ukusa.

jako glatko ide sve, izgleda kao da je sve veliko 20mb, a klizi kako bi rekli na bahamima smoooooth Smile

bravo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
dr_Hate



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 168
Location: Rijeka

PostPosted: 17.01.2009 16:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ovo se zove flash site Very Happy

svaka cast

_________________
imam domenu |stajduhar.org|
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djankey



Joined: 22 Nov 2006
Posts: 128
Location: zg

PostPosted: 17.01.2009 16:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

super Wink

_________________
http://www.as-flash.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niksy



Joined: 29 Sep 2003
Posts: 727

PostPosted: 17.01.2009 18:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
jako glatko ide sve, izgleda kao da je sve veliko 20mb, a klizi kako bi rekli na bahamima smoooooth Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 17.01.2009 20:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Naravno da sam našao anti-feature. Laughing

Kad ugledam izbornik, ništa mi ne daje naslutiti da ima "drop down", pa sam odmah kliknuo na gallery -> island, bez da mi se iti otvorio izbornik. Onda mi je učitao nešto a nisam znao šta, i bio sam zbunjen (malo, samo malo Very Happy )...

ja bih stavio tu da se brže animacija odvrti, i da ne bude klikabilno dok se ne prikaže podizbornik.

inače, cakum pakum... stvarno ste iskoristili slikice... Smile

I pohvale na izvozu, samo nastavite... bar netko da se time bavi u ovoj državi..

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 17.01.2009 20:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Još neke sitnice...

kad ugasim mjuzu, želim i zvuk na izborniku da se ne čuje. Svira mi fina mjuza pa smeta. Smile

kad resize napravim na browser u određenom trenutku, mogu vidjeti sadržaj koji ste pomakli prema gore da se ne vidi, jer se i on spušta kako se mjenja veličina prozora / flasha ...

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maniche



Joined: 17 Oct 2006
Posts: 52

PostPosted: 17.01.2009 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dugo nisam vidio tako nešt dobro.idem tamo hahah
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 17.01.2009 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

top
Back to top
View user's profile Send private message
segen



Joined: 19 Dec 2006
Posts: 671
Location: ZG <-> ST

PostPosted: 17.01.2009 23:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zašto se na bg slikama vidi apsolutno svaki pixel? Jel to kao namjerno? Ili meni monitor ne valja, mada sumnjam? Dali ste si truda, ok je.

_________________
NEW ∞folija∞ Follow me
Ovaj svijet je samo varka!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
wxyzrusmir



Joined: 27 Jun 2005
Posts: 256
Location: Sarajevo

PostPosted: 18.01.2009 03:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kao i kolege slazem se da je sajt prva klasa i iskreno nisam odavno vidio bolje uradjen sajt. kolega je rekao da sajt izgleda kao 20 mb ali je tako lak za ucitavanje.

svake pohvale iz BH za ovaj sajt Very Happy

_________________
ideas are all that you need | www.ideaisall.com
brainstorming magazine | use the brain to get ideas | www.brainstorming.ba
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
fun.ky



Joined: 05 Jan 2006
Posts: 365
Location: Mostar

PostPosted: 18.01.2009 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mogibo wrote:
Bio je pravi užitak surađivati!
Very Happy


Može li se znati koji dio je ko radio (koji dio firma, koji vanjski suradnici) zbog eventualne suradnje Smile

A inače stranica mi se sviđa - imate par stranica na sličan fol (byblos, auroraclub, čini mi se da je bio i gallery al stranica neradi sada) i sve su dosta dobro odrađene.

_________________
There is no style definition for good music!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
_FLYER_



Joined: 29 Jan 2006
Posts: 72
Location: sarajevo / zagreb

PostPosted: 18.01.2009 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

odličan, užitak je gledati ga.
Back to top
View user's profile Send private message
PaNtHeR



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 161

PostPosted: 18.01.2009 19:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ZAKON!

_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group